چگونه برای پیدا کردن ‘پنیر’ در تغییر coronavirus پیچ و خم

همانطور که ما تجربه یکی از آشفته ترین بار در تاریخ مدرن این کتاب نقل مکان کرد که من پنیر ؟ احتمالا بیشتر مربوط در حال حاضر نسبت به زمانی که آن را در سال 1998 منتشر شد. این داستان دو موش و دو کوچک انسان در پیچ و خم و چگونه آنها واکنش نشان می دهند زمانی که پنیر خود را منتقل شده است.

به ساده چند احکام از کتاب اول درک کنند که هیچ چیز طول می کشد برای همیشه لطفا برای پس نگه داشتن چشم خود را باز برای تغییرات. هر چه زودتر ما را بپذیرید جدید “عادی” در پست ما-COVID-19 جهان, که آیا آن عادات جدید, جدید اشتغال و یا شرایط جدید اقتصادی بهتر است ما خواهد بود.

به عنوان نویسنده دکتر اسپنسر جانسون نوشت: “سریعتر شما اجازه رفتن از پنیر هر چه زودتر شما در پیدا کردن پنیر جدید.”

با تمام گفتمان سیاسی فاصله مقررات و به روز رسانی سلامت بمباران خبری چرخه و رسانه های اجتماعی از آن آسان است به از دست دادن فرصت های اقتصادی و دولتی مزایای در دسترس با توجه به COVID-19. ما باید آگاه باشید از آنچه که جدید است و ممکن است و حرکت بدون تردید برای فرار از این پیچ و خم با خیال راحت.

اگر شما در حال صدمه زدن به لحاظ مالی و توان پرداخت صورتحساب خود را, شما نیاز به سرعت عمل می کنند. قرار دادن کنترل از راه دور و تلفن خود را به یک دسکتاپ به کشف و درخواست برای همه چیز در دسترس در حال حاضر.

مزایای بیکاری هرگز این سخاوتمندانه و یا آسان برای به دست آوردن یک بار ادعا می کند در حال پردازش است.

گیرنده اضافی دریافت 600 دلار در هفته در مزایای فدرال علاوه بر مزایای دولت تا هفته 39. خود اشتغالی فرفره کارگران و کسانی که در نظر گرفته “در معرض خطر” توسط خود پزشکان نیز اعمال می شود. اغلب کسانی که از دریافت مزایای نمی خواهد نیاز به دنبال کار برای دریافت مزایای.

بسیاری از دولت های محلی و مزایای نیز در دسترس است و به خوبی شناخته شده است. برای مثال خود را در توسعه اقتصادی محلی آژانس احتمالا microgrant و microloans در دسترس اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک و یا می خواهید برای شروع یک. (بسیاری از شرکت های جدید در حال آغاز شده در طول دوره بیکاری بالا است.) سازمان های خصوصی باید کمک های مالی در دسترس برای کمک به خانواده.

مواد غذایی خوب است که در دسترس بدون هیچ هزینه. وزارت کشاورزی ایالات متحده و بسیاری از کشورها برقرار کشاورزان به خانواده های برنامه جعبه به عرضه بیش از حد کیفیت گوشت تازه تولید و فراورده های لبنی (که قبلا تحویل داده شده به صنعت مهمان نوازی) تحویل داده می شود و جعبه وانت توسط خانواده ها به صورت محلی در بانک های مواد غذایی.

جدید وجود دارد (موقت) قوانین ممنوعیت اخراج. همچنین, اگر شما یک فدرال تضمین وام مسکن, برخی از قوانین محدود کردن وام دهنده خود را توانایی به سلب. استفاده از این قوانین جدید به مذاکره مجدد خود را اجاره و یا وام مسکن.

  • به یاد داشته باشید برای بررسی بدهی های خود را و قراردادهای بیمه برای دیدن اگر وجود دارد بیکاری امداد مقررات مربوط به کاهش یا از بین بردن حداقل پرداخت.
  • جستجو حرفه ای در سازمان ها و اتحادیه های کارگری برای منافع. برای مثال وجود یک صفحه وب با یک لیست از مزایای موجود برای تلاش هنرمندان است. مزایای تحت مراقبت در عمل در دسترس هستند برای تحت تاثیر قرار بهداشت و درمان کارگران مانند درمانگران فیزیکی.

اگر درآمد شما کاسته شده است در نظر گرفتن مزایای در دسترس شما در حال حاضر که در دسترس نیست زمانی که درآمد شما بالاتر بود.

بسیاری از ایالت ها از جمله کالیفرنیا باید دوباره خود را باز بیمه سلامت ثبت نام دوره است. اگر درآمد شما کاسته شده است, بررسی برای دیدن اگر شما واجد شرایط برای یارانه بیمه درمانی خصوصی خود را از طریق بیمه خدمات درمانی دولتی ارز.

کاهش درآمد خواهد شد در نتیجه کاهش مالیات است. مطمئن شوید که به کاهش خود خودداری و برآورد پرداخت مالیات. تماس با مشاور مالیاتی خود را در حال حاضر به بحث در مورد چند مزایای مالیاتی جدید در دسترس تحت مراقبت عمل می کنند. برخی از بازپرداخت مالیات و اعتبارات در دسترس هستند در حال حاضر.

شما نیز ممکن است واجد شرایط برای افزایش کمک های مالی برای شما و یا فرزندان خود را. با توجه به وزارت آموزش و پرورش دفاتر کمک های مالی در اکثر مدارس باید انعطاف پذیری لازم برای کار با دانش آموزان برای تنظیم کمک های مالی که دانش آموزان و یا پدر و مادر خود را’ تغییرات درآمد.

همچنین بازپرداخت وام دانشجویی فدرال در حال معلق تا سپتامبر. 30. اگر شما بیکار هستند و این ممکن است زمان زیادی را برای رفتن به مدرسه.

علاوه بر موارد فوق استفاده از زمان کم نرخ بهره به تشکیلات جدید بکار تجاری و مذاکره مجدد بدهی های موجود.

اگر شما خاموش هست و هیچ کدام از این امر به شما تبریک می گویم. لطفا در نظر کمی تنوع به دور از بازار سهام با سرمایه گذاری در کسب و کارهای محلی مورد علاقه خود را که ممکن است به زودی ، آنها می تواند با استفاده از یک سرمایه گذار فرشته مثل شما در مورد در حال حاضر.

همچنین خیریه هدیه برنامه ریزی به عنوان دقیق در این ستون بیش از گذشته روزهای یکشنبه علاوه بر عالی برای مالیات خود را و املاک و برنامه اگر شما معنی و شما می خواهید برای کمک به دیگران.

در نقل مکان کرد که من و پنیر و شخصیت انسانی و سجاف Haw حیرت زده شد به از دست دادن پنیر خود را. آنها تا به حال احساس حق به آن و آنها نفرین شده جهان برای بی عدالتی از آن همه است. آنها نشستیم و به طور فزاینده ناراحت زمانی که آن را ظهور.

سجاف فریاد زد: “نقل مکان کرد که من پنیر؟” در ضمن موش ها در حال حاضر به پنیر. بیایید مانند کوشا موش و با هم فرار از این پیچ و خم با پنیر.

میشل C. Herting CPA ABV, AEP متخصص در املاک و مالیات و ارزیابی کسب و کار. او دارای سه دفتر در جنوب کالیفرنیا و رئیس جمهور از املاک و برنامه ریزی شورای شهرستان ریورساید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de