چگونه به ورزش یک گزینه در پایین بازار املاک و مستغلات

کسب و کار خاموش شدن ناگهانی در جنوب کالیفرنیا که wreaked ویران کردن در برخی از بخش های تجاری املاک و مستغلات – مهمترین خرده فروشی. دیگران مانند تولید و انبار ساختمان باید به سختی قلم ضرب و شتم!

بدیهی است که اقتصاد ما این است که رهبری با توجه به جدید “عادی” با توجه به ارزش است. ماسک و دستکش و مطابق با اصول فاصله و ظرفیت محدود خواهد شد و همه باید یک صندلی در شرکت جدول به ما بازگشایی شده است.

اضافه کردن در برخی از پایین روز در وال استریت ناآرامی های مدنی و در انتظار انتخابات و توپ کریستال است که کمی تیره است. من تشویق می شد در این هفته به عنوان خوانده شده دیزنی قصد دارد برای تولد دوباره. آن بچه ها هستند جوانب مثبت! سازمان دیده بان و یادگیری است. سازمان خود را الهام بخش است.

گهگاه در دراز مدت تصمیم گیری باید در میان یک کوتاه مدت اختلال – مانند ما در شرایط حاضر. اگر شما اجاره تجاری املاک و مستغلات و در حال حاضر گزینه ای برای تمدید مدت خود را و یا خرید ساختمان خود را, شما را در درک آنچه منظور من است. شما باید پیش بینی کند که در آن کسب و کار خواهد شد در آینده.

یک گزینه این است که حق شما به عنوان یک مستاجر. ویژگی های خاصی اعمال می شود. برای یک چیز, یک گزینه شخصی است. به سادگی شما می توانید انتقال آن است. تاریخ های مهم – همچنین به عنوان شناخته شده “زمان است که از ذات”. یک راه فانتزی گفتن اگر شما نمی سپس شما می توانید نیست. در نهایت بسیاری از گزینه های شامل یک مکانیزم برای اعمال حق به علاوه برخی به معنی تعیین قیمت و شرایط.

زبان معمولی در یک گزینه برای تمدید مدت اجاره خود را ممکن است پنج سال در غالب بازار اجاره در مقایسه با ساختمان های داخل بازار خود را – اما در هیچ رویداد کمتر از فعلی خود را اجاره. خوب به اندازه کافی آسان است. به طور کلی شما باید به اطلاع صاحب خانه خود را در نوشتن در یک پنجره از زمان قبل از انقضای اجاره خود را. به طور معمول است که زودتر از نه ماه و یا بعد از شش ماه مشترک است. آن را کردم!

اما اینجا جایی است که همه چیز روی حیله و تزویر. اگر چه پنجره خود را به تمدید مدت خود را باز کرد در تاریخ 1 آوریل از این سال و بسته ژوئن 30? جهت مشاهده فرم آن را کمی سخت به تصور کنید که در آن ما رهبری است – به خصوص اگر در حال حاضر شما باید متعهد اضافی برای پنج سال.

بنابراین آنچه شما باید انجام دهید ؟ من می خواهم به شکستن آن را شبیه به این.

درک خاص خود را انتخاب کنید. شما می توانید چیزی از ارزش واقعی در اینجا! و یا شما به سادگی ممکن است یک توافقنامه به توافق برسند. در سابق, گزینه های جعلی در آخرین رکود می تواند در نرخ از پیش تعیین شده. کسانی که در ایستگاه از پیش تنظیم را می توان قابل ملاحظه ای در زیر غالب شرایط اجاره نامه موجود در محیط امروز. ارزش در واقع! شما می توانید اقامت جلوگیری از هزینه حرکت و لذت بردن از یک مطلوب اجاره.

برعکس خود را “نرخ بازار گزینه” ایجاد یک مذاکره با مالک. اجاره همچنان ادامه دارد اما در یک مقدار بالاتر. بدون در نظر گرفتن صرف برخی از زمان برای کشف کردن چه گزینه های خود را می خواند.

نگاهی به بدترین سناریو. چه اتفاقی می افتد اگر شما ورزش را گزینه است ؟ را صاحبخانه به شما بوت? بدیهی است که یک احتمال است. اما چگونه واقع بینانه است ؟ اینجا جایی است که شما ممکن است آسیب پذیر است. بیایید می گویند شما به فضایی خود را در سال 2010. بار کمی متفاوت ، شما کوتاه همراه برای پنج سال تمدید دیگری در سال 2015.

اواسط دهه یافت اجاره به افزایش است – اما نمایی افزایش رخ داده در 2017-2019. بنابراین در حال حاضر یک شکاف وجود دارد ممکن است بین شما اجاره می پرداخت و بازار است. همانطور که در بالا توضیح دادیم – اگر فرمت شما به نرخ فعلی در مقابل ایستگاه از پیش تنظیم – شما رو به یک دست انداز ماهانه. را در کنار خود ؟ هزینه به جای شما. فراموش نکنید که. جای خالی خرابی امتیازات موسى اجاره و هزینه های کارگزاری – همه باید پرداخت شود توسط صاحبخانه اگر شما پیچ.

بررسی که در آن شما هستند – در حال حاضر است. تبریک! ما فقط اب و هوای یکی از بزرگترین و رکود – اگر نه بزرگترین – تا کنون! اگر شما هنوز هم ایستاده – البته کمی لرزان – شانس هستند که عملیات خود را ساخته شده است برای مدت طولانی بکشید. پیش بینی من این است که ما صعود از اینجا. ارسال آن نامه! اقامت و پرداخت. در سمت تلنگر, نگرانی های جدی در مورد آینده نیست جواب خوبی برای تعهدات بلند مدت.

بحث به صاحب ساختمان خود را. با درک خاص خود را از گزینه یک نگاه سخت در بدترین حالت و در نظر حال و آینده – برنامه برخی از زمان برای صحبت کردن با صاحب خود. باید آن را در فرد. این می تواند چالش برانگیز باشد اما قابل کنترل با زوم و یا دیگر ویدئو کنفرانس ابزار. در دوره های چت خود را خواهد مشخصات خود را از جهان تمایل خود را برای تمدید و یا انتقال و تبادل در مورد وضعیت خود را.

ما فقط با حضور در چنین نشست. آن را روشنگر و آرامش. هر دو طرف پخش و موقعیت خود را. ما در حال حاضر حرکت به جلو. برخی از مستاجران استفاده از استراتژی های زیر: ساختمان این نسخهها کار برای کسب و کار ما. ما girded و مسلح برای چه در آینده. اجاره عنوان شده در این گزینه بیش از حد بالا است. چه می توانیم بکنیم ؟ خود را صاحبخانه پاسخ ممکن است شما را متعجب.

Allen C., Buchanan, SIOR, است, اصلی لی و همکاران خدمات تجاری املاک و مستغلات در نارنجی. او را می توان در رسید [email protected] یا 714.564.7104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>