در خانه ما در حال حاضر اندازه گیری زمان در قرص; به طور خاص, قرص, گندم, گندم و بلغور جو دوسر خمیر ترش. در حال حاضر نرخ ارز در حال اجرا است حدود 3.5 روز به قرص نان. من 14 قرص به مسطح منحنی. در حال حاضر اگر من فقط می تواند مسطح کردن معده من. من در حال حاضر با استفاده از یک سیم رابط ما از چراغ های کریسمس به عنوان یک کمربند.

خبر خوب این است (و این یک اصطلاح نسبی) منحنی به نظر می رسد مسطح. خبر بد این است تا سرمایه داری است.

چه طنز. یک بیماری است که به احتمال زیاد منشأ در بازار در چین یک کشور کمونیستی انجام داده به امریکا چه قاره نمی تواند: تبدیل آمریکا به بزرگترین اقتصاد سوسیالیستی.

به تازگی سرمایه گذار میلیاردر لئون Cooperman گفت CNBC “Squawk Box” coronavirus بحران را تغییر سرمایهداری برای همیشه لطفا برای و که مالیات بالا خواهد رفت. “زمانی که دولت بر اساس نام برای محافظت از شما در حرکت نزولی آنها حق دارند برای تنظیم شما حرکت صعودی” Cooperman گفت. “بنابراین سرمایهداری تغییر کرده است.”

هیچ شورش هیچ طوفان کاخ قطعا هیچ انتخابات است. با یک موج شهرداری, شهرستان, دولت, کنگره و ریاست جمهوری دست کسب و کار شده اند توقیف اقتصاد torpedoed بازنشستگی پس انداز تهی, مشاغل, فسخ, راه زندگی به پایان رسید و همه تنها با چند ضعیف املای مقوا نشانه اعتراض.

ما سر و صدا برای اطلاعات بیشتر با زندگی معتقدین میپرسند: “از کجا من را بررسی کنید؟” که ما به ارمغان می آورد به ما چگونه به اینجا رسیدیم: “پول دولت است.”

اگر من تا به حال یک سکه برای هر بار عبارت “پول دولت” “بودجه دولت” یا “دولت برای پرداخت …” به نظر می رسد در اخبار و یا بر مردم’ لب من می خواهم به عنوان غنی به عنوان دولت ظاهرا است.

در اینجا سریع دوره بازآموزی: دولت برای پرداخت هیچ چیز نیست. ما برای همه چیز پرداخت. دولت پول است که همیشه پول خود را.

من یک آزادیخواه. به اعتقاد من دولت مشروع حوزه نفوذ از جمله قرار دادن انگشت شست خود را بر روی مقیاس برای اصلاح بی عدالتی هر دو قانونی و اقتصادی است. شما ممکن است احساس کنید در غیر این صورت. از آن شده است برای همیشه در نتیجه در امریکا, تمام راه برگشت به همیلتون و Jefferson. هنوز هم آنچه که ما امروز می بینیم, وودرو ویلسون, نبات, FDR مربع و نه حتی در وحشی ترین رویاهای خود را می تواند لیندون جانسون تصور کنید که قدرت تغییر صورت گرفته در ماه گذشته است.

بسیاری از مردمی در سمت راست این باور است که همه بخشی از یک طرح جامع: یک Saul Alinsky/جورج سوروس/(قرار دادن خود را حداقل های مورد علاقه لیبرال اینجا) ایدئولوژیک تصاحب امریکا اقتصاد, پایان مالکیت خصوصی و خصوصی ثروت است. واقعیت این است که بسیار پیچیده تر از آن است.

در اواخر عمر John Adams خواسته شده بود در مورد انقلاب آمریکا. او گفت: انقلاب واقعی اتفاق افتاده بود طولانی قبل از اولین عکس از کار اخراج شدند در لکسینگتون و کنکورد. “انقلاب در ذهن مردم” گفت: Adams.

یکی دیگر از انقلاب صورت گرفته در ذهن مردم است. ما انتظار داریم که دولت به ما کل برای رفع هر ظرف غذا از چاههای به بیماری های همه گیر. وقتی اعتصاب فاجعه چند باور, فروش پخت و یا تلویزیون کنسرت در حال رفتن به نجات ما به رغم بهترین تلاش از John Legend اپرا و تیلور سویفت.

وجود دارد یک سوم از یک میلیارد آمریکایی ها امروز اکثر کهنه به انبوه مراکز شهری که نیاز به اسکان و همکاری به جای ناهموار فردگرایی و اعتماد بنفس راه ساکنان روستایی باید زندگی کنند. آنچه حق برای جنوب کالیفرنیا ممکن است مناسب برای داکوتای شمالی. متاسفانه ویروس ها به عنوان خوانده شده نمی maps. باز گرجستان در حالی که کالیفرنیا بسته است مانند اجازه دادن به مردم ادرار در یک قسمت از استخر شنا.

این سوال ما باید از خودمان بپرسیم این است که چه دولت می خواهیم و به چه قیمتی?

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیشنهاد آبی متحده باید اعلام ورشکستگی که قرمز متحده “خسته از نجات آبی متحده است.” رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو مقابله با یادآوری مک کانل نیویورک می فرستد $166 میلیارد بیشتر به فدرال از آن می شود در حالی که در کنتاکی مک کانل دولت طول می کشد از 1 میلیارد دلار بیش از آن قرار می دهد ، “خود را از دولت اخذ شده است bailed نه من دولت گفت:” کومو. این ممکن است صدای آشنا به سن فرناندو ولی در مورد تجزیه طلبی.

قانون طلایی هنوز قوانین طلایی دولت و هر دولت دیگر شهرستان, شهرستان, شهر و هملت: “او که طلا باعث می شود قوانین است.” هنگامی که دولت “صرف” و یا “وثیقه از” X, Y و یا Z این سبب سیاستمداران متصل رشته ها پیشرفت برنامه و مزایا در حال انتظار برای quids.

اگر این چیزی است که ما می خواهیم به عنوان یک مردم (و من) این است که آنچه ما را دریافت کنید, اما ما هرگز نباید آن را فراموش کرده ام ما طلا که خرج شده.

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد روزهای یکشنبه. او را می توان در رسید: Doug@DougMcIntyre.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو