اگر شما می خواهید پلیس اصلاحات شما باید برای مهار پلیس اتحادیه های کارگری را Swaim

دیدن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ham-fisted پاسخ به اعتراضات و شورش در این هفته برخی از آمریکایی ها منطقی ممکن است احساس نوستالژی برای باراک اوباما oratorical مهارت و سرد ارائه شده است. اما آقای اوباما در تماس روز دوشنبه برای پلیس اصلاحات باید آنها را به عقب به شدت به این واقعیت از رئیس جمهور سابق را عدم وجود ماده است.

نوشتن در رسانه آقای اوباما خواست رای دهندگان به درگیر شدن در سیاست های محلی به دلیل, او گفت:, “این شهرداران و مدیران شهرستان که انتصاب ترین روسای پلیس و مذاکره و چانه زنی جمعی توافق با پلیس اتحادیه های کارگری.”

آنچه آقای اوباما اشاره نشده است که بسیاری از دولت های محلی مبارزات در اختیار دولت کارگری از جمله پلیس انجمن. اینجا در جنوب کالیفرنیا – 1,924 مایل از جایی که مینیاپولیس پلیس کشته جورج Floyd – پلیس اتحادیه های تامین مالی مبارزات انتخاباتی برای دولت و سیاستمداران محلی که در صورت انتخاب خواهد شد به نام بر نظارت پلیس است. که تضاد منافع با گاهی اوقات عواقب کشنده.

این است که مناسب موضوع از سمت چپ در مقابل راست. نامزدهای سیاسی از همه نوع اجرای دستکش بلند از دولت اتحادیه قدرت – معلمان, آتش نشان و, بله, پلیس – به منظور پیروزی در انتخابات و در دفتر بماند. آقای اوباما در این تماس به اصلاحات خود را به اداره پلیس محلی به راحتی نادیده واقعیت است که اصلاح طلبان به ناچار در برابر اجرا پلیس اتحادیه قدرت.

را مورد سیسیلیا Iglesias. همانطور که من نوشتن این, او هنوز هم یک شهر councilmember در سانتا آنا کالیفرنیا عمدتا لاتین شهرستان از 333 ، 000 در در قلب اورنج کانتی. (افشای کامل: ایگلسیاس و من با هم کار کنند در کالیفرنیا مرکز سیاست.)

در زمانی که شما خواندن این Iglesias را رسما برداشته شود از یک قربانی سانتا آنا افسران پلیس انجمن $500,000 به خاطر مبارزه با او.

Iglesias جرم: او سعی به اصلاح خود پلیس.

در فوریه 2019, Iglesias خود اعلام محافظه کار رای دادند در برابر پلیس اتحادیه تقاضا برای افزایش پرداخت. “دلیل من ساده بود: ما نمی توانیم پرداخت آنچه که ما لازم نیست” او به تازگی نوشت. “نگاهی به شهرستان را در حال حاضر بالا و مالیات و بدهی (چه watchdog گروه حقیقت در حسابداری به نام” یک منجلاب جامعه و در میان بدترین در کالیفرنیا) من می تواند هیچ چیز دیگری.” بازتاب جمهور Dwight D. Eisenhower را Farwell, آدرس او آشکارا فکر کرده اید که چقدر دیگر این شهرستان می تواند underfund خدمات ضروری به منظور پرداخت آن به کارکنان دولت – چه مدت قبل از آن تخریب از درون ایمنی عمومی آن برای پرداخت با بالاتر حقوق پلیس. او outvoted و پلیس خود را افزایش دهد.

چند ماه بعد در اکتبر 2019, Iglesias به نام برای ایجاد یک پلیس نظارت کمیسیون. سانتا آنا پلیس باید یک کار دشوار عامل به عنوان آنها را در یک متراکم نسبتا فقیر شهر است. اما حتی درجه بندی که برای چالش, پلیس شکست خورده اند بیش از حد اغلب. Iglesias نمیفهمد غیر نظامی نظارت ممکن است از بین بردن پلیس بد و خوب ارائه دهد آنهایی که به امید اصلاح.

او توصیه می شود این کمیسیون هفته پس از یک هیئت منصفه فدرال تحت تعقیب افسر برایان پاتریک بوکر برای ضرب و شتم یک مظنون که “نبود مقاومت در برابر بازداشت.” پشت در ایستگاه های ما وکیل ادعا بوکر ظ گزارش ساختگی برای سرپوش گذاشتن بر حمله.

اگر شما در حال نقل مکان به خشم که داستان یا تصویری هولناک از حادثه – در نظر بگیرید که سانتا آنا پلیس در سال 2016 هزینه خود را به شهر $6.8 میلیون دلار برای حل و فصل دو عمدی مناسب. یا این که در همان سال, Santa Ana پلیس حمله کردند و یک حقوقی درمانگاه ماری جوانا و شکست دوربین های مدار بسته – به جز چند آنها از دست رفته دوربین که اسیر آنها را غارت فروشگاه تمسخر فروشگاه معلول صاحب و سپس قابل ملاحظه ای خوردن ماری جوانا خوراکی و دارت بازی است. یا که در سال 2016 کوستا مسا پلیس اتحادیه و دیگران حل و فصل (بدون اعتراف به گناه) $600 ، 000 مورد در آن بودند شکایت کرد برای نقش خود را در تلاش برای تجاوز دو پلیس اصلاح طلبان. یا 2012 مورد در نزدیکی فولرتون که در آن یک گروه از پلیس ضرب و شتم و کشته شدن یک غیر مسلح 37 ساله مرد بی خانمان که آخرین کلمات دلسرد کننده تبدیل شده اند رایج در این شرایط است: “من نمی توانم نفس بکشم” و “پدر.”

بررسی بی قانونی از برخی از lawmen, Councilmember Iglesias صحبت کرد. این اتحادیه اعلام کرد او برای اصلاحات یک “حمله به امنیت عمومی.” او شورای همکاران دموکرات حمایت اتحادیه پلیس زد به اتحادیه دفاع و رای دادند در برابر اندازه گیری و کشتن آن.

این اتحادیه تا به حال برنده آن تقاضا برای پرداخت افزایش دهد و تا به حال منجر به کشته شدن یک تلاش اصلاحات. اما این کافی نبود. رئيس جمهور اتحادیه جری Serrano اعلام کرد این اتحادیه فراخوان کمپین بلافاصله. اتحادیه کارگردانی یک ایمیل و کمپین رسانه ای در یک بیماری همه گیر-قرنطینه رای دهندگان جزئیات ایگلسیاس “ضد پلیس” سیاست. مردم در انتخابات کم بود فقط 19 درصد مردم در انتخابات اما سانتا آنا رای دهندگان دستور داد او را به پایین پرتاب شد.

مانند اکثر ایالت کالیفرنیا پلیس اتحادیه های کارگری برنده ویژه حمایت از, معمولا به نام “قانون اجرای منشور حقوق.” این “تنها هدف” چنین قوانینی می نویسد: Mike Riggs, آن بهترین مورخ “است که برای محافظت پلیس از قوانین آنها پرداخت می شود برای به اجرا درآوردن” و آنها توضیح دهید که چگونه بد پلیس در کار باقی بماند.

“در اینجا چگونه معمولی پلیس سوء بررسی آثار در کشورهای که قانون اجرای منشور حقوق در محل” Riggs نوشت: در سال 2012. “یک شکایت است در برابر یک افسر توسط یک عضو و یا یک شخص مسئول. اداره پلیس, رهبری, بررسی شکایت و تصمیم می گیرد که آیا برای بررسی. اگر این گروه تصمیم می گیرد به دنبال این شکایت را باید به اطلاع افسر و اتحادیه. که در آن درمان خاص آغاز می شود اما آن را می کند پایان ندارد وجود دارد.”

آنچه در پی یک دوره مانع از ویژه حمایت که هرگز مستقر می شود از طرف یک غیر نظامی. یک امتیاز ویژه است که به نام “دوره های خنک کننده خاموش.” که محدودیت ها را انکار می کند و روسای پلیس و یا دیگر مقامات دولتی دسترسی فوری به یک افسر مظنون به سوء استفاده. یک منتقد از پلیس اتحادیه خلاصه تا اثر خنک کردن دوره این است: “یک افسر درگیر در تیراندازی اغلب نمی تواند مصاحبه در صحنه; امور داخلی محققان باید صبر کنید روز به یک بیانیه است.”

وجود دارد دیگر قدرت پردازش از جمله مشکوک افسر دسترسی فوری به نام شهود علیه او (از جمله افسران همکار) و تعلیق از هر ملکی را نقد کنید. “از آنجا که از این روند به دلیل امتیازات” Riggs نتیجه گیری “وجود دارد انگیزه کمی برای ادارات پلیس به نظم و انضباط افسران.”

این سیستم سیسیلیا Iglesias جیم Righeimer و دیگر مقامات دولتی سعی کرده اند به اصلاحات.

اما رئیس جمهور سابق اوباما اشاره هیچکدام از این در anodyne برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید مشارکت عمومی در انتخابات محلی است. که به دلیل تماس با خارج از سیستم فاسد است که نگه می دارد بد پلیس در کار خواهد به سوال یکی دیگر از سیستم تسمه نقاله حرکت می کند که پلیس اتحادیه پول به مبارزات از سیاستمداران که یک بار انتخاب می شوند توافق را به تعظیم به پلیس اتحادیه کارفرمایان است.

اگر شما واقعا می خواهید به اصلاحات خود را به پلیس محلی شما لازم نیست به اجرا برای دفتر. شما باید به رای اعتراض – جمهوری خواه, دموکرات, و یا دیگر – که قبول کمپین نقدی و یا تاییدیه از مردم آنها قرار است برای نظارت بر مردم مانند مردان و زنانی که اجرا پلیس اتحادیه های کارگری.

خواهد Swaim رئيس جمهور از کالیفرنیا, سیاست, مرکز غیر انتفاعی اختصاص داده شده به دموکراسی و رفاه برای همه کالیفرنیا و شرکت میزبان ملی بررسی رادیو رایگان کالیفرنیا پادکست. صدای او @WillSwaim.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de