نحوه گزارش COVID-19 موارد در UC برکلی دانشگاه

اجرایی معاونت ها و کشيش A. Paul Alivisatos معاون صدراعظم دولت مارک فیشر رئیس مردم و فرهنگ افسر/دستیار معاونت-منابع انسانی یوجین Whitlock و دستیار معاونت بهداشت دانشگاه خدمات مرد Nicolette ارسال پیغام زیر به دانشگاه و جامعه در روز جمعه:

همانطور که بیشتر اعضای جامعه دانشگاه بازگشت ما می دانیم که بسیاری از شما سوالی در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد مثبت COVID-19 مواردی که ممکن است رخ دهد در پردیس واحد و یا در خود ساختمان است.

ما توسعه پروتکل برای کارکنان و سرپرستان و مديران و دین/صندلی و همچنین هدایت خاص به آزمایشگاه تنظیمات. ما امیدواریم که این مفید است.

آن است که کاملا قابل فهم است که کارکنان دانشکده و یا دانش آموزان ممکن است بخواهید بدانید که اگر کسی در واحد آزمایش مثبت و مدیران یا رؤسای/صندلی ممکن است احساس نیاز برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با واحد خود را. به طور کلی ما می توانیم. با توجه به حقوق و حریم خصوصی ما قادر به انتشار شناسایی اطلاعات شخصی و افراد مجبور به اشتراک گذاری اطلاعات. دانشگاه خدمات بهداشتی و درمانی (UHS) را در تعامل دقیق تماس ردیابی و اطلاع افراد و واحد است که تا به حال تماس نزدیک با افرادی که آزمایش مثبت است.

در اکثر موارد افراد نمی شود اطلاع از یک مورد در واحد خود را مگر اینکه آنها تعیین می شود در تماس نزدیک با فردی که تست مثبت است.

سادگی کار و یا زندگی در همان ساختمان با کسی که به تازگی آزمایش مثبت قرار نیست شما در معرض خطر بالاتر برای گرفتن ویروس. در بسیاری از موارد خود را در خطر خواهد بود بیشتر از هر روز خود را در معرض خطر مطرح شده توسط جامعه گسترش یافته است. وجود دارد البته استثنائاتی مانند اگر شما از نزدیک کار می کرد که با فردی در چنین مواردی شما اطلاع داده خواهد شد به طور مستقیم از طریق تماس با ردیابی. بهترین توصیه ما این است که به عمل در همه زمان ها به عنوان اینکه شما باید ویروس و دیگران را نیز: پوشیدن چهره و پوشش در تمام فضاهای مشترک عمل اجتماعی فاصله شستن دست های خود را اغلب و محدود گردهمایی های اجتماعی به کسانی که در خانواده خود و یا اجتماعی حباب.

برای مدیران و سرپرستان و رؤسای و صندلی: لطفا تماس بگیرید UHS COVID-19 تدریس خصوصی در 510-332-7192 به آنها اطلاع اگر شما تبدیل به آگاه از موارد مثبت در گروه خود را. مقامات وجود دارد را به شما را راهنمایی در مورد هر دستورالعمل برای ارائه به کارمند که تست مثبت است. UHS نیز هماهنگی با واحدهای دیگر به عنوان مورد نیاز به طور بالقوه از جمله محیط زیست ایمنی و بهداشت و امکانات خدمات.

شما باید بدانید که دفتر ارتباطات و امور عمومی را نگه می دارد در حال اجرا در مجموع تعداد COVID-19 مثبت آزمایشات انجام شده در UHS. آن روز در هفته و یا به عنوان مورد نیاز در زمانی که بیشتر فوری, تحولات بزرگ رخ می دهد و در مدت کوتاهی بود انتقال به یک داشبورد زنده ردیابی تعدادی از آزمایشات انجام شده و نتایج مثبت است. این مهم خواهد بود برای دانشگاه را به تصرف COVID-19 نتایج آزمون از افرادی که در حال آزمایش در خارج از UHS. کارکنان (کارکنان و اعضای هیات علمی) تشویق می شوند به گزارش خود COVID-19 نتایج مثبت به بهداشت حرفه ای تدریس خصوصی در 510-332-7192.

عمده تحولات مربوط به COVID-19 نتایج آزمون روند و یا تحولات ممکن است ارتباط برقرار کردن از طریق کال پیام و یا دیگر ابزارهای ارتباطی به عنوان مورد نیاز است.

لطفا ادامه به مراقبت و خوبی بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو