چگونه به: کامل دست نوشته نامه

با ظهور اینترنت, نوشتن نامه تبدیل شده است تقریبا یک هنر از دست رفته. در حالی که نامه نوشتن تشویق مردم به تمرکز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 اردیبهشت 1399

با ظهور اینترنت, نوشتن نامه تبدیل شده است تقریبا یک هنر از دست رفته. در حالی که نامه نوشتن تشویق مردم به تمرکز بر روی ساختار ترکیب و سبک مطالب امروز ایمیل و پیام های متنی ساخته شده اند ارتباط افراد بدون چنین ملاحظات از آنجا که تنها هدف این است که به عنوان مختصر و موجز به عنوان امکان پذیر است. اگر شما به خودتان پیدا کنید نیاز به نوشتن یک نامه در اینجا برخی از راهنمایی برای مطمئن شوید که آن را خوب است.

نوع نامه

در ابتدا شما نیاز به تصمیم می گیرید نوع حرف شما مایل به نوشتن. نامه های رسمی را نگه داشته و مختصر و باید به دنبال شکل مناسب و قوانین موجود از نامه نوشتن. چنین نامه شامل کسانی نوشته به دولت ها و کسب و کار و کارفرمایان ، در مقابل غیررسمی حروف نیست و باید به دنبال هر ساختار یا فرم از آنجا که این هدف در افراد نزدیک به قلب خود را مانند پدر و مادر و خواهر و برادر و دوستان و.... شما در حال رایگان برای نوشتن به عنوان شما می خواهید.

قصد

این مهم است که شما به صراحت ذکر است هدف از این نامه در بند اول. این است که باید به دنبال حکومت در مورد نامه های رسمی. اگر فرد باز نامه ای را درک نمی کنند و چرا از آن است که نوشته شده است, آنها ممکن است آن را کنار نگاه به بعد و یا حتی فراموش کرده ام در مورد آن در دسترس نباشد. زبان باید مودب و ماده از این واقعیت است حتی اگر شما در پیدا کردن محتوای در حال بدتر. به صورت رسمی نامه شما باید کمی انحراف در چگونه شما خود را بیان کنند. اما به یاد داشته باشید برای همیشه باقی می ماند در درون محدودیت های عمومی پذیرفته شده کدهای مدنیت.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

اگر فرد باز نامه ای را درک نمی کنند و چرا از آن است که نوشته شده است, آنها ممکن است آن را کنار نگاه به بعد و یا حتی فراموش کرده ام در مورد آن در دسترس نباشد. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

ظهر

طول یک نامه است که تا حد زیادی بی ربط که آیا آن یک رسمی یا غیررسمی. یک استثنا در این است که شما باید تنها به ذکر حقایق لازم است در نامه های رسمی. آیا این حقایق روشن را به یک صفحه یا 20 صفحه به یک موضوع است. در مورد نامه های رسمی مصرف کردن بیش از یک صفحه یا دو در نظر بگیرید خلاصه نکات مهم در آغاز.

فرم

خوب حرف همیشه به دنبال یک فرم مناسب است. نوشتن تاریخ. بعدی ذکر افتخاری, آدرس. پس از این دو جزئیات بنویسید بدن از نامه. سپس ایجاد افتخاری بسته شدن. به عنوان آخرین مرحله اضافه کنید در امضا و superscription. شما باید با استفاده از این ساختار برای نامه های رسمی. اما اگر شما در حال نوشتن نامه رسمی شما می توانید تنها با نوشتن و امضای خود را با نام.

(Image: Screenshot / YouTube)

خوب حرف همیشه به دنبال یک فرم مناسب شروع با تاریخ و با پایان دادن به امضای شما. (تصویر: Screenshot / YouTube)

نابودی

نامه ای هرگز نباید حاوی جوهر نابودی. نامه هایی اغلب این تصور که آنها نوشته شده بود توسط کسی که فاقد تجربه و یا کسی که نمی تواند با زحمت زیر مناسب آداب و رسوم. این به نوبه خود می تواند بد اگر شما در حال نوشتن به یک فرد یا سازمان با هدف بودن برای آنها به منظور توسعه یک تصور مثبت از شما. تصور کنید که تقاضا برای این پست از یک استاد در یک دانشگاه و مدیر پیدا کردن چندین نابودی در نامه ای که آن را نگاه نخ نما و غیر حرفه ای!

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

تبدیل بحران به فرصت


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب