چگونه به پشتیبانی UC برکلی دانشجویان (و کارکنان) در شنبه

صدراعظم کارول مسیح و پل Alivisatos اجرایی معاونت ها و کشيش ارسال پیغام زیر به دانشگاه و جامعه در روز دوشنبه بعد از ظهر:

فردا #GivingTuesdayNow جدید جهانی بعد از دادن در پاسخ به بی سابقه نیازهای ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

همانطور که می دانید بسیاری از دانش آموزان ما رو قابل توجهی چالش های مالی: تقریبا یک شبه مشاغل پاره وقت است که بسیاری از اتکا به صندوق آموزش و پرورش خود را خشک و در حالی که اخراج و پرداخت کاهش شروع به تضعیف ظرفیت خانواده ها برای ارائه یک پایه پشتیبانی می کند. برای بسیاری از UC برکلی دانشجویان اختلال در یادگیری مسکن و دسترسی به نیازهای اساسی احساس شد بلافاصله و کاملا به عنوان شرح داده شده در این داستان “دانش آموز صندوق اضطراری: یک پل به آینده ای روشن تر.”

علاوه بر این اعضای کارکنان ما رو شبیه چالش های مالی. در بالای مالی چالش های بسیار واقعی تهدید سلامت ارائه شده توسط COVID-19 که به طور مستقیم تاثیر می گذارد اعضای جامعه ما و خانواده خود را.

پردیس پاسخ توسط بالا بردن حمایت دانشجویی صندوق اضطراری فراهم می کند که کمک های مالی به دانش آموزان است. در پاسخ به حامیان ما شده اند فوق العاده – بیش از 800 نفر از آنها را داده اند به صندوق. بسیاری از شما از ما خواسته اند که چگونه شما می توانید کمک UC برکلی دانشجویان در طول این زمان به چالش کشیدن. اگر شما معنی و تمایل, لطفا در نظر اهدا به صندوق.

سخاوتمندانه UC برکلی alumna متعهد است مبلغ 1 میلیون دلار برای دانشجو اضطراری نیاز دارد. او را به چالش کشیده است ما را به ساخت بر او سخاوت نیز ساخت یک هدیه است. ما با هدف جمع آوری 1 میلیون دلار برای دانش آموز صندوق اضطراری برای دیدار با این چالش است. بودجه استفاده می شود به ارائه کمک های مالی اضطراری به دانش آموزان نیازمند کمک های غذایی و اجاره, تکنولوژی مورد نیاز برای این تغییر از راه دور آموزش و هزینه های جابجایی.

کارکنان واجد شرایط برای کمک از طریق نیازهای اولیه صندوق امداد. این صندوق همچنین به کسانی که دانش آموزان را برای آنها برخی از سنتی کمک های مالی از منابع در دسترس نیست (به عنوان مثال دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشجویان بین المللی ثبت نشده دانش آموزان).

با تشکر از شما برای ادامه تعهد به دانشگاه برکلی. با تشکر از شما برای لطف شما در تنظیم حرفه ای خود را زندگی می کند برای دیدار با نیازهای جامعه دانشگاه در حالی که ما در مقابله با این بیماری همه گیر. و در نهایت تشکر از شما برای توجه به این درخواست برای حمایت از ما نیازمندترین افراد دانش آموزان و کارکنان.

ما برای گسترش بهترین آرزوها را برای سلامتی و تندرستی خود در طول این زمان دشوار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>