چگونه UC برکلی کتابخانه در پاسخ به COVID-19

دانشگاه برکلی کتابخانه بیش از یک ساختمان است. آن است که یک جامعه از متفکران و ذهن کنجکاو چشمه مشترک عقل و بله الجزایر از فضاهای که در آن کاربران می تواند به کاوش و تامل و یاد بگیرند. زمانی که آن فرد در عملیات بودند مجبور به بستن در پاسخ به بی سابقه بحران جهانی کتابخانه پرت مجازی خود درب باز. کتابخانه همچنان به خدمت خود به جامعه ارائه آموزش اتصال محققان به مقدار مورد نیاز مواد ارائه کشت از خدمات و جمع آوری دانش در مورد زمان لحظه به امید ساختن فهم جمعی ما. در اینجا یک نگاه اجمالی در کتابخانه باقی مانده است انعطاف پذیر در برابر این بیماری همه گیر.

گرفتن یک بحران

Zhou
ژو

مدت کوتاهی پس از coronavirus در زمان برگزاری بیش از یک دوجین کارکنان در C. V. استار شرق آسیا کتابخانه شروع به کار به جمع آوری اطلاعات مهم در زبان چینی به سند حرکت سریع COVID-19 همه گیر و تخریب آن پاشیدند. ترس از این اطلاعات ممکن است از دست رفته به دلیل سانسور دولتی و یا عدم وجود یک تلاش یکپارچه برای صرفه جویی در آن اعضای هیات بررسی و اسیر با ارزش و در خطر مواد از چین از جمله دولت اسناد و اطلاعات در مورد منشاء شیوع گزارش در مورد تاثیر این ویروس آثار ادبی در مورد زندگی در طول مستند و رسانه های اجتماعی پست های در مورد بسیاری از جنبه های بحران بهداشت و درمان. “ما احساس می کنیم که اگر ما این کار را انجام نمی, بسیاری از اطلاعات ارزشمند خواهد بود برای همیشه از دست داده می گوید:” پیتر ژو مدیر شرق آسیا کتابخانه. “ما امیدواریم که این مجموعه ویژه را از ارزش فوق العاده ای برای دانشمندان و عموم مردم به عنوان اسناد و مدارک از این بی سابقه ای را تجربه در طول عمر ما.”

راه حل های مهندسی

Illustrationهنگامی که یک رشته مهندسی مکانیک در آزمایشگاه برکلی نیاز به پیگیری کردن استانداردهای هواکش و پنکه لوازم جانبی آن می تواند 3-D چاپ مواد برای کمک به coronavirus امداد تلاش لیزا Ngo های کتابداری و اطلاع رسانی در مهندسی و علوم فیزیکی تقسیم شد و سریع دست به من قرض بدهید. این مؤسسه استانداردهای ملی آمریکا ساخته شده مورد نیاز خود را برای تجهیزات پزشکی مانند هواکش آزادانه در دسترس در نور گیر و غیر دولتی به کارگردانی آزمایشگاه به پورتال. اما یک استاندارد آزمایشگاه های مورد نیاز در دسترس نیست وجود دارد. Ngo ردیابی آن را از طریق منبع دیگری و عرضه آن به آزمایشگاه — همه در یک روز از دریافت درخواست. “من فکر می کنم بسیاری از کارهایی که ما انجام می دهیم می تواند نامرئی اما در زمان هایی از این مردم واقعا متوجه تلاش است که ما را به ساختمان ما مجموعه های دیجیتال و خدمات می گوید:” برایان Quigley های مهندسی و علوم فیزیکی را بدست آورد. “من همچنین فکر می کنم در کتابخانه دیده می شود به عنوان یک شریک قابل اعتماد ثابت راحتی.”

یک چشم برای DIY

Phillips
فیلیپس

با تجهیزات از Moffitt کتابخانه Makerspace, Annalise فیلیپس, ساز آموزش و پرورش خدمات منجر شد و قادر به راه اندازی یک “مینی موبایل makerspace” در اتاق نشیمن خود را. وجود او را در حال توسعه آموزش و پروژه هایی که دانشجویان و کارکنان می توانند به کار از هر نقطه. فیلیپس همچنین کار با دانش آموزان از راه دور با استفاده از ویدئو کنفرانس خدمات زوم به مشورت با آنها از راه دور و به کمک آنها با استفاده از این نرم افزار نیاز آنها را برای پروژه های خود را. با ایجاد یک سری از فیلم مقدماتی در مورد نحوه استفاده از ابزار Makerspace فیلیپس است که کمک به دانش آموزان آمار زمین در حال اجرا زمانی که فضا باز می شود. “من فکر می کنم که محدودیت های اعمال شده توسط نیاز به کار از راه دور خواهد شد و در نهایت کمک به گسترش رسیدن و دسترسی به Makerspace,” فیلیپس می گوید.

گسترش دانش

با کاربران قادر به دسترسی به کتابخانه پشته Interlibrary خدمات و یا ILS کرد با ادغام بخش شروع به خرید نسخه دیجیتال از کتاب هایی که در کتابخانه در چاپ. ILS است ادامه داد: صادقانه ارائه محققان با همه شیوه ای از مواد الکترونیکی به سرعت انجام درخواست مقالات از ماموت علمی ناشر Elsevier می گوید پاتریک شانون رئیس ILS. (سال گذشته دانشگاه کالیفرنیا فسخ آن اشتراک با Elsevier, یک گام به سمت تامین امنیت دسترسی به بودجه عمومی و پژوهش.) و چالاک و قابل اعتماد کار ILS نشده بماند. “در یک مناسبت من درخواست یک مقاله در یکشنبه شب و آن را در جعبه ایمیل من صبح روز بعد می گوید:” باربارا ریشتر مدرس Egyptology. “من بسیار سپاسگزار و بسیار تحت تاثیر قرار.”

ایمنی در کانون توجه

Illustrationدر حال حاضر کار از خانه حفظ تیم شده است به دنبال به امکان حفظ شکننده کتاب های ساخت دیجیتال عملیاتی. حفظ و نگهداری کارکنان بخش عضو شده اند ردیابی کردن موجود نسخه دیجیتال از شکننده کتاب و حصول اطمینان از آنها در حال تکمیل است. این تیم همچنین ماندن در بالای ویروس — آن است که چگونه منتقل می شود و چه مدت آن باقی مانده است قابل دوام بر روی انواع سطوح در انتظار شروع مجدد گردش مواد چاپ. “وجود دارد طیف گسترده ای از مواد ارائه شده در این کتابخانه مجموعه شامل همه چیز از کاغذ و مواد پلاستیکی به پارچه و چرم می گوید:” هانا Tashjian که منجر به حفظ تیم است. “اهداف ما برای حفظ مجموعه و مطمئن شوید که آنها را می توان با خیال راحت به کار گرفته شده برای تحقیق است.”

ما تخصص در هر نقطه از

Samberg
Samberg

دفتر ارتباطات علمی خدمات برنامه ریزی شده بود همهجانبه در شخص موسسه را با هم دیجیتال علوم انسانی, محققان, کارشناسان حقوقی و کتابخانه و به ارائه شرکت کنندگان با یک پایه محکم برای مرور حقوقی و مسائل اخلاقی که محصول تا زمانی که به دنبال علوم انسانی دیجیتال پروژه های مربوط به لوله تپه داده است. در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروس دفتر سرعت و متفکرانه نقل مکان کرد و این برنامه به نام ساختمان حقوقی Literacies برای داده های متنی معدن آنلاین. علاوه بر این دفتر به تازگی میزبان یک وبینار برای بیش از یک صد نفر از اعضای هیئت علمی و کتابداران در کپی رایت در دوره طراحی و digital محیط های یادگیری. با آموزش از راه دور در نظر گرفتن در یک outsized نقش را در روز به روز زندگی دانش آموزان, دفتر توانمند سازی مدرسان و کارکنان با اطلاعاتی که آنها نیاز به مقابله با بسیاری از کپی رایت استفاده عادلانه و مسائل قراردادی است که ظهور در هنگام طراحی دوره های آنلاین. در ضمن این دفتر همچنان به حمایت برکلی دانشمندان آنها به عنوان حرکت به کپی رایت و دیگر مسائل حقوقی است. برای مثال دفتر کمک به تجهیز یک حامی کار بر روی یک کتاب در مورد غیرمتعارف شاعر جورج استرلینگ با اطلاعات مورد نیاز او را به حق تصمیم گیری در مورد اینکه آیا شامل عکس های شاعر در کار خود را. “ما بر این باوریم که حفظ دوستانه کامل و پشتیبانی قابل اعتماد در طول بحران شده است بسیار قدردانی و کاربران کتابخانه شده اند بسیار سپاسگزار برای ثبات در خدمات با وجود آشفتگی در جهان می گوید:” راشل Samberg این کتابخانه ارتباطات علمی افسر.

آموزش در سراسر جهان

Illustrationدر طول هفته اول پناه در محل, Nicole Brown, رئیس, آموزش, خدمات, بخش, ملاقات با یک دانش آموز یک روز صبح تنها به کشف او در سئول کره جنوبی بود که در آن 1:30 صبح (قهوه ای و دانشجویی بود که در برکلی اما به خانه بازگشت و به دلیل همه گیر با موفقیت پیمایش کتابخانه e-کتاب مجموعه برای پیدا کردن یک سفر روایت دانش آموز مورد نیاز برای پروژه خود را.) این بخش به مدت طولانی ارائه مجازی پشتیبانی به مشتریان از جمله چت و ایمیل خدمات مرجع. اما با این پناهگاه در محل سفارش, آموزش, خدمات, تیم, تا به حال به سرعت در حال تغییر به ترویج این خدمات و اضافه کردن یک مجازی گزینه برای قرار ملاقات خود را. بخش کارگاه های آموزشی می آموزد که یکپارچه به دوره ها و راههایی برای انطباق با آنها را برای یک محیط آنلاین. برای کمک به دانش آموزان حرکت کتابخانه روند تحقیقات حتی از دور تیم مستقر تعاملی کتابخانه دیجیتال نوت بوک ایجاد شده در طول قطع برق در پاییز گذشته. “من باور دارم که محدودیت های که همراه با یک بسته از این مقیاس فشار ما برای حل مشکلات خلاقانه” براون می گوید. “ارزش خدمات ما است که قطعا برجسته در حال حاضر که ما از راه دور هستند. این بسته همچنین به یاد جامعه ما که همه چیز را آنلاین در دسترس است و که کتابخانه ها نقش حیاتی و نقش منحصر به فرد برای حمایت از نظارت و دسترسی داشته باشید.”

حفظ تاریخچه

Meeker
Meeker

پس از اختلال در یک مهندسی زیستی استاد کارآموزی برنامه با کمک مالی از موسسه ملی بهداشت Bancroft, کتابخانه تاریخ شفاهی مرکز swooped در آموزش دانش آموزان در برنامه شفاهی برای کمک به آنها در انجام مصاحبه است که درخشش نور در همه گیر و تاثیر آن بر تحقیقات علمی است. این مرکز همچنین درگیر شدن با مردم از طریق پادکست: فصل جدید از برکلی Remixهای OHC را, پادکست درستی با عنوان “Coronavirus امداد” فراهم می کند و یک مهلت برای روح در حالی که رسم بر این مرکز قریب به اتفاق مجموعه همراه با گزارشات از اعضای OHC کارکنان خود را. مواجه با چالش قادر به فرد در گفتگو با افراد اعضای OHC را توسعه داده اند یک فرآیند جدید برای انجام مصاحبه از راه دور. و از طریق آن همه آنها به نمایش گذاشته فضل و بی امان فداکاری است. “من باقی می ماند تحت تاثیر قرار گرفته و گاهی در هیبت من شگفت انگیز همکاران در تاریخ شفاهی مرکز و کتابخانه در کل می گوید:” مارتین Meeker, مدیر OHC. “تعهد به کار خود روح خوش بینی و انعطاف پذیری و تمایل به ادامه کار را ساخته اند آن را به من روشن است که این است که هیچ میانگین گروه از مردم — و حتی در زمان استرس و نگرانی آنها الهام بخش من برای انجام بهتر بیش از حد.”

های ما سنگهای

هنگامی که کلمه مورد COVID-19 شروع به گسترش و به عنوان چشم انداز پناه در محل loomed تصویربرداری خدمات به سرعت در حال تغییر تمرکز خود را برای گرفتن تصاویر جدید. (ضبط تصاویر بر خلاف کار پردازش این تصاویر را نمی توان انجام می شود خارج از سایت با توجه به اتکای آن در کتابخانه فیزیکی مواد است.) با یک مخزن به تازگی دیجیتالی مواد, اعضای تیم می تواند به نوبه خود به پردازش تصاویر پس آنها پراکنده به خانه های خود. به عنوان یک نتیجه, کتابخانه دیجیتالی مواد را ادامه دادند پور به دیجیتال مخزن HathiTrust و همچنین کتابخانه دیجیتال مجموعه سایت. علاوه بر این خدمات تصویربرداری تیم است ادامه داد: مهم آن کار از ارائه نسخه های در دسترس از مواد به اعضای برکلی علمی جامعه با چاپ معلولیت. به عنوان مثال اگر یک آیتم در دسترس است از طریق HathiTrust جدید خدمات اورژانس — فراهم می کند که دسترسی به میلیون ها نسخه های دیجیتال از چاپ جلد از دانشگاه کالیفرنیا مجموعه — یک عضو تیم می تواند دانلود در مورد ساخت مطمئن شوید که آن را در دسترس کسی که با معلولیت; ایجاد یک PDF و مایکروسافت فایل ورد; و ارائه فایل ها به کسی که به آن نیاز دارد. تمام گفته ها این بوده است که زمان تغییر و خروج از راه این تیم به طور معمول از توابع روز به روز می گوید: کریستین Huhn از خدمات تصویربرداری. “به عنوان عکاسان دشوار بود نه در دوربین های دیجیتال و یا اسکنر و داشتن که دست در کار با کتابخانه مجموعه” او می گوید. “من بسیار افتخار از خدمات تصویربرداری تیم و چگونه به خوبی از آنها اقتباس کرده اند به کار از راه دور.”

پل زدن شکاف

Illustrationکتابخانه خود را گسترش داده تمرکز شامل خرید نسخه های الکترونیکی از کتاب های چاپ بر روی ذخیره برکلی برای دوره های. “تلاش های ما برای به دست آوردن نسخه های آنلاین از چاپ رزرو کتاب چیزی است که ما انجام داده ایم بلافاصله به مقابله با چالش های دانش آموزان در آموزش از راه دور می گوید:” علامت Hemhauser سر از ادغام وزارت. اگر چه بسیاری از کتاب ها نیست و به راحتی در دسترس در فرم الکترونیکی گروه به دست آورد و نسخه های دیجیتال از حدود 20 درصد از این کتاب در چاپ ذخایر. دسترسی به نسخه های الکترونیکی مطالب آموزشی است که یک مزیت برای دانش آموزان تنظیم به صورت آنلاین آموزش چشم انداز و یک راه مهم برای ارائه دسترسی برابر به مواد در هر دو طرف از اقتصادی تقسیم شده است پرتاب به تیز امداد در طول بیماری همه گیر.

فصل جدید

Dupuis
Dupuis

“(این بیماری همه گیر) به ما آموخته اهمیت به طور مداوم تنظیم و تطبیق می گوید:” الیزابت Dupuis ارشد کاردانی دانشگاه کتابدار و مدیر سازمان حفاظت محیط زیست مافیت و موضوع تخصص کتابخانه ها. Dupuis است که نقش پیشرو در کتابخانه پاسخ به COVID-19 گیر بازاندیشی راه های کتابخانه می توانید با خیال راحت و به طور موثر در خدمت مشتریان خود از حرکت تحقیق مشاوره و جلسات آموزش آنلاین به گسترش خرما با توجه به وام گیرندگان برخی از کمک. در آخرین ساعت قبل از ساختمان های بسته کتابخانه افزایش تلاش های خود برای بررسی لپ تاپ برای دانش آموزانی که نیاز آنها را گسترش وام دوره به اطمینان حاصل شود هر کس می تواند ادامه تحصیل از راه دور از طریق بسته شدن. این کتابخانه همچنین با کار عظیم دیجیتال مخزن HathiTrust به تصویب اورژانس خدمات ارائه UC برکلی دانشجویان دانشکده و کارکنان دسترسی به نسخه دیجیتال از میلیون ها نفر از فیزیکی حجم های برگزار شده توسط دانشگاه کالیفرنیا در کتابخانه ها. هنگامی که کتابخانه عملیات بازگشت به حالت عادی چیز نمی تواند همان Dupuis پیش بینی کرد: “ما خواهید بود در محیط دانشگاه — متفاوت عاقلانه تر و با احساس تازه ای از هدف است.”

حلقه راه حل

Tanasse
Tanasse

در طول بحران بهداشت و درمان Gisèle Tanasse فیلم و رسانه خدمات در کتابخانه دیده است ادامه سنبله در جریان درخواست با برخی از کلاس ها دو برابر و حتی سه برابر کردن رسانه های خود را به تکالیف و مدرسان ترکیب جریان فیلم را در امتحانات نهایی. جدا از رسانه های فیزیکی مجموعه و تجهیزات Tanasse در آغوش دارد راه حل های خلاق برای ارائه به رسانه ها به دانشجویان و استادان که به آن نیاز دارید از جمله آموزش مدرسان چگونه به رقمی کردن فیلم های خودشان را به تجارت فایل ها با موسسات و همکاری با شرکای مانند برکلی مرکز زبان و فرهنگ آمریکایی ، “ما تا به حال چند مدرسان رسیدن که غربالگری شخصی نسخه ای از خارج-از-چاپ نوارهای VHS در کلاس آوردن خود وی سی آر به کلاس” Tanasse می گوید. “در تلاش برای الکترونیکی کردن آنالوگ ویدئو من یک فرصت به نمایش گذاشتن راه های بی شمار است که در آن کتابخانه پشتیبانی آموزش و ایجاد روابط دراز مدت. پیدا کنم که بسیار پرارزش و به ویژه در این زمان که در آن ما می تواند احساس خیلی قطع شده است.”

هدایت خلاقیت

Edwards
ادواردز

“کارکنان شده اند قابل ملاحظه ای خلاق در توسعه راه های جدید برای دیدار با نیازهای تحقیق از دانشجویان و استادان و در حمایت از یکدیگر در طول این زمان به چالش کشیدن می گوید:” سوزان ادواردز رئیس کتابخانه علوم اجتماعی را بدست آورد. زمانی که کمک به اعضای هیات علمی و دانشجویان برای مثال گاهی اوقات آن را فقط ساده تر برای نشان دادن چیزی به جای توضیح آن را در نوشتن. برخی از کتابداران در علوم اجتماعی, بخش تبدیل شده به صفحه نمایش-به اشتراک گذاری در تماس های تصویری (درخواست دانشجویان و استادان به سهم خود صفحه نمایش) و ایجاد سریع ویدئوها به طور موثر کمک به مشتریان در حل مشکلات و حرکت به منابع است. کارکنان نیز پشتیبانی می کند دانش آموزان با کمک همه نیاز دوره خواندنیها الکترونیکی. تغییر سریع به آموزش آنلاین در ماه مارس به معنای کتابخانه سنتی در فرد دوره رزرو خدمات دیگر در دسترس ایجاد یک شیب چالش برای دانش آموزان قادر به تحمل تمام دوره های مورد نیاز مواد. کارکنان در این بخش کار کرده اند با مدرسان برای شناسایی و به دست آوردن مورد نیاز خوانش خرید نسخه دیجیتال زمانی که آنها در دسترس هستند و یا اسکن چاپ نسخه و دسترسی از طریق HathiTrust اورژانس خدمات — کاهش بار بر روی دانش آموزانی که در برخورد با بسیاری از چالش ها به دلیل بیماری همه گیر.

یک لنگر در طوفان

جسی سیلوا, کتابخانه علمی منابع و استراتژی دولت فدرال اطلاعات کتابداری و اطلاع رسانی ادامه داد: کمک به دانش آموزان در حالی که آنها پناهگاه در محل فیلدینگ سوالات خود را و فرمان آنها را به اطلاعات مورد نیاز آنها از جمله مجموعه داده از اداره آمار ایالات متحده و دیگر منابع. سیلوا و دیگر برکلی کتابداران ارائه پشتیبانی قابل اعتماد برای دانش آموزان و با تکیه بر دانش خود را از بسیاری از افراد و منابع را نجات داد و آنها را در زمان. “این بحران نشان داده است که ارزش منابع الکترونیکی و ارزش کتابداران’ موضوع دانش در قادر بودن به سرعت نقطه به نقطه (و) نشان می دهد یک منبع” سیلوا می گوید.

همکاری از تمام گوشه و کنار

Rosario
روساریو

به عنوان کتابخانه ساختمان کشیده درهای خود را بسته و در پاسخ به همه گیر فروشگاه & فراداده, خدمات نقل مکان کرد و به طور کامل آنلاین ارائه کارکنان فرصت برای یادگیری روش های جدید انجام کار خود را کشف مناطق جدید از فهرست نویسی و همکاری با افراد جدید است. “ما در حال آشنا شدن با همکاران ما معمولا نمی کار می کنند و ما در آینده با هم به کار در کتابخانه گسترده ای پروژه می گوید:” جین روزاریو, سرپرست موقت فروشگاه & ابرداده خدمات که بر اهمیت درگیر ماندن با کتابخانه جامعه است. “”ارتباط با ما همکاران حاضر شده است تا با ارزش در طول این زمان. … سیستم پشتیبانی ما را در اینجا حفظ ما نه تنها در دوران ما به طور منظم کار می کنند اما در زمان نامشخص است.”

تصاویر توسط A. همیلتون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort