چگونه NBA پرداختن به سلامت روانی اجتماعی, عدالت نگرانی از بازیکنان برای راه اندازی مجدد

تهدید جهانی همه گیر شده است به معنای بسیاری از مردم عادت کرده ایم به اینکه تحت محدود کننده زندگی شرایط. بازیکنان NBA بسیار متفاوت, هزینه های چند ماه گذشته خود را در خانه یا آپارتمان در برخی موارد با خانواده های خود.

اما پیش از NBA راه اندازی مجدد در اورلاندو ماه آینده بازیکنان و مربیان و دیگر NBA کارکنان را مجبور به مقابله با یک کار کاملا متفاوت از نوع جداسازی است که حذف آنها از محیط آشنا و همراهان.

در حالی که شهر اوکلاهما کریس پل بدست مقدار زیادی از زمان خانواده به تازگی او خود را میبیند خیساندن آن را بیشتر از همه در حال حاضر به عنوان او آماده برای فصل به راه اندازی مجدد.

“بچه ها فداکاری آمدن بنابراین شما خواهد شد به دور از خانواده خود و احتمالا برای یک دوره از زمان” پل گفت. “وجود دارد بسیاری از چیزهای مختلف است که می آیند تا.”

در حالی که هزاران نفر از مردم خواهد شد که رهبری به NBA پردیس از ماه آینده روبرو خواهد شد چالش های مشابه بازیکنان در 22 تیم بودند مهم برای تولید در دادگاه محصول برای بازگشت از وقفه. و قانع کننده ملی بازیکنان بسکتبال انجمن vocal union برای بازیکنان در لیگ برتر فوتبال که پیشنهاد پردیس در والت دیزنی جهانی توچال خواهد بود امن و جذاب و هنوز هم آنها را به یک پلت فرم برای عدالت اجتماعی مسائلی که اخیرا مطرح به خط مقدم سیاست بود که یک گزاره دشوار است که در زمان هفته.

توافق NBA و NBPA رسما اعلام کرد که جمعه بود و بزرگترین قدم تا کنون در واقع تحقق راه اندازی مجدد اما برخی از بازیکنان هنوز ابراز برخی از شک و تردید در مورد آن و تعداد کمی است تصمیم به نشستن بقیه فصل به طور کامل. گذشته از مسائل ایمنی مربوط به COVID-19 که در NBA را با آدرس فیزیکی, فاصله, تست و ماسک در میان دیگر اقدامات پل گفت: تخلیه روانی از قفل بودن در فلوریدا هتل ها تا سه و نیم ماه ممکن است دشوار ترین چالش برای بازیکنان است.

“من فکر می کنم سلامت روان بزرگترین چیزی است که بسیاری از ما فکر می کنم بازیکنان از, اول, سمت راست, چرا که اگر چه بسیاری از ما همیشه شبیه ما همه با هم یا که ما خوب که اکثر مردم که همیشه مورد” پل گفت. “به خصوص بیرون آمدن از قرنطینه و بسیاری از ما در موقعیت هایی که ما هرگز در قبل از و در حال حاضر ما در حال رفتن به حتی سخت تر وضعیت است.”

سلامت روان شده است به یک موضوع داغ در NBA در فصل های اخیر به عنوان ستاره مانند کوین عشق و DeMar DeRozan شده اند در آینده بیشتر در مورد مبارزه با اضطراب و افسردگی است. پل گفت: این بازیکنان در خصوص افزايش لیگ گسترده ای گفت و گو در مورد سلامت روان و آن را بیشتر یک مسئله باز به آدرس.

NBA خواهد شد که سلامت روان منابع موجود ارائه شده تا حد زیادی عملا با تیم بلکه با چند فرد حرفه ای کمیسر آدم نقره گفت. این NBPA ارسال خواهد شد Keyon Dooling سابق بازیکنی است که کمک به مقابله با مسائل مربوط به سلامت روان برای لیگ به فلوریدا. سلامت روان شده است نگرانی از وقفه آغاز شد و با بسیاری از بازیکنان جوان جدا شده در بازارهای خود و قادر به دسترسی به ورزشگاه.

“ما می دانیم که هنگامی که شما را در به طور عمده بازیکنان و مربیان و داوران به دانشگاه محیط زیست آن نیز می تواند جداسازی به روش های مختلف” نقره گفت. “از آنجا که در حالی که آنها هر یک از دیگر, ما و بازیکنان در انجمن در محل قرار داده و پروتکل های مختلف که نیاز به پوشیدن ماسک و همچنین فیزیکی فاصله برای محافظت از هر کس هنگامی که ما وجود دارد و بسیاری از البته از بازیکنان ما حداقل در ابتدا خواهد بود به دور از خانواده خود و دور از خانواده های خود در یک زمان دشوار است.”

کمیسر NBA آدم نقره نشان داده شده است در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در سال 2019 می گوید: سلامت روانی بازیکنان شده است نگرانی از NBA وقفه مارس آغاز شد. (AP Photo/Jae C. هنگ, فایل)

خانواده قادر خواهد بود برای پیوستن به بازیکنان پس از دور اول پلی آف است که باید به جای در ماه اوت اما سخت قرنطینه پروتکل خواهد بود در محل.

دیگر موضوع مهم NBA و NBPA تا به حال به کار در عدالت اجتماعی بود تعهدات شده اند که تلویحا حمایت نقره و NBA برای سال. بازیکنان گرفته اند آوازی نقش در تظاهرات های مختلف و رسانه های اجتماعی نمایش پس از داد و بیداد در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید. در حالی که بازیکنان شده اند آوازی قبل تعداد قابل توجهی از آنها می خواستم برای دیدن بیشتر قطعی اقدام از لیگ و تیم فرمانداران امید به استفاده از منابع برای کمک به جوامع سیاه — از کجا NBA تساوی بسیاری از بازیکنان خود را.

“ما بازیکنان حال گفتگو با یکدیگر و یکی از بزرگترین چیزهایی که به شما بگویم حقیقت این بود که تیم ها می خواستم به می دانم که در آن فرمانداران ایستاده در وضعیت” پل گفت. “شده است وجود دارد بسیاری از مکالمات است که تا به حال به حال می شود و من فکر می کنم که او برای بازیکنان درست است ؟ برای بازیکنان ما می خواهند بدانند که چگونه کسی که احساس می کند به خصوص اگر شما با قرار دادن خود در نیوجرسی است.”

وجود ندارد بسیاری از جزئیات هنوز در مورد دقیقا چگونه این لیگ خواهد شد سرمایه گذاری در این علل اما راه اندازی مجدد به نظر می رسد به احتمال زیاد به ویژگی های بازیکنان صحبت کردن در برابر نژادی و نابرابری به ویژه کسانی که مربوط به خشونت های پلیس. نقره نیز اذعان لیگ می خواهد به بهبود تنوع آن در مقابل دفاتر مربیگری کارکنان و کسب و کار طرف از عملیات خود را.

شده است که در یکی از مناطق که در آن بازیکن مانند Kyrie Irving, Dwight Howard, Avery Bradley و لو ویلیامز ابراز نگرانی کرده اند. آنها علنا نگران است که در صورت بازگشت به دادگاه می تواند سرعت حرکت کردن-دادگاه باعث شده است که آنه در سراسر کشور است. پل و NBPA مدیر اجرایی میشل رابرتز اذعان کرد که وجود داشته پرشور گفتمان در مورد که در آن بازیکن صفوف که رابرتز گفت: سالم بود.

“آفریقایی-آمریکایی جامعه در این کشور درگیر شده است در گفتگو داخلی در مورد آنچه که همه ما به سادگی نمی National Basketball Association, بازیکنان, اما همه ما,” او گفت:. “و گفتگو, و من می خواهم به تاکید است که اتفاق می افتد که بین بازیکنان ما شده است دقیقا همان است که: ما چه کنیم ؟ چگونه ما آن را انجام دهید ؟ چگونه باید آن را انجام دهید ؟ من نمی توانم تصور کنید که هر چیزی سالم تر از آن است. من می خواهم که شرمنده بودند گفتگو, اگر بازیکنان صحبت شده بود در مورد برگشت به بازی و هیچ چیز دیگری رک و پوست کنده به عنوان یک زن آمریکایی آفریقایی تبار من ناامید شده اند.”