چگونه جورج فلوید تظاهرات می تواند تغییر پلیس در کالیفرنیا

یک معلم در یکی از سان فرانسیسکو در اعتراض هفته گذشته خواست این شهر مدارس برای پایان دادن به قرارداد امنیتی با

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 خرداد 1399

یک معلم در یکی از سان فرانسیسکو در اعتراض هفته گذشته خواست این شهر مدارس برای پایان دادن به قرارداد امنیتی با اداره پلیس. یک سخنرانی در اوکلند تجمع شامل یک تماس برای اطلاعات بیشتر با پلیس دوربین های دیجیتال و گفت: ماموران باید از دست دادن شغل خود را اگر آنها با رشوه دادن دستگاه. با تکیه به بیرون از پنجره ماشین به عنوان او گذشت تظاهرات در سن خوزه یک زن برگزار هوا خواندن نشانه "توقف حفاظت از بد پلیس است."

در میان ملی موجی از اعتراض را برانگیخت توسط یک مینیاپولیس مامور کشتن جورج فلوید و دهه مقید کردن خشم بیش از ادامه نقض حقوق بشر توسط پلیس در برابر مردم رنگ خشم تظاهرکنندگان و مقامات منتخب خواستار تغییرات گسترده به محدود کردن اجرای قانون اقتدار و علف هرز بد پلیس.

به عنوان تظاهرات وارد سومین هفته سوال جدید در حال ظهور: چگونه گسترده ترین ناآرامی های مدنی در یک نسل تغییر اجرای قانون ؟ خواهد شد و این تغییرات حل سیستماتیک نژادی و نقض حقوق بشر که کشیده اند میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور و ده ها هزار نفر در منطقه خلیج به خیابان ؟

"ما انجام داده ایم وظایف نیروهای ما انجام داده ایم روبان آبی کمیسیون گفت:" Lateefah سیمون غیر انتفاعی رهبر است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom جمعه اعلام کرد خواهد بود بخشی از یک دولت جدید پلیس اصلاحات ، "خشم و به همین دلیل شهرستانها در حال سوختن است چون مردمی بیمار هستند که ضعف.

"شما باید یک سیستم است که نیاز مبرم و نه فقط اصلاحات اما تحول" سیمون گفت.

فعالان در حال هل دادن شهرستانها به تغییر مسیر کمک های مالی از اجرای قانون تا خدمات اجتماعی به عنوان دولت های محلی دست به گریبان با کاهش هزینه ها مجبور coronavirus بیماری همه گیر.

در سطح فدرال دموکرات کنگره در حال انتظار به پرده یک بسته از صورت حساب overhauling اجرای قانون در روز دوشنبه.

اما برخی از مهم ترین تغییرات می تواند از ساکرامنتو که در آن یک خانه ملت که در دهه های دفاع و پشتیبانی گسترده نیروهای پلیس منتقل شده است اخیرا به عقب که قدرت.

پس از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش تحت فشار قرار دادند و خواستار پلیس اصلاحات ملی به خط مقدم نزدیک به شش سال پیش وجود داشته است تغییرات در پلیس — آموزش بر تعصب نژادی گسترده تر است به استفاده از دوربین های بدن و آغوش de-تشدید تکنیک های به منظور جلوگیری از استفاده از زور.

"آن را مانند پلیس شده است راکد" گفت: Jeffrey شریف معاون اجتماعی و رئیس پلیس در ارواین که در حال حاضر تحقیقات پلیس در استفاده از زور.

اما شریف گفت: این تغییرات بودند "پایین آویزان میوه" که موفق به تغییر فرهنگ در بسیاری از مشکل بخش است.

حتی بخش هایی که در آغوش اصلاحات در ادامه به آمده و تحت بررسی برای استفاده از زور و تعصب نژادی.

Newsom تایید کرده است یک طرح برای پایان دادن به افسران استفاده از کاروتید داری — از "sleeper برگزاری" مانور که در آن یک افسر incapacitates یک مظنون با قطع گردش خون از عروق در گردن به طور خلاصه به محدود کردن خون به مغز و باعث آنها را به تصویب.

برخی از گروه ها در حال حاضر منع نگه دارید چرا که زمانی که آن را misapplied این نای را می توان مسدود شده و یا خرد شده, خفه کردن فرد گاهی به ضرب. افسر که به کشته شدن فلوید توسط دو زانو بر گردن او برای نزدیک به دو ساعت با استفاده از یک ریسک تنوع برگزاری است که حتی گسترده تر ممنوع است.

Newsom جمعه اعلام کرد که او کارگردانی دولت پلیس استانداردهای اداری به توقف ارائه آموزش در بحث خویشتن داری قرار داده و حمایت خود را در پشت یک لایحه در مجلس که ممنوعیت عمل.

در ضمن چهار قانونگذاران دموکرات به رهبری سن دیگو Assemblywoman Lorena گونزالس اعلام کرده اند یک پیشنهاد برای محدود کردن اجرای قانون استفاده از گلوله های لاستیکی زیر انتقاد است که پلیس شده اند بیش از حد تهاجمی در استفاده کمتر کشنده پرتابه در هنگام مقابله با داعش است.

قانونگذاران همچنین می تواند در مورد لغو این مدالها از افسران یافت که مرتکب جرائم جدی و یا سوء. کالیفرنیا یکی از تنها پنج کشور که نمی تواند به یک روند برای "decertifying" افسران.

"یک پلیس می تواند استعفا و یا اخراج از کار و سپس حرکت را به یک سازمان اجرای قانون در سراسر کشور و دریافت rehired گفت:" دنیس Cuevas-رومرو قانونی برای حمایت اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از کالیفرنیا. "این یک زمان برای اعضای مجلس قانونگذاری ایالتی می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است."

در میان گسترده ترین طرح یک لایحه آیتالله سیستانی است که به حمایت شرکت برای ایجاد یک برنامه آزمایشی برای "مبتنی بر جامعه جایگزین" متعارف به اجرای قانون — کارگران غیر نظامی خواهد بود که وظیفه پاسخ به مشکلات مربوط به گسترده تر اجتماعی مسائلی مانند بی خانمانی, اعتیاد به مواد مخدر یا خشونت.

منتقدان استدلال می کنند پلیس بد-مناسب برای برخورد با این مسائل اما باید تبدیل به بالفعل اولین پاسخ دهندگان به آنها را به دلیل پاره شبکه امنیت اجتماعی. فعالان به نام برای انتقال مسئولیت به دور از پلیس و به سمت قوی تر جامعه خدمات است که آنها استدلال می کنند را از بین بردن نیاز برای اجرای قانون پاسخ.

این یک تغییر است که می شود در یک بار-رادیکال مفاهیم نقش پلیس در جامعه مفاهیم است که این جنبش اعتراضی را مجبور به جلو: در بسیاری از موارد فعالان بحث نه تنها به اصلاحات آمریکایی اجرای قانون اما آیا این موسسه باید همچنان وجود داشته باشد که ما آن را درک و در همه.

"ما باید حرکت در یک مسیر که در آن ما کاهش اثرات اجرای قانون در طول زمان" Cuevas-رومرو گفت.

اما هنوز معلوم نیست که آیا این اصلاحات پیشنهادی برنده خواهد شد حمایت از اجرای قانون, و یا اینکه آیا پلیس را مشاهده ایده ها به عنوان خواسته های غیر واقعی است که قرار دادن آنها در معرض خطر است. برخی از طرح ها در سال گذشته شکست خورده اند و یا سیراب کردن در برابر اجرای قانون مقاومت است.

"ما خوشحال به نشستن و بحث در مورد همه چیز است که رو به جلو آورده گفت:" برایان تعجب جمهور از افسران صلح انجمن تحقیقات کالیفرنیا است که نشان دهنده بیش از 75,000 افسران پلیس.

که شامل موضوع decertifying پلیس — ایده اجرای قانون لابی به مدت طولانی مقاومت کردند.

"وجود دارد یک دیدگاه این است که این بد پلیس پرسه زدن در اطراف به سازمان های دیگر و ما نمی خواهیم که" مارول گفت.

هنوز هم به او اضافه شده است که آن را بیش از حد به زودی به موضع گیری های مختلف ایده های اصلاحات به دلیل لایحه خاص زبان منتشر نشده.

نجیب و دیگران که خواستار تغییرات را ببینید تمدید فرصت را نه تنها در اعتراضات گسترده بیش از وضعیت فعلی پلیس بلکه در محکومیت گسترده از درون قانون اجرای فلوید مرگ است. به جای حمایت از مینیاپولیس ماموران اقدامات و یا درخواست های مردم منتظر تحقیقات پلیس از رهبران از جمله پرک و باید سریعا انکار تاکتیک های خود را.

نجیب گفت که او باعث می شود با احتیاط خوش بینانه خواهد شد که این زمان پلیس معافیت یک نسل-چرخه طولانی "رسوایی اصلاحات, رسوایی اصلاحات است."

"ما باید برای پیدا کردن چیزی است که چوب" شریف گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب