J. Crew فایل برای ورشکستگی به عنوان همه گیر چوک خرده فروشی

توسط ANNE D'INNOCENZIOنیویورک (AP) — صاحب J. Crew تشکیل پرونده برای ورشکستگی حفاظت از عمده فروش و خرده فروش به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 اردیبهشت 1399

توسط ANNE D'INNOCENZIO

نیویورک (AP) — صاحب J. Crew تشکیل پرونده برای ورشکستگی حفاظت از عمده فروش و خرده فروش به انجام این کار پس از همه گیر مجبور به بسته شدن بسیاری از فروشگاه ها در ایالات متحده است.

بیشتر خرده فروشی ورشکستگی انتظار می رود در هفته های آینده با درب از هزاران نفر از فروشگاه ها هنوز هم قفل شده هر چند متحده آغاز کرده اند مبهوت راه اندازی مجدد اقتصاد خود را.

مارس فروش در فروشگاه ها و رستوران ها به حال خود شدید ترین شیرجه رفتن در سوابق قدمت آن به سال 1992. لباس فروش کاهش یافت و بیش از 50 درصد آن ماه و در آن رشد کرده بدتر است.

از بسته شدن ناگهانی از فروشگاه ها را تهدید می کند سلامت کلی ایالات متحده آمریکا با مصرف کنندگان رانندگی 70 ٪ از تمام فعالیت های اقتصادی در کشور است.

بخش هایی از بخش خرده فروشی در حال حاضر تحت فشار قبل از ورود COVID-19 با توجه به تغییرات لرزه ای در چه در خرید و چه. آسیب پذیر باید به سرعت از دست داده و توانایی پرداخت صورتحساب و مانند J. Crew, به دنبال کمک از طلبکاران.

J. Crew را با وام دهندگان به توافق تبدیل $1.65 میلیارد دلار از بدهی ها به حقوق صاحبان سهام. آن را نیز تضمین تعهدات برای تامین مالی از 400 میلیون دلار از موجود دهندگان لنگرگاه سرمایه Group, L. L. C., GSO سرمایه همکاران و دیویدسون Kempner مدیریت سرمایه LP, در میان دیگران.

منوط به تصویب دادگاه به اصطلاح بدهکار-در اختیار داشتن" تامین مالی همراه با این شرکت در پیش بینی جریان های نقدی است که انتظار می رود برای حمایت از عملیات خود را در طول روند بازسازی.s

J. Crew یکی از زنجیره های مشکل قبل از همه گیر شد و لادن با بدهی. این شرکت حاصل شد TPG سرمایه و لئونارد سبز و همکاران برای 3 میلیارد دلار در سال 2011.

خرده فروشی کهنه میکی درکسلر led J. Crew برای بیش از یک دهه زمانی که آن را تبدیل به یک آرزو نام تجاری مد.بانوی اول سابق میشل اوباما به برند و حتی بیشتر شهرت در طول هشت سال در کاخ سفید هنگامی که او به طور مداوم ورزشی گاه به گاه قطعه مانند آن محبوب ژاکت کش باف پشمی و دامن باریک.

اما زنجیره ای به نظر می رسد به از دست دادن راه خود و درکسلر قطع آخرین روابط با این شرکت در ماه ژانویه 2019.

عملیات J. Crew ادامه خواهد داد در طول یک بازسازی و لباس را هنوز هم در دسترس خواهد بود برای خرید آنلاین.

این شرکت روز دوشنبه گفت که این پیش بینی های خود را دوباره باز زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار.

در آخرین سال کامل از عملیات J. Crew تولید $2.5 میلیارد دلار در فروش 2% افزایش از سال قبل است.

J. Crew تا به حال با هدف چرخش آن موفق Madewell بخش به عنوان یک شرکت عمومی و استفاده از درآمد حاصل را به پرداخت بدهی های آن است. این شرکت روز دوشنبه گفت که Madewell باقی خواهد ماند و بخشی از J. Crew Group Inc.

وجود دارد 193 J. Crew, فروشگاه 172 J. Crew رسانه های کارخانه و 132 Madewell مکان به عنوان Feb. 1.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب