در میان همه گیر کلینیک حقوقی تلاش برای خدمت به کسانی که در نیاز

این مرکز تا به حال به نزدیک فیزیکی آن دفاتر است اما هنوز هم در خدمت مشتریان در سراسر شهرستان آلامدا. عکس های

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 اردیبهشت 1399
EBCLC
این مرکز تا به حال به نزدیک فیزیکی آن دفاتر است اما هنوز هم در خدمت مشتریان در سراسر شهرستان آلامدا. عکس های اعتباری: بتانی Hines

توسط Gwyneth K. شاو

برای بیش از 30 سال جامعه شرق خلیج مرکز قانون بوده است تاسیسات برای آالمدا کانتی ساکنان که نیاز حیاتی خدمات حقوقی. به عنوان COVID-19 بحران مقابله منطقه, مرکز کارکنان در حال پیدا کردن زاویه جدید برای وکالت و تصرف فرصت برای شکل دادن به پست-coronavirus چشم انداز است.

اقامت در خانه سفارش در سراسر منطقه خلیج مجبور سازمان به نزدیک دفتر خود را, اما EBCLC است که هنوز هم گرفتن مشتریان جدید و آوردن پیشنهاد جدید به دولت های ایالتی و محلی. در طول چند هفته گذشته در این مرکز تحت فشار قرار دادند برای اخراج moratoriums و سلامت بهتر و اقدامات ایمنی برای unhoused محلی; ramped تا آن آموزش و پرورش تلاش های حمایت شامل دانش آموزان نهفته گسترده تعطیلی مدارس; کمک به کسب و کارهای کوچک دسترسی فدرال کمک; زاویه دار برای حفاظت از منافع عمومی که از دولت فدرال و ادامه کار خود را با مهاجران مستند نشده.

این همه بخشی از EBCLC هسته ماموریت. تاسیس شده توسط برکلی دانشجویان حقوق در سال 1988 این مرکز در حال حاضر در حال حاضر شرق خلیج بزرگترین حقوقی ارائه دهنده خدمات و همچنین به عنوان مدرسه بزرگترین بالینی ارائه شده است. بیش از 100 دانش آموزان در هر سال کمک به این مرکز ارائه خدمات حقوقی مورد نیاز در هشت حوزه از جمله عدالت اقتصادی, مهاجرت و مسکن.

polk_zoe
Zoë, Polk, مدیر اجرایی جامعه شرق خلیج مرکز قانون

"ما در مورد چگونه به اخلال در این سیستم به آنها را عادلانه تر می گوید:" مدیر اجرایی, Zoë Polk که در زمان راس در EBCLC در ماه ژانویه است. "COVID-19 در آن نفس ویرانی را متوقف کرده است کسب و کار به عنوان معمول است. بنابراین ما باید یک فرصت باز به واقعا فشار برای تمام راه های این سیستم شکست شده است که مشتریان ما—به خصوص مردم رنگ را تغییر دهید."

در اوایل ماه مارس این مرکز با ارسال نامه ای به دولت های محلی با یک لیست از درخواست فوری از جمله توقف اخراج ماشین بکسل و فروش بلیط از مردم برای عدم به نظر می رسد در دادگاه. در این نامه همچنین خواسته آملدا برای جلوگیری از دستمزد garnishments و به صورت محلی "پناهگاه شهرستانها" برای تاکید مجدد بر تعهد خود را برای حفاظت از مستند نشده.

بسته شدن دفتر فیزیکی زمانی که مردم هنوز هم مورد نیاز خدمات "یک معامله بزرگ به ما" پولک می گوید. اما کارکنان ماند در ارتباط با یکدیگر و با مشتریان و هنوز هم گرفتن مشتریان جدید و حتی به عنوان دولت های محلی دادگاه ها و مدارس باید توقیف شده است.

در حال حاضر درمانگاه کارکنان در حال کار برای بهبود تاثیر بحران بر مشتریان خود و فشار محلی و مقامات دولت به تجدید نظر در ایده هایی که تا چند هفته پیش بود به لحاظ سیاسی قابل دفاع است.

"ما گفت:" بیایید طرح در این لحظه چه چیزهایی برای رفتن به متفاوت زمانی که ما به عقب برویم به دادگاه'" پولک می گوید. "تعقیب صدها اخراج یک روز بود و نه سالم قبل از. آن را قطعا نمی تواند مناسب هنگامی که دادگاه بازگشایی شده است. ما باید از این فرصت در حال حاضر به دلیل برای بهتر یا بدتر مقامات دولتی و افرادی که معمولا تحت تاثیر این مشکلات در حال حاضر شاهد آنها در بتن راه است.

"این فریم است که EBLC شده است با استفاده از برای چند دهه. من فکر می کنم ما فقط در دوران های مختلف در حال حاضر—ما جمعی بهداشت موظف است تا در ما گرفتن آن را حق."

یک منبع برای مهاجران

جانت مونز یک مشاور حقوقی در EBCLC مهاجرت درمانگاه می گوید او نیازهای مشتریان باقی مانده اند بسیار بالا است. اما به دلیل پناهگاه در محل سفارش او در حال حاضر فاقد یک فضای امن برای ملاقات با آنها. به خصوص با ایالات متحده تصمیم دیوان عالی کشور انتظار می رود هر روز در عمل معوق برای ورود دوران کودکی برنامه محافظت می کند که بیش از 700 ، 000 مهاجران مستند نشده از تبعید نیاز به پردازش برنامه های کاربردی و تمدید باقی می ماند فوری است.

Jeanette Muñoz
جانت مونز

"ما در حال حاضر فقط در تلاش برای فایل هر برنامه برای هر مشتری که می آید از طریق درب یا در حال حاضر از طریق تلفن" مونز می گوید.

بسته شدن دادگاه ها ایجاد کرده است یک مجموعه جدید از مشکلات از جمله برای افراد جوان که می تواند از دست دادن واجد شرایط بودن برای یک نوجوان ویزا اگر آنها نوبت 18 و 21 در حال حاضر. مشتریان دیگر باید گفت نه سر به دادگاه به دلیل شنوایی خود را حتی یک مورد نیاز را بررسی کنید-در ایالات متحده مهاجرت و گمرک لغو شده است.

کارکنان در حال انجام رایزنی کمک به برنامه های کاربردی و ارائه مشاوره به عنوان COVID-19 همه گیر می آفریند سوالات جدید برای مهاجران مستند نشده از جمله در مورد واجد شرایط بودن برای دولت فدرال و امداد.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم در جامعه آگاه هستند از آنچه که آنها واجد شرایط برای و مطمئن شوید که مردم باید این منابع در دسترس به آنها" مونز می گوید. "اگر ما نمی تواند رسیدن به جامعه به عنوان یک کل ما می تواند رسیدن به این سازمان است که در حال نگه داشتن مردم آگاه است. که تمرکز اصلی ما به مطمئن شوید که مردم می دانند که ما هم در اینجا برای کمک به."

بلند کردن اجسام محروم صدای

EBCLC کارکنان نیز دیدن آشنا الگوها در آموزش و پرورش وکالت درمانگاه با توجه به اسکار لوپز, کارکنان, وکیل و بالینی استاد راهنما. این کلینیک در خدمت سیاه و قهوه ای و دانش آموزان تقریبا به طور انحصاری و لوپز می گوید: همان کسانی که دانش آموزان در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تاثیر فقدان تکنولوژی, راهنما و ارتباطات از معلمان و مدیران.

Oscar Lopez
اسکار لوپز

"آنچه این وضعیت واقعا روشن ساخته است که متاسفانه هنوز هم وجود دارد بسیاری از شکاف در سیستم آموزش و پرورش ما و در حال حاضر آنها بر روی صفحه نمایش کامل," او می گوید. "ما در حال تلاش برای کار با آن دسته از خانواده هایی که واقعا باید یک صدا در دفتر فرماندار به سعی کنید به آنها را بلند کردن و جلوتر از برخی از این مسائل است."

ساکرامنتو لابی درخواست رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به چشم پوشیدن از دستورالعمل های مختلف جدول زمانی و سیاست های مرتبط با ارائه دسترسی عادلانه به آموزش و پرورش لوپز می گوید: اما خانواده ها ندارد و همان دسترسی داشته باشید. EBCLC در تلاش است تا خود را منادی.

کلینیک درخواست Newsom برای یک مهلت قانونی برای اخراج که در ادامه به حرکت رو به جلو حتی به عنوان مدارس را متوقف کرده اند و ارائه خدمات دیگر به دلیل تعطیلی مدارس. هنگامی که یک دانش آموز ارجاع شده است برای اخراج لوپز می گوید آنها از دست دادن دسترسی به هیچ گونه آموزش.

"آنها در حال پشت سر" او با ابراز تاسف. "هیچ چیز وجود دارد که پشتیبانی از اخراج برای آموزشی به ویژه در حال حاضر."

دانش آموزانی که در حال منتشر شد از نوجوانان بازداشت و تلاش برای ثبت نام در مدرسه—به طور معمول یک شرط آزادی آنها—نیز از دست دادن لوپز می گوید: از آنجا که منطقه در حال حرکت و نه در برنامه های کاربردی خود را.

"ما باید دانش آموزانی که منتظرش بوده ام به ثبت نام برای یک ماه و آنها بدون دریافت آموزش و پرورش را در آموزش از راه دور" او می گوید.

برکلی دانش آموزان قانون کار با EBCLC کمک حفاری از طریق مدرسه محلی ولسوالی' آموزش از راه دور برنامه به بررسی سیاست های خود را برای حمایت از آسیب پذیر ترین دانش آموزان است. مرکز ملی جوانان قانون فقط چاپ نتیجه کار است که به عنوان بخشی از یک صفحه منابع برای خانواده ها.

لوپز بزرگترین نگرانی این است که چه در محیط مدرسه را مانند یک بار در مناطق مجاز به جسمی بازگشایی شده است. با توجه به استرس سازندگان: مدارس قرار داده شده بر روی تمام دانش آموزان برخی از مربیان انتظار برای دیدن یک چشم انداز مثبت در پرخاشگری جسمانی هنگامی که در کلاس های حضوری از سر گرفت. که می تواند قرار داده و فقیر و سیاه و قهوه ای دانش آموزان بیشتر در خطر است.

"مربیان باید اختیار در این مورد -- که آنها می توانند با استفاده از یک سیاست تحمل صفر و یا آنها می توانید با استفاده از جایگزین اما با کاهش بودجه آینده آنها احتمالا نمی خواهد که منابع برای انجام این کار است," او می گوید. "ما واقعا امیدوار مدارس را با استفاده از این لحظه به استفاده از تمام ابزارهای دیگر آنها را به جای فقط هل دادن بچه ها."

یک بحران جدید برای unhoused

قبل از coronavirus آمار برکلی دانشجوی حقوق الی Leggatt '21 مشغول به کار بود با EBCLC را تخته سنگ پاک درمانگاه در, یک پیشنهاد برای برکلی شورای شهر با هدف کاهش مجازات برای بلیط به صورت جزئی جرائم مانند داشتن یک چادر در پیاده رو و یا نوشیدن ، ایده این است که پلیس باید اتصال مجرم با خدمات اجتماعی به آدرس ریشه مشکل—به جای صدور بلیط که در نتیجه در زمان زندان.

Elly Leggatt ’21
الی Leggatt '21

Leggatt است که دیگر از دیدن unhoused مردم در برکلی خیابان اما او هنوز هم بر روی این موضوع.

"با اولویت های جدید آمد تغییر در نوع کار من انجام," او می گوید. "اما آنچه باقی ماند همان است که تمایل به انجام اساسا هر آنچه در آن طول می کشد به زندگی بهتر از زندگی مردم در خیابان ها و حفظ انعطاف پذیر بودن و تطبیق روش برای انجام این کار است," او می گوید.

Leggatt در حال تماشای یک غیر عمدی آزمایش بر اساس پیشنهاد می افتد در زمان واقعی: پلیس در حال فروش بلیط مراتب کمتری از مردم در حال حاضر و جرم و جنایت نشده مشخصی. او با احتیاط خوش بینانه پیشنهاد خواهد شد که ضربه بهتر با داده های جدید در پشت آن.

"این است که تنظیم یک سابقه نشان می دهد که هنگامی که شما را متوقف و یا کاهش مقدار که شما جرم بودن بسیار کم-درآمد و نرخ جرم و جنایت نمی کند افزایش می یابد" Leggatt می گوید. "برای یک دوره از زمان که در آن ما می توانیم بگوییم این شهرستان متوقف شد, فروش بلیط آنجا و هیچ چیز بد اتفاق افتاده است که باعث می شود آن را آسان تر به فشار پیشنهاد من کار بر روی.

"امیدوارم که " رادیکال ایده' برنده ' تی به نظر می رسد بسیار ترسناک است."

چالش های جدید و پاداش

مونز که دارای یک 1-year-old daughter می گوید: بحران شده است سخت در EBCLC کارکنان به عنوان به خوبی. حداقل یک سوم باید, مراقبت, مسئولیت, او می گوید و چند هفته گذشته قطعا گرفته تلفات در همه.

"مطمئن شوید که کارکنان ما همکاران من در حال OK ذهنی که همه چیز به خوبی برای هر کس است یک اولویت," او می گوید. "من واقعا خوشحالم که من کار برای یک سازمان است که باعث می شود مطمئن شوید که هر کس در حال انجام است و بالاتر از هر چیز دیگری."

اما حس غرور—که قادر به افزایش به چالش ها و کمک به جامعه چهره آنها قابل لمس است ،

برای دانش آموزان مانند Leggatt انجام این نوع فعالیت مدنی در یک بحران بیشتر افزایش EBCLC تجربه.

"این قانون است که تنها معنی دار و مطالعه قانون تنها معنی دار اگر من می توانید آن را برای توانمند سازی مردم و ایجاد برخی از تغییرات است که من می خواهم برای دیدن. می توان آن را خسته کننده به مطالعه قانون و نه قادر به انجام این کار است," او می گوید. "پس از آن شگفت انگیز است به انجام این کار. من در حال حاضر به دست آورد مهارت ها و رشد در راه است که من را قادر خواهد ساخت به تواند مفید باشد و کمک به مردم حرکت این سیستم های اداری."

و مرکز هنوز هم بیشتر به انجام پولک می گوید: از فشار برای کوتاه مدت اجاره لغو به حمایت بیشتر سخاوتمندانه کلی برنامه کمک. سیاسی گفتگو در مورد اساسی جهانی درآمد که برخی از کشش در طول دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه نیز در این فهرست است.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که این موسسات ما در واقع رفتن به نفع مردم آنها در مجموعه" او می گوید. "این زمانی است که مردم واقعا به آن نیاز دارید تورهای ایمنی."

نیاز به کمک دارید ؟ از اینجا شروع کنید به یاد بگیرند که چگونه برای دسترسی به کمک.


صفحه اصلی عکس های اعتباری: بریتنی هوشع نبی-کوچکtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن