با تشکر از COVID-19 همه گیر شده است وجود دارد گسترده شیب در خانه های برای فروش و مسئول سقوط در تقاضا.

برای بسیاری از مناطق در فصل بهار است که شلوغ ترین زمان از سال برای خرید و فروش خانه. اما با تمام دولت موظف به ماندن در خانه به جز برای خدمات ضروری مردم بسیاری هستند, فهرست خانه های خود را برای فروش. و تعداد کمتری از مردم در حال رفتن به غریبه ها’ خانه به دیدن اگر آنها برای آنها کار می کنند.

پس چه نوع از فرصت این, امیدوارم, کوتاه, منحصر به فرد در بازار وجود دارد ؟

برای خریداران جهان صدف خود را در حال حاضر.

فروشندگان با انگیزه هستند و انتظار و دعا برای شما را به دیدن خانه خود را — پس همه توصیه های ایمنی و مصرف هر احتیاط برای جلوگیری از گسترش و یا ابتلا به ویروس ،

و اگر شما در پیدا کردن خانه مناسب, در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای توان تهاجمی خود را با قیمت و شرایط. واقعا وجود دارد هیچ چیز مانند یک کم توپ را هرگز شده است-دیده می شود در بازار امروز.

تعجب نکنید اگر فروشندگان به شما ارسال counteroffer. رفتن به عقب و جلو به عنوان بسیاری از بار آن را به عنوان طول می کشد برای دریافت کار انجام می شود. شما ممکن است پیدا کردن معامله برای هر دو شما و فروشندگان.

برای فروشندگان صرف وقت خود را در خانه و عاقلانه است.

Declutter, سازماندهی مجدد reupholster, تصویر کشند و عکس های گرفته شده.

در بازار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به چند دلیل. وجود انگیزه خریداران در خارج وجود دارد. شما نیز ممکن است در دسترس است اگر شما می خواهید به فروش به زودی.

علاوه بر این, شما می خواهید به آماده شدن برای پذیرفتن نمایش و ارائه می دهد به دنبال در به روز ما دیدن بریدن از روشنایی ضعیف تابیدن از دوباره باز شدن اقتصاد ما. است که علامت شروع یک چشم انداز مثبت در تقاضا و cooped تا خریداران خواهد بود آماده به حمله با چنگال.

این متفاوت خواهد بود از شهرستان به شهرستان و شهرستان به شهرستان. با توجه به آنچه که در حیاط خلوت خود را. ببینید اگر شما می توانید رفتن به جلسات شورای شهر در یک حالت مجازی به ماندن بگیرید پهلو به پهلو از زمان نزدیک به شما.

فراموش نکنید که این ویروس بسیار مسری است. مراقب باشید. به دنبال دستورالعمل. خرید و فروش خانه را شامل نمی شود صدها نفر از هزاران نفر از غریبه ها تجمع در نزدیکی. بنابراین هنگامی که ما یک بار دیگر روشن برای جمع آوری در گروه های کوچک و در فاصله آن را تنها حس می کند که خرید و فروش خانه گزاف گویی خواهد شد.

در این بازی و آماده برای بازی.

لسلی سارجنت Eskildsen است یک عامل با ملک یک گروه. او را می توان در 949-678-3373 یا leslie@leslieeskildsen.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو