دریاچه BUENA VISTA, Fla. >> تاپیک شیمی است که بازیکنان را به بحث در مورد وجود دارد و شیمی است که آنها نشان می دهد.

به نظر می رسید گفتن که J. R. Smith, یک Laker برای همه از سه هفته خودش تصویری-بمباران در طول یک بعد از ظهر جمعه در مصاحبه با رسانه ها توسط یک نقاب JaVale McGee.

“این پسر من حق در اینجا” اسمیت گفت: به عنوان McGee cackled در کنار او.

در زمان کوتاه به عنوان یک Laker این 34 ساله ساخته شده است که بسیاری از پیشرفت برای ارضاء خود را به هم تیمی. از رنگارنگ Instagram ویدئوها از خواندن منوها در قرنطینه به دور از گلف با الکس Caruso — اسمیت به نظر می رسید به چند تیمی مثل یکی از مهمترین و خوش بین بازیکنان در NBA راه اندازی مجدد.

که به نظر می رسد که همه چیز را با فرصت او و دیون پیشخدمت در حال گرفتن برای پیوستن به یک مدعی قهرمانی بسیار عقب پایان فصل است. نه گارد بود و بازی بسیار اوایل سال جاری در مورد اسمیت او نیست بازی NBA دقیقه پس از سال 2018 است. به سادگی در یک عمل محیط زیست, البته بسیار غیر معمول با بسیاری از چالش ها با توجه به محدود طبیعت دیزنی دانشگاه به ارمغان آورده اسمیت روزانه سبک سری.

“که در اطراف یک دسته از بچه ها که عشق را به نفع خود و عشق به آن لذت ببرید در یک عمل جو است. که در اطراف مربیان و مربیان … من می دانم که چگونه به من” اسمیت گفت: “و من بسیار راحت است. و این احساس بسیار خوبی به آن.”

اخیر بازدید به لیکرز’ backcourt عمق معنی است که اسمیت و پیشخدمت نیست فقط end-of-the-مشخصه بخار: آنها به احتمال زیاد واقعی همکاران به خصوص به عنوان Rajon روندو آغاز می شود شش تا هشت هفته بهبود فرایند از انگشت شست عمل جراحی است.

هر دو اسمیت و پیشخدمت را تجربه کرده اند خارج از دادگاه درام در چند فصل گذشته که برداشت عناوین و گاهی اوقات تحت الشعاع واقعی خود را در دادگاه سهم. اما وگل گفت: در عمل برای هفته گذشته, انرژی خود را برای بسکتبال را برانگیخته برخی از شدت لیکرز کار و راه خود را به عقب به رقابتی شکل.

“آنها هر دو را سختی و کوله پشتی — کسانی که بچه ها قاتلان” Vogel گفت. “آنها پس از آن با یک روح رقابتی و آنها استعداد به آن را به بالا و بسیار پربار در دادگاه است. آنها ثابت کرده ایم که در طول حرفه خود.”

اسمیت پس زمینه با LeBron James مسلما عاملی است که به او کمک کرده مخلوط بیشتر است. سال خود را در کلیولند بودند winningest فصل از کار خود را. اما او نیز دیده می شود یک تحول در جیمز که مهمترین آنها رنده شده در زمان با هم تیمی مانند Kyrie Irving یا مربیان مانند David Blatt. و تغییر اسمیت می بیند می تواند کمک به لیکرز باقی ماندن در طول راه اندازی مجدد.

“من فکر می کنم او بیشتر relatable و آسان تر به همراه” اسمیت گفت. “قبل از اینکه او همیشه با تمرکز بر روی خود درایو و برنده و چیزهای شبیه به این, اما من احساس می کنم … که طرف از این نوع خاموش شانه های او و او فقط می تواند او را. او نمی باید بنشیند و سعی و هماهنگ جرم یا دفاع و یا چه کسی اشتباه بود. او به شما اجازه مربیان انجام کار خود را و من فکر می کنم که عهد درست به او در حال رشد است.”

عجیب و غریب ارتباط بین اخیرا لیکرز به دست آورد این است که آنها هر دو قطعه در یک انتقادی تجارت در طول فصل 2014-15 که فرستاده اسمیت به کلیولند و خدمت به شهر اوکلاهما. اما پیشخدمت روز جمعه گفت که واقعا در ذهن او — و اسمیت شوخی هشدار داد یک خبرنگار که پرسید: “توقف تلاش برای شروع (expletive).”

پیشخدمت را بدست کردن بر روی دادگاه قبل از آن اگر نه برای وقفه: او فقط یک بازی یا دو دور از بازی برای لیکرز پس از امضا در مه, او گفت:. در چهار ماه او کار می کرد بسیاری از کسانی که ساعت ها در گاراژ خود را ، پیشخدمت که برخی از هم تیمی های گرفته شده برای تماس با “حباب پنیر” در ترکیب با سر اشاره به دیزنی دانشگاه و پیشخدمت “پنیر فیلادلفیا” نام مستعار است و این بازیکن بیشتر به احتمال زیاد برای دریافت دقیقه که در غیر این صورت به Rondo.

“من شده است وجود دارد قبل از من شده است در این موقعیت به مقدار زیادی از زمان” او گفت:. “من فکر می کنم من آماده هستم. فقط ادامه به نگه داشتن کار در ادامه برای آشنایی با مجموعه و چیزهایی مانند آن. اما در پایان روز آن را فقط هنوز هم بسکتبال. من انجام شده است که تمام زندگی من است. بنابراین فقط در حال آماده زمانی که شماره من را به نام فقط بیرون رفتن وجود دارد و تلاش برای تاثیر بازی.”

هر دو اسمیت و پیشخدمت به خوبی متصل NBA دامپزشکان پس از آمدن به حباب شده است تا آنجا مراسم به عنوان یک سفر کسب و کار. اسمیت ذکر شده خاموش ارتباطات از گذشته خود مانند دوستان دوران کودکی کایل لوری و ماروین ویلیامز. چک کردن دوستان قدیمی در فرد (البته از راه دور) بوده است چیزی که او ارزش حتی بیشتر پس از دست و پنجه نرم کردن با احساسات افسردگی زمانی که او از لیگ.

اما اوراق قرضه او را تشکیل می دهند با هم تیمی های فعلی می تواند مهم ترین. و برای آن که مطمئن به نظر می رسد مثل او relishing فرصت.

“بسیاری از مردم واقعا امکان استفاده از آن دوستی که شما به دست آوردن طول سفر در زندگی,” او گفت:. “من ساخته شده برخی از باور نکردنی دوستی از بسکتبال. برای من فقط آن را آسان تر برای پرتاب از خودم به هم تیمی های من و افرادی که من می بینم هر روز فقط به این دلیل من می خواهم به نشان می دهد من در آنها سرمایه گذاری کرده و من امیدوارم که آنها در حال سرمایه گذاری در من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

آموزش سئو