چین مخفیانه انجام آزمایش های هسته ای?

یک گزارش اخیر وزارت امور خارجه ایالات متحده نشان می دهد که چین احتمالا ممکن است انجام داده اند برخی از سطح پایین آزمایش های هسته ای حتی اگر این کشور آسیایی به طور رسمی اعتقاد بر این بود در انطباق دقیق با یک توافق بین المللی است که ممنوعیت چنین فعالیت هایی است. رابطه بین آمریکا و چین تاکید کرد با توجه به جنگ تجاری و COVID-19 شیوع چنین آزمایش های هسته ای را تنها وضعیت را بدتر کند.

آزمایش های هسته ای

“چین ممکن است آماده به کار آن Lop نور سایت آزمون سال-دور آن با استفاده از مواد منفجره مهار اتاق های گسترده فعالیت های حفاری در Lop نور و عدم شفافیت در هسته ای خود را آزمایش فعالیت — که شامل اغلب مسدود کردن جریان داده ها از آن بین المللی سیستم مانیتورینگ (IMS) به ایستگاه بین المللی مرکز داده ها که توسط کمیسیون اماده گی برای جامع ممنوعیت آزمایش هسته ای سازمان پیمان — افزایش نگرانی در مورد پایبندی خود را به “صفر عملکرد “استاندارد” این گزارش گفت: با توجه به بار عصر.

صفر-عملکرد استاندارد اشاره به یک آزمایش هسته ای که در آن هیچ مواد منفجره واکنش زنجیره ای معادل است که موجب شده توسط یک کلاهک هسته ای انفجار تولید شده است. با توجه به جامع ممنوعیت آزمایش هسته ای معاهده امضا شده در سال 1996 هر نوع انفجار هسته ای در عملکرد آزمون ممنوع است. هر دو ایالات متحده و چین را امضا کرده اند قرارداد. نه ملت تصویب این پیمان به دلیل که توافق در حال حاضر در نیروی. به گفته یک سخنگوی Comprehensive Test Ban Treaty سازمان که نظارت بر رعایت توافقنامه شده است وجود دارد هیچ نمونه ای از وقفه در انتقال اطلاعات از پنج سنسور ایستگاه های واقع در چین پس از پایان ماه اوت سال گذشته است.

چین ممکن است نقض کنوانسیون سلاح های بیولوژیکی. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

رئیس جمهور تهمت شده است با هدف ایجاد چین پیوستن به ایالات متحده و روسیه در یک توافق کنترل تسلیحات که جایگزین خواهد شد در سال 2010 شروع جدید پیمان. 2010 توافقنامه امضا شده بین آمریکا و روسیه محدود استقرار سلاح های هسته ای فقط به 1550 کلاهک. اما اگر چین است که در واقع تست سلاح های هسته ای در راز و سپس شانس چنین معاهده ای که امضا و یا حتی مشاهده شده باریک باقی می ماند. چین در حال حاضر حدود 300 سلاح های هسته ای است و به طور مداوم رد این پیشنهاد مطرح شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

این گزارش همچنین نمایانگر نگرانی در مورد چین ممکن است نقض کنوانسیون سلاح های بیولوژیکی (BWC). این استدلال می کند که پکن ممکن است غرقه شدن در فعالیت های بیولوژیکی که ممکن است نگاه پاک چشمگیر, اما ممکن است کاربرد دوگانه برنامه های کاربردی برای مقاصد نظامی. عدم شفافیت و صراحت از دولت چین باعث می شود آن را غیر ممکن است برای ایالات متحده به منظور تعیین وضعیت چین bioweapon برنامه.

کره شمالی

جدید: گزارش سازمان ملل متحد هشدار می دهد که کره شمالی در پیشبرد برنامه هسته ای خود و تجارت غیر قانونی در بسیاری مات راه. این گزارش با هدف ارائه پیشنهادات در مورد چگونه به نگه داشتن کره شمالی مسئول نقض تحریم های اعمال شده توسط سازمان ملل متحد از سال 2006. کره شمالی آزمایش دو موشک موتور در ماه دسامبر سال گذشته که این سازمان معتقد است که یک مرحله جدید برای کشور های هسته ای و موشک های بالستیک برنامه.

کره شمالی خودداری کرده است آمریکا خواستار denuclearization. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

کره شمالی همچنین در حال توسعه یک زیردریایی است که به طور بالقوه می تواند حمل موشک های بالستیک. اگر از تکمیل آن را علامت عمده تنوع در این کشور موشک بالستیک برنامه. سال گذشته رئیس جمهور تهمت و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ملاقات کرد در هانوی به بحث در مورد امکان پیونگ یانگ موافقت denuclearization. متاسفانه هیچ یک از طرفین می تواند در رسیدن به یک اجماع و کره شمالی ظاهرا تهاجمی تر بوده است در مورد برنامه هسته ای خود را از زمان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه چین را استرالیا با برکات آن سیاستمداران

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو