صدها نفر جمع آوری الماس در اعتراض به خشونت پلیس افتخار جورج فلوید

صدها نفر از معترضان در زمان برای پیاده رو در دیاموند در روز پنج شنبه بعد از ظهر برای نشان دادن حمایت برای زندگی مهم جنبش و به افتخار زندگی جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که مرگ در مینه سوتا در هفته گذشته در حالی که در بازداشت پلیس است و باعث خشم و انزجار در سراسر کشور است.

دیوید گمبا این رویداد را سازمان داد که بین 800 تا 1000 نفر عضو در این رویداد در تقاطع های الماس بلوار و خیابان که در نظر گرفته شده بود مسالمت آمیز با “بدون مبارزه با شورش یا antagonizing” اظهار داشت: در این دستورالعمل.

اما این اعتراض که شروع شده در 1 بعد از ظهر تشدید در حدود 2:15 بعد از ظهر هنگامی که معترضان با تجمع در تقاطع مسدود کردن ترافیک.

پس از راهپیمایی پایین دیاموند بلوار معترضان بازگشت به تقاطع و سپس درگیر در یک وقفه با نمایندگان از لس آنجلس کلانتر. مدت کوتاهی پس از 3 بعد از ظهر با اجرای قانون شات گلوله های لاستیکی در زمین و اقدام به تماس با رویداد غیر قانونی.

Grand Avenue بسته شد در 3:45 p. m. این رویداد به پایان رسید با باقی مانده معترضان ترک تقاطع. Grand Avenue بازگشایی در 5:15 بعد از ظهر

برخی از معترضان از جمله Timisola Nfl گفت: این رویداد مسالمت آمیز و مخالفت با مقامات که آن را غیر قانونی اعلام کرد.

“آنها پستی روابط آنها اسپری فلفل و آنها به طور کامل مسلح” Nfl گفت. “برخی از آنها در شورش دنده و ما مسالمت آمیز است کل این زمان. آنها گفتند که این غیر قانونی, مجلس, اما آن را یک اعتراض. چه چیزی را انتظار دارند؟”

Nfl بخشی از یک گروه کوچک از معترضان باقی مانده است که در تقاطع پس از اجرای قانون اعلام رویداد غیر قانونی و تهدید به بازداشت.

تظاهرکننده دیگری وینسنت کورتز از الماس است که در سابق دریایی با حضور در این مراسم در حمایت از پل به همراه همسر و دو پسر. او به اجرای قانون و تلاش برای فرونشاندن تنش ها میان معترضان و مأموران اجرای قانون.

“پلیس می دانم چه خبر است. آن را فقط زمانی که (معترضان) کمی وحشی و آنها مسدود کردن ترافیک بود, و آنها در حال برگزاری این شهر آنها را به انجام کاری. من آن را درک کنند. مردم می خواهند به خانه. وجود دارد مقدار زیادی از راه های اصلی از این گوشه. پس از آن فقط در تلاش برای شکستن آن را در حال حاضر” کورتز گفت.

او گفت: او همچنین درک سرخوردگی از معترضان که خواسته کلانتر نمایندگان را به زانو در همبستگی با BLM. اما او همچنین گفت: بسیاری از تظاهرکنندگان جوان هستند و نمی دانم که چگونه به سازماندهی درستی.

“این امر می تواند خوب برای دیدن (شهردار و اعضای شورای شهر در اینجا). من می دانم که همه آنها بچه های پنهان در دفاتر خود و مسائل اما انتخاب ما آنها را” کورتز اضافه شده است. “این تقصیر ما نیست. این مردم هستند که رای نمی دهند. این تقصیر آنها است. شما می دانید همه این افراد را در اینجا, اما آنها در حال رفتن برای رای دادن ؟ نیمی از این افراد در حال رفتن برای رای دادن. شما می دانید, شما برای رای دادن. شما باید صحبت خود را با قلب. شما رو به شما می دانم که رفتن به پای صندوق های رای و بگو: سلام من قصد دارم این را دیگر.'”

خبرنگار کریس رامیرز کمک به این داستان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de