در گفتگو آنلاین, سرود, مسیح, به, بودجه, دانشگاه, به روز رسانی

صدراعظم کارول مسیح در زمان پرسش از جامعه دانشگاه در روز دوشنبه. (UC برکلی تصویری)

وجود دارد دو عمده بودجه نگرانی صدراعظم کارول مسیح برای UC برکلی. یکی کوتاه مدت از دست دادن درآمد ناشی از خالی اقامت سالن لغو عملکرد حوادث و خالی رشته های ورزشی.

دو پیش بینی های شیب دار دراز مدت قطع در حمایت از دولت به عنوان کالیفرنیا و جهان دست و پنجه نرم کردن با اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

هر دو مسیح گفت: در یک زندگی آنلاین پردیس گفتگو در دوشنبه, کمک به یک برکلی کسری بودجه بین 170 دلار و 400 میلیون دلار است. گفتگو فرصتی بود برای مسیح را مجازی پرسش از دانشگاه و جامعه از جمله دانشجویان ، کارکنان و اعضای هیئت علمی.

مسیح که در پیوست از طریق وب کم از او کالیفرنیا سالن گفت که او و سایر پردیس رهبران مشغول به کار بودند به درک کل تاثیر بودجه برای دانشگاه قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری.

پردیس رهبران او گفت: در حال هدایت توسط سه مدیر از جمله حفاظت از سلامت Berkeleyans حفظ آموزشی قوام و “ذخیره به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان امکان پذیر است.”

کوتاه مدت از دست دادن درآمد به علت پناه-در-محل بهترین توصیف به عنوان “steep-V” مسیح گفت: با درآمد حاصل خواهد شد که به احتمال زیاد شروع دوباره به عنوان به زودی به عنوان دو و میدانی حوادث اقامت سالن پر کردن با دانش آموزان و یا اجرای رزومه.

بیشتر مزاحم بالقوه هستند به کاهش بودجه دولت است که پیش بینی می شود تا آنجا که $53.4 میلیارد دلار در طول دو سال آینده.

“آن است که قابل تصور برای دولت به تجربه این نوع از کمبود و دانشگاه کالیفرنیا به نمی شود” مسیح گفت. “این چیزی است که ما در حال بدیهی است که بسیار نگران است.”

مسیح اضافه شده است که او و دیگر برکلی رهبران در حال نظارت بر تعدادی از دانش آموزان که قصد ثبت نام در پاییز است که باید بیشتر اثرات در برکلی بودجه.

مسیح نیز با اشاره به سه سناریو پردیس رهبران با استفاده از به آماده شدن برای چند ماه آینده.

بالاتر از همه, مسیح گفت که او خوشحال شده است که چگونه دانشگاه و جامعه در پاسخ به COVID-19 بحران است.

“من شده اند به طوری تحت تاثیر قرار با تاب آوری و خلاقیت و تعهد جامعه به خصوص در زمانی که همه رو به چالش نه فقط در کار ما زندگی می کند اما در زندگی شخصی ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>