در داخل پروژه Roomkey یک اتاق هتل به خانه بی خانمان ها در طول coronavirus بحران

مایک Melcher بود و زندگی در ماشین خود را در کووینا زمانی که شیوع کروناویروس رسید. او فکر کرد که او خوب خواهد بود چرا که او به طور معمول نگه می دارد فاصله خود را از دیگران است. اما به همه گیر شد جدی تر و بیشتر مردم آلوده شد راه خود را از زندگی تغییر کرده است.

ناگهان فروشگاه ها و دستشویی های عمومی بسته درهای خود را به طوری Melcher تا به حال هیچ جایی برای رفتن به استفاده از حمام یا دوش. او پس از آن شنیده دیگر افراد دچار بی خانمانی شد تست مثبت برای COVID-19. این تبدیل شدن به جدی است.

او استفاده می شود به دیدار نوه او به عنوان اغلب به عنوان او می تواند. اما سپس او متوجه شد که او می تواند آنها را در معرض خطر تا او را متوقف دیدن آنها در فرد است.

“ویروس ترس جهنم از من” Melcher, 63, گفت:.

پس از آن او در بر داشت مسکن موقت توسط راه از پروژه Roomkey لس آنجلس ابتکار به خانه افراد بی خانمان در اتاق های هتل ها در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

پروژه Roomkey است که به معنای به خانه افرادی که بی خانمان هستند یا 65 ساله و مسن تر یا که موجود شرایط پزشکی که قرار دادن آنها در معرض خطر بستری شدن در بیمارستان. آن را به معنای به خانه افرادی که قرارداد coronavirus.

سه هفته پیش Melcher دریافت ارجاع به پروژه Roomkey از خانه های بهداشت برنامه یک سیستم تحت اداره خدمات بهداشت و درمان. Melcher به مسائل مربوط به قلب و آرتریت روماتوئید و قبلا دچار سکته مغزی, او گفت که او را واجد شرایط برای این برنامه است.

او شده است از اقامت در یک هتل در غرب دره سان Gabriel بوده است.

“آنها من را در یک مکان امن” او گفت:. “من باید یک محل به خواب.”

اتاق خود در طبقه چهارم هتل قرار دارد. او خود را به حمام که در آن او می تواند دوش به تلویزیون که در آن او می تواند تماشای فیلم کابوی و او را به اقامت در یک اتاق دو نفره, بنابراین او حتی دارای دو تخت است. مشاهده از پنجره بسیار شیرین و مطلوب, اما او هنوز هم می توانید ببینید ترافیک ستون تا دوباره در اتوبان 10 نشانه ای شهرستان شروع به باز کردن.

هر روز صبح Melcher مامان و باعث می شود قهوه را با وانیل و قهوه. در طول روز او را از رفتن به فروشگاه های محلی دلار برای برخی از مواد غذایی و تنقلات. و در شب او به تماشای فیلم کابوی. وجود ندارد بسیار دیگری را انجام دهد.

او همچنین سه وعده غذا در روز که همراه با یک بهداشت را بررسی کنید تا مطمئن شوید که او نمی, برگزاری نمایشگاه هر COVID-19 علائم.

در حال حاضر او را بی خطر — حتی اگر مواد غذایی است که خوب نیست.

دو سال پیش Melcher به مواد مخدر معتاد شد. قبل از آن او فرار خود بدنه خودرو کسب و کار و انجام شد به خوبی برای خودش. اما این داروها طرح میتوانست زندگی خود را.

پس از او تصمیم به حذف او دچار سکته مغزی که او را از کار. او شده است بی خانمان برای حدود یک سال در حال حاضر و او عاری از مواد مخدر برای دو, او گفت:.

زمانی که او زندگی در خیابان Melcher خواهد خواب در ماشین خود را اما او خواهد دریافت مقدار زیادی از بلیط برای آن است. گاهی اوقات او را دوش در خانه دوست در کووینا. بار دیگر او را به تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی در ایستگاه های گاز.

او همچنین دارای یک پسر که حاضر است به او کمک کند اما Melcher گفت: او نمی خواهم به یک بار به اعضای خانواده خود را.

در حال حاضر او نمی باید به نگرانی در مورد جایی که می توانید پارک ماشین خود را برای شب و یا جایی که او می تواند ، L. A. شهرستان امن است این هتل به مدت سه ماه. در آن زمان بی خانمان ارائه دهندگان خدمات در حال رفتن به سعی کنید برای اتصال به او و دیگر Roomkey کارکنان با مسکن دائمی راه حل.

اما Melcher گفت که ممکن است به اندازه کافی سریع.

“من کمی نگران است که من در خیابان با گرگ,” او گفت:.

در واقع پروژه Roomkey است که به منظور به طور موقت در حالی که ارائه دهندگان خدمات می توانید در دراز مدت گزینه های مسکن گفت: احمد چاپمن لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار مدیر ارتباطات.

بی خانمان ارائه دهندگان خدمات مانند پاسادنا مبتنی بر اتحادیه ایستگاه خدمات بی خانمان در میان بسیاری از کارگران در این هتل سایت. این یک عملیات در مقیاس کامل پس از پروژه Roomkey سایت ها نیز کارکنان امنیتی پرستاران و کارکنان هتل برای حفظ کشتی در حال اجرا هموار.

آن را مقدار زیادی از کار گفت: Lorena رویز موقت پروژه Roomkey مدیر در اتحادیه ایستگاه خدمات بی خانمان, اما آن را به ارزش آن را به دلیل آن حفاظت از جمعیت آسیب پذیر.

“بی خانمان مردم تمایل به بالاتر نیاز دارد وقتی که می آید به سلامت به دلیل این واقعیت است که آنها بی خانمان و آنها را در خیابان ها و آنها همیشه قادر به دسترسی به مراقبت های پزشکی” او گفت:. “خود را در شرایط بهداشتی می تواند تبدیل به حتی بیشتر تشدید.”

در حالی که L. A. شهرستان و ارائه دهندگان خدمات دیدن پروژه Roomkey به عنوان ضروری برای محافظت از افراد بی خانمان و جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید نیست هر کس احساس می کند به همان شیوه.

در دره سان Gabriel, پروژه Roomkey طرح زده است تا نزاع میان جوامع مختلف که می گویند این برنامه را خطری برای خود در شهرستانها و یا حتی ویروس خود را. ساکنان در Covina, هکیندا هایقتس و رزمید در میان دیگران باید همه اعتراض پروژه ورود به شهرهای خود.

Melcher گفت که موضوع اعتراضات را احساس نمی کند اما او همچنین می داند ساکنان می ترسم.

رویز گفت: معترضان فقط نیاز به تحصیل بهتر در مورد برنامه و بی خانمانی در به طور کلی.

“ما در حال قرار دادن در خیلی کار می کنند و ما در حال کار با مشتریان برای اطمینان از دریافت آنها قرار دارد و سالم ماندن” رویز گفت. “آن را دلسرد کننده به دانستن آنها می توانید نگاه خود را از پنجره وجود خواهد داشت و مردم وجود دارد با نشانه گفتن آنها را آنها را در اینجا خوش آمدید.”

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه Roomkey در L. A. شهرستان ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>