من Berkeleyan: دانشجو Micaela Camozzi در حال تکامل ایمان و هویت

Micaela Camozzi poses in front of a sculpture by the miner's building on Berkeley's campus

دانشجوی فارغ التحصیل Micaela Camozzi را خود تعریف هویت اتحادش را تغییر طول سال از یک جوان مدرسه کاتولیک دانشجو به عجیب و غریب از رنگ فعال. این سفر منجر به اختصاص آینده خود را به افزایش عدالت در سلامت را برای جوامع به حاشیه رانده شده. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Micaela Camozzi)

پدر و مادر من هستند و اولین نسل از آمریکایی ها. مادر خانواده است که از فیلیپین و پدرم طرف از ایتالیا و سوئیس. آنها هر دو کاتولیک اما رشد تا برادر من و من احساس فشار از دین در خانواده ما.

من در منطقه خلیج و من با حضور در مدارس کاتولیک در ولنوت کریک و کنکورد. پدر و مادر من فکر کردم این امر من را از مشکل.

آنها می خواهم این ششم-کلاس مدرسه دختران با پوشیدن کوچک از کون, تنگ,, و آنها به من گفت ” آه ، شما در حال رفتن به پوشیدن دامن شطرنجی.’ پدر من نیز متوجه من و برادرم را بازی-مبارزه با اغلب, و او تا به حال به ما ملحق کونگ فو کلاس است که ما را نگه داشته بسیار شلوغ است.

در مدرسه کاتولیک تمام دانش آموزان را هر روز دعا قبل و بعد از کلاس. آن را به طور معمول تگرگ مری و یا یک پدر مااستاندارد نماز که هر بچه می دانستند.

Micaela Camozzi at age five smiling in her school uniform

Micaela Camozzi نما قبل از اولین روز مهد کودک در سال 2003. او را به حضور در مدارس کاتولیک در منطقه خلیج 13 سال قبل از حضور در دانشگاه برکلی است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Micaela Camozzi)

من با همان 30 بچه ها در هر کلاس به مدت 13 سال و همه آنها کاتولیک هستند. دانش آموزان در مدرسه بودند یا سفید یا آسیایی.

اما من هر دو یک مخلوط بچه.

معلمان ما القا حس دلسوزی و همدلی از طریق مذهب کاتولیک که من واقعا قدردانی است. اما آنها نیز اجرا شدید کلاله در مورد چه خوب بود و چه بد بود.

من یک دانش آموز خوب و بسیار محکم در ایمان کاتولیک. من می خواهم به نشستن در ردیف جلو کلاس در هر روز و پاسخ به تمام سوالات. من سال اول من در واقع برنده بهترین دین, دانش آموز من در مدرسه بالا است. من در نرم افزار-باشگاه زندگی من آموخته بود به پرهیز از رابطه جنسی تا زمان ازدواج و همچنین که ازدواج تنها مجاز بین یک مرد و یک زن است.

این همه بسیار سیاه و سفید با هیچ جایی برای مناطق خاکستری. و ما هرگز در مورد چیزهایی که به ما آموزش داده شد.

زمانی که من 11 سالم بود, من به یاد داشته باشید فکر زنان زیبا بودند. اما من نمی دانم که همجنسگرا بودن یک چیز واقعی است. من زبان به توصیف آنچه که من احساس و من نمی دانم که عجیب و غریب مردم وجود داشته است تا کتی پری آهنگ “I kissed a girl” در سال 2008.

بودن abstinent حس خیلی برای من چون من نمی خواهم به داشتن رابطه جنسی با یک مرد. من در واقع فکر می کردم در مورد تبدیل شدن به یک راهبه چون من فکر می کنم “چه نقطه از ازدواج؟”

برای یک دین پروژه کلاس من دوخته کت رنگی مانند یک رنگین کمان است. در آن زمان من فکر نمی کنم خیلی از آن هیچ کس از من پرسید چرا من آن ساخته شده است.

من فکر می کنم آن بود که از عهد عتیق در کتاب مقدس که قبل از تاریخ قبایل اسرائیل. داستان یوسف. او یکی از 12 فرزند و پدر خود را مورد علاقه. پدرش به او واقعا رنگارنگ کت و برادران خود را دیوانه کردم و انداخت او را در چاه.

همه از این نوع آینه هویت من در آن زمان و چه در من احساس شد. رنگین کمان نمایندگی به من می گی. کتمان من هویت جنسی بود و انداخته بودن که خوب خودم.

این نمایش پردهای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

تابستان بعد از سال اول در دبیرستان من فعال شد در یک آنلاین وبلاگ نویسی جامعه به نام, وبلاگ Tumblr, و من در معرض بیشتر غیر کاتولیک فکر می کردم.

من هم سفر در سراسر جهان از طریق آموزش کونگ فو و توسعه دوستی خارج از مدرسه کاتولیک تنظیم: دوستانی که نمی بینم می گی که چیزی اشتباه است.

من زمانی که من 15.

من دانشجوی سال دوم سال و شش ماه پیشرو تا به من میاد بیرون من بسیار افسرده بود. وقتی به من گفت پدر و مادر من بود, گی, آنها به طور کلی حمایت شده است. اما هنوز هم وجود دارد این اضطراب من تا به حال نمی دانستند که آیا یا نه دوستان من در مدرسه خواهد قبول من: به خدا من دعا را هنوز هم قبول من است ؟

Micaela Camozzi walking into her all-girls high school in 2012

گرفته شده در سال 2012 Micaela Camozzi است در لباس کامل مدرسه در حالی که راه رفتن به اولین روز خود را در Carondelet, دبیرستان, تمام دختران مدرسه کاتولیک در کنکورد, CA. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Micaela Camozzi)

رقابت کامل-تماس با کونگ فو کمک به تسکین برخی از استرس که به دلیل هنگامی که شما در حال مشت زدن مردم آن را احساس می کند بسیار بزرگ است. در نهایت برخی از دوستان پذیرش من و دیگران نیست.

اما زمانی که من آمد به دانشگاه برکلی من در بر داشت یک حمایت جامعه با برابری جنسیتی مرکز منابع. من احساس در خانه با دیگر عجیب و غریب دانش آموزان در محوطه دانشگاه وجود دارد اما هنوز بخش هایی از هویت من من تا به حال به طور کامل درک.

راستش من نه آگاه از من خود مسابقه تا زمانی که من آمد به دانشگاه است که یک امتیاز من اذعان دارند. کسی به نام من یک فرد از رنگ برای اولین بار زمانی که من 19 بود و من گیج شده بود چون من فکر نمی کنم من تجربه تبعیض مانند دیگر مردم از رنگ.

من شروع به واقعا تجزیه و تحلیل من هویت فرهنگی و من در زمان در مطالعات قومی به عنوان جزئی. از طریق کسانی که دوره من متوجه حرف من آموخته بود به عنوان یک کاتولیک است که خدا هر کس برابر پیچیده تر است که آن را در واقع در یک محیط اجتماعی.

به درک من فیلیپینی هویت بیشتر من در سفر به فیلیپین برای اولین بار در تابستان گذشته به دیدار خانواده من در شهرستان داوائو سیتی و مانیل. جالب بود چرا که هر کس بود, “اوه, شما, بنابراین شما باید یک بازیگر یا یک مدل است.”

اما من فکر می کنم بسیاری از این بود چون من هم سفید و سبک پوست.

Micaela Camozzi sitting with two female relatives in a house

Micaela Camozzi سمت چپ در شهرستان داوائو سیتی در فیلیپین با grandaunt, مرکز, و, راست, بعد از یک شام خانوادگی. Camozzi بازدید کشور در تابستان 2019 پس از تحصیل در خارج از کشور در تایلند است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Micaela Camozzi)

وجود این تمام تاریخ از آمریکا و مداخله امپریالیسم در فیلیپین که در آن غربی, آموزش و پرورش, زبان و استانداردهای زیبایی بودند تاکید کرد.

پس سفیدی آرمانی بود.

دانستن است که نوع تاریخ و معایب دیگر جوامع از رنگ تا به حال در گذشته الهام بخش من برای انجام هر چیزی من می تواند به ایجاد جهانی عادلانه تر.

من فارغ التحصیل سال جاری در رشته بهداشت عمومی. برای من در مقطع کارشناسی افتخارات پایان نامه من داوطلب در کلیسای جامع مسیح نور در درمانگاه خود را در اوکلند که در آن من بود در واقع تدریس پرهیز جنسی به عنوان یک نوجوان. کلینیک پشتیبانی از ایجاد جوامع از رنگ.

من دیگر نگه داشتن اعتقادات من به عنوان یک جوان کاتولیک, اما من هنوز هم می توانید به درمانگاه آمده است برای حمایت از مردم که نیاز به کمک.

پایان نامه من نگاه کرد که جوامع از رنگ تا به حال کمتر دسترسی به خدمات پزشکی در درمانگاه. من در بر داشت که آفریقایی آمریکایی بيماران به طور نامتناسبی در مواجهه با موانع است که جلوگیری از آنها را از حضور خود قرار ملاقات برنامه ریزی شده.

جالب بود که حتی در کوچک من, افتخارات, پایان نامه, پروژه, میزان نژادپرستی نظاممند ما در سطح ملی در بهداشت عمومی است شایع در مقیاس کوچکتر.

من می خواهم برای حمایت از جوامع شده اند که در طول تاریخ محروم و دریافت خواهد شد که شانس به عنوان یک گرادیان دانشجو در دانشگاه کلمبیا را sociomedical علوم کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی برنامه.

من را مطالعه تاریخی موانع دسترسی به بهداشت مربوط به نژاد و جنسیت و قومیت تمایلات جنسی و ناتوانی است. من هیجان زده برای پیوستن به این برنامه اما من خواهد شد به تعویق انداختن, برای یک سال به کار در یک جنسيت تایید درمانگاه.

این نمایش پردهای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

سفر من گرفته ام به درک شخصی خود من هویت به عنوان یک مخلوط عجیب و غریب, فرد قطعا به من اجازه داد به همدلی برای مردم از زمینه های مختلف.

و اگر چه من نمی خواهم خودم را کامل کاتولیک دیگر, من هنوز هم برخی از ارزش هایی که گرفتم از دین است. من سعی می کنم بهترین من برای احترام به کرامت انسانی در هر فرد و به فضل زمانی که مردم اشتباه می کنند.

من فکر می کنم این مهم را به نشان می دهد تا برای جامعه خود و ارائه پشتیبانی در زمانی که مردم در حال مبارزه است که قطعا ریشه در مذهب کاتولیک برای من. من ایمان و هویت به طور مداوم در حال تحول است.

من می توانم نگه داشتن چند حقایق.

در حالی که آن زمان گرفته شده برای پدر و مادر من برای تنظیم خود را از قبل موجود و چشم انداز زندگی من, من لجباز. معمولی پدر و مادر کودک تنش را بوجود می آیند, اما من می دانم که آنها بسیار افتخار از شخص من تبدیل شده اند و همچنان به رشد.

فارغ التحصیل از دانشگاه برکلی یک امتیاز من به خاطر آنها و من می خواهم به استفاده از این امتیاز را بهتر برای جوامع به حاشیه رانده شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>