نمایندگان تعطیل غیر قانونی ماری جوانا رو به رشد عملیات در سن جکینتو خانه که در آن مقامات بهبود 250 پوند پردازش ماری جوانا دستگیر و دو نفر ارتفاعات بسوزم ساکنان در روز شنبه, آوریل 25.

مقامات خدمت حکم مصادره چراغ ترازوی دیجیتال و 900 شاهدانه گیاهان در مراحل مختلف رشد در 12 موقت اتاق رشد در اقامت در 1900 جلوگیری از لورتو, خیابان, در علاوه بر این به درمان ماری جوانا, Riverside County کلانتر مقامات نوشت: در انتشار اخبار. نمایندگان نیز یافت می شود غیر قانونی مدار دور زدن ساختمان الکتریکی متر است که گفته می شود مورد استفاده قرار گیرد به سرقت $180,000 ارزش از قدرت است.

 • Riverside County Sheriff معاونان بهبود 250 پوند است. از پردازش ماری جوانا و 900 گیاهان پس از گذراندن یک حکم جستجو در یک غیر قانونی ماری جوانا, رشد در سن جکینتو روز شنبه, مارس 25. مقامات همچنین یک مدار دور زدن ساختمان الکتریکی متر گفته alllowing برای سرقت از $180,000 در قدرت است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کنار رودخانه شهرستان کلانتر).

 • ارتفاعات بسوزم ساکنان Guiyu لو (L) 39 و یانگ ژو (R) 47 بازداشت شدند توسط Riverside County Sheriff نمایندگان خدمت یک جستجو در حکم روز شنبه, آوریل 25 در غیر قانونی ماری جوانا, رشد در سن جکینتو.
  (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کنار رودخانه شهرستان کلانتر).

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Riverside County Sheriff معاونان بهبود 250 پوند است. از پردازش ماری جوانا و 900 گیاهان پس از گذراندن یک حکم جستجو در یک غیر قانونی ماری جوانا, رشد در سن جکینتو روز شنبه, مارس 25.
  (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کنار رودخانه شهرستان کلانتر).

 • Riverside County Sheriff معاونان بهبود 250 پوند است. از پردازش ماری جوانا و 900 گیاهان پس از گذراندن یک حکم جستجو در یک غیر قانونی ماری جوانا, رشد در سن جکینتو روز شنبه, مارس 25. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کنار رودخانه شهرستان کلانتر).

Guiyu لو 39 بازداشت شد در بدون مجوز رشد خانه بدون حادثه کلانتر مقامات گفت. یانگ زو, 47, فرار به خزیدن فضا در اتاق زیر شیروانی از ساختمان که در آن او در بر داشت و به زندان گرفته شده با کمک یک K-9 واحد.

لو و زو بودند رزرو شنبه در Cois برد بازداشتگاه به ظن نگهداری مواد مخدر در خانه, کشت ماری جوانا برای فروش و سرقت نرم افزار, کلانتر, مقامات گفت. هر دو ذکر شده منتشر شد و بعد از آن روز اهل بیت سوابق نشان می دهد.

تحقیقات مربوط به رشد غیر قانونی خانه بود در حال انجام کلانتر مقامات گفت. مقامات خواسته هر کسی با اطلاعات در مورد بدون مجوز کشت ماری جوانا عملیات به تماس معاون DeMattia در 951-654-2702.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو