یخ بازداشت شدگان باید دسترسی به خصوصی تماس با وکلا در میان COVID-19 pandemic, قاضی, قوانین

لس آنجلس – یک قاضی فدرال در لس آنجلس حکم کرد که ایالات متحده مهاجرت و گمرک مقامات باید اجازه می دهد راه را برای محرمانه مکالمات بین زندانیان و وکلای مدافع در آدلانتو یخ مرکز پردازش در سن برناردینو کانتی میان COVID-19 بیماری همه گیر.

قاضی عیسی G. برنل گفت: تسهیلات “باید اجازه می دهد تا رایگان, منطقی خصوصی قانونی خواستار نشده و unmonitored خطوط تلفن و باید تدبیر یک روش قابل اعتماد برای وکلای مدافع و همچنین بازداشت شدگان به برنامه کسانی که تماس در عرض 24 ساعت از درخواست.”

دوشنبه حاکم آمد و به عنوان نتیجه موقت ضابط سفارش و درخواست ثبت در مارس 26 توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بنیاد جنوب کالیفرنیا مهاجران حقوق درمانگاه در دانشگاه استنفورد دانشکده حقوق و قانون شرکت Sidley Austin LLP.

آنها استدلال کرده بود که تغییرات در سیاست های ناشی از بحران بهداشت و درمان تا به حال ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای زندانیان و وکلای مدافع به مشورت در خصوصی چه در شخص و یا از طریق تلفن.

“امروز دادگاه به رسمیت شناخته شده است که یخ و جغرافیایی نمی تواند به سادگی خاموش ملاقات با خانواده برای مهاجرت بازداشت شدگان بدون باز کردن راه های دیگر ارتباطی با جهان خارج اوا گفت:” Bitran, کارکنان, وکیل در ACLU شیراز. “این دستور را محافظت بازداشت مهاجران در قانون اساسی حق صحبت با وکلای خود را قادر می سازد آنها را به مبارزه با اخراج و به دست آوردن مجدد آزادی خود.”

یخ مقامات نمی تواند نظر رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو