توسط MARK SHERMAN

واشنگتن — دیوان عالی کشور حکم پنج شنبه که فاضلاب و صنایع دیگر نمی تواند اجتناب از الزامات زیست محیطی تحت نقطه عطفی پاک-آب حمایت زمانی که آنها ارسال آب کثیف در یک مسیر غیر مستقیم به رودخانه ها و اقیانوس ها و دیگر کشتیرانی آبراه.

رد تهمت و دولت را نمایش قضات برگزار شده توسط 6-3 رای که تخلیه آب آلوده به زمین به جای به طور مستقیم به نزدیکی آبراه بین بردن نیست یک صنعت مطابق با آب تمیز عمل می کنند.

“ما که این قانون نیاز به مجوز وجود تخلیه مستقیم از یک منبع نقطهای به کشتیرانی آب و یا زمانی که وجود دارد این است که عملکردی معادل یک تخلیه مستقیم” عدالت Stephen Breyer نوشت: برای دادگاه.

این تصمیم در یک دقت مورد از هاوایی در مورد اینکه آیا تصفيه خانه فاضلاب نیاز فدرال اجازه هنگامی که آن را می فرستد فاضلاب در اعماق زمین به جای تخلیه جریان درمان به طور مستقیم به اقیانوس آرام است. مطالعات نشان داده اند فاضلاب به زودی می رسد اقیانوس و آسیب دیده شده یک صخره های مرجانی در نزدیکی مائوئی ساحل.

سازمان حفاظت محیط زیست ایران در دوران ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس آژانس موقعیت که Breyer اشاره کرد به نظر می رسد به کار برای بیش از 30 سال است.

قضات ساموئل Alito نیل Gorsuch و کلارنس توماس عقیده داشت.

فاضلاب و دیگر آلاینده باید یک اجازه اقامت در زیر آب تمیز عمل می کنند زمانی که آلاینده ها از طریق یک لوله از منبع خود را به یک بدن از آب است. سوال در این مورد بود که آیا مجوز مورد نیاز است که آلاينده اولین عبور از طریق خاک و یا آب های زیرزمینی.

مائوئی تزریق 3 میلیون به 5 میلیون گالن در روز از درمان فاضلاب به چاه های زیر لهینا فاضلاب احیای تسهیلات که نشسته در حدود نیم مایل از خط ساحلی اقیانوس آرام. گروه های زیست محیطی در هاوایی شکایت کرد مائوئی پس از مطالعات با استفاده از رنگ برای ردیابی جریان نشان داد بیش از نیمی از تخلیه از دو چاه شد و از ورود به اقیانوس در یک ناحیه باریک. آنها برنده یک حکم از دادگاه تجدید نظر فدرال مستقر در سان فرانسیسکو است.

Breyer نگرانی در استدلال در ماه نوامبر که یک حاکم برای مائوئی خواهد ارائه “نقشه راه” برای آلوده برای فرار از فدرال مجوز مورد نیاز است.

هنوز دادگاه نمی رفتن تا آنجا که به دادگاه تجدید نظر فدرال که به تصویب یک استاندارد است که می تواند به ارمغان آورده اند و حتی بیشتر آب های زیرزمینی تخلیه زیر آب تمیز قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو