چگونه اصلاحات می تواند هدف پلیس نژادپرستی و خشونت و ایجاد اعتماد

police clad in heavy riot gear march past peaceful protesters

زمانی که پلیس در حال مسلح و ملبس ضد شورش آنها ممکن است خود را بیشتر به عنوان رزمندگان مبارزه با دشمن از به عنوان نگهبان در حفاظت از جامعه است. (تصویر توسط Becker1999 از طریق ویکیانبار, در ویکیانبار)

در این آشفته روز پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینه سوتا, جک Glaser شده است پس از طوفان تظاهرات از جمله ده ها تن از حوادث که در آن پلیس به نظر می رسد به تشدید درگیری, استفاده از نیروی بیش از حد و هدف قرار دادن روزنامه نگاران. مانند میلیون ها نفر دیگر در ایالات متحده و در سراسر جهان او نگران آنچه که او دیده می شود.

Glaser, اما, است, مشاهده از طریق لنز های مختلف. او یک UC برکلی اجتماعی روانشناس و یک متخصص در شیوه های پلیس و جایی که برخی ممکن است دیدن یک استارک درگیری بین پلیس و معترضان او را می بیند پیچیده تر پویا: ویرانگر تاریخ آمریکا نژاد پرستی و تعصبات است که همه مردم ادامه می دهند. افسران پلیس’ سخت و خطرناک کار می کنند. و یک سیستم سیاسی است که متناقض در بهترین حالت در رویکرد خود را به پلیس اصلاحات.

headshot of Berkeley social psychologist Jack Glaser

جک Glaser

“من نمی استنباط است که چیزی وجود دارد به خصوص غیر معمول اتفاق می افتد در حال حاضر,” او گفت:. “سیاه و سفید آمریکایی ها شده اند در مواجهه با این برای قرن ها. این یک حالت پایدار مشکل است. … تفاوت اصلی ما شاهد در حال حاضر این است که ظرفیت برای ضبط ویدئو این حوادث گسترده است. اما این جای تعجب نیست که جامعه آنها شناخته شده است اتفاق می افتد.”

در گسترده مصاحبه Glaser گفت: تبعیض نژادی عمیقا ریشه در بسیاری از کشور 18,000 سازمان های پلیس — یک میراث سمی است که تنها می تواند حل و فصل از طریق سیاست های قوی اعمال می شود در بسیاری از سال است. اما او می بیند ظهور نسل نوآورانه پلیس رهبران و انواع وعده تلاش برای بهبود ایالات متحده در اجرای قانون — شاید از جمله تغییر برخی از پلیس کمک های مالی به دیگر خدمات اجتماعی.

Glaser استاد در مدرسه گلدمن سیاست عمومی در برکلی یک متخصص در ضمنی و تعصب میان پلیس و نویسنده مشکوک نژاد: علل و عواقب ناشی از دهها (Oxford University Press, 2014). او در حال همکاری با مرکز پلیس سهام به ساخت یک پایگاه داده است که آهنگ های پلیس متوقف می شود و حوادث که در آن ماموران با استفاده از زور و با او به مشورت با ادارات پلیس در منطقه خلیج و در جای دیگر در کالیفرنیا برای ارزیابی و بهبود شیوه های.

‘وجود دارد هیچ عطف دور’

خشونت پلیس علیه سیاه مردان شده است مداوم آمریکا فاجعه است. چه چیزی باعث مرگ جورج فلوید چنین ساختاری شوک بود و ظاهری بی تفاوتی از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین و همکاران که مصرف شد فلوید را بازداشت در حالی که همه در حال فیلم برداری.

“نه دقیقه یک افسر پلیس با زانو خود را بر روی گردن مردی که گفت نمی توانم نفس بکشم” Glaser گفت. “این مرد است که برگزار می شود توسط دو نفر دیگر از افسران بنابراین حتی یک نگرانی در مورد پرواز. همه ما می تواند او را مرگ در حرکت آهسته. وجود دارد هیچ عطف به دور از آن است.”

و در عین حال چوین و دیگر افسران پلیس که در کشتن و یا ، استثنا هستند و نه هنجار. Glaser ابراز همدردی با چالش های مردان و زنان در اجرای قانون است. آنها انسان و آنها پیچیده است. و جامعه به آنها متضاد پیام: آنها باید نگهبان? یا warriors?

قرار دادن آنها را به فرار اعتراض و یا به یک شورش نهایی تست استرس.

“آنها در حال رفتن به یک وضعیت جایی که آنها فکر می کنم آنها ممکن است صدمه” Glaser توضیح داد. “و با وجود تعداد بسیار کمی از افرادی که می ترسند تحت آن شرایط. … برخی از افسران به من گفت که در این وضعیت جایی که آنها آمدند زیر آتش آنها خاکی خود است. آن را کاملا قابل درک است.”

اما در یک لحظه از هرج و مرج و پتانسیل خشونت و ترس می تواند برخی از افسران تهاجمی است.

“یکی از راه های مردم ممکن است کنار آمدن با ترس به بیرون کشیدن برخی از داخلی حل و فصل و یا حتی خشم و برای استفاده از آن به انرژی خود را در پاسخ به یک تهدید” Glaser گفت. “برخی از افسران باید یک حس بصری که قصد ندارم به کار به خوبی و به طوری که آنها به مقاومت در برابر آن است. برخی از افسران فقط واقعا رفتن با آن.

“تصویری از افسران پاکسازی معترضان در سی چند روز پیش یک مثال خوب از آن است. این افسران احتمالا گفت: “این ضروری است که شما روشن است که راهرو به طوری که رئیس جمهور می تواند راه رفتن در آن وجود دارد.’ شاید آنها در زمان است که به منظور انجام هر آنچه که شما نیاز به انجام است.’ بنابراین آنها بسیار پرقدرت و بسیار تهاجمی هجوم خبرنگاران با سپر خود را. آن را نمی خواهد به نظر می رسد برای ایجاد حس در همه, مگر اینکه زندگی بر روی خط هستند. همه آنها انجام شد قرار دادن زندگی در خطر است.”

نقش ‘ضمنی و تعصب’ در افغانستان

در شرایطی که هرج و مرج هستند و به طور بالقوه خطرناک است, لحظه ای که پلیس در تعامل با معترضان است به خصوص پر Glaser گفت. چادری با نظامی حفاظت بدن و مسلح با سلاح های پیشرفته آنها ممکن است خود را بیشتر به عنوان رزمندگان مبارزه با دشمن از به عنوان نگهبان در حفاظت از جامعه است. آنها ممکن است تهاجمی تر می شود.

یک افسر ضمنی و تعصبات ممکن است amp که پاسخ. “ما می دانیم که انسان باید اتوماتیک کلیشه فعال کنید در مورد افراد جوان مردان در مورد اقلیت های که در حال رفتن به آنها را باعث به تفسیر رفتار خود به عنوان تهدید” Glaser توضیح داد. “پس اگر آنها را به یک مرد جوان از رنگ پوشیدن ماسک پیاده روی به سمت آنها است که می تواند بیشتر و تهدید به آنها را از یک جوان سفید کاری یا یک زن.”

یک نوع متفاوت از تعصب ممکن است توضیح مهار پلیس در واکنش به تظاهرات اخیر توسط افراد مسلح گروه های جناح راست در میشیگان کنتاکی و اوهایو.

“ما باید به طور جدی در نظر گرفتن این احتمال که منفعل پاسخ پلیس به مسلح سفید معترضان شد و با توجه به نژادی تنظیمات” Glaser گفت. “حداقل سفید افسران پلیس در حال رفتن به احتمال زیاد به سفید تظاهرات به نفع شک. داده ها در مسابقه و پلیس بیش از حد روشن است که مردم سیاه و سفید هستند و با درمان بیشتر سوء ظن بی احترامی و نیروی فیزیکی است.”

آیا فراگیر سیاسی تاثیر آن پاسخ? Glaser اشاره کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طی سه سال به علاوه تشویق کرده پلیس به تهاجمی.

“او خواستار رسانه ها ‘دشمن مردم’ و retweeting فیلم که در آن او را ضرب و شتم تا شکل از یک فرد که سر سی ان ان آرم” Glaser گفت. “پلیس در حال نامتناسب جمهوری خواه و محافظه کار است. آنها احتمالا دیده بان بیشتر در فاکس نیوز از عموم مردم می کند. من فکر می کنم که کمک می کند.”

نسل جدید افزایش می یابد در صفوف

حداقل از دهه 1960 موضوع پلیس سوء رفتار و خشونت — اغلب در برابر مردم رنگ LGBTQ مردم و یا معترضان — شده است یک بحث ثابت در سیاست آمریکا و سیاست.

هنوز هم در سراسر آن شش دهه در جامعه ساخته شده است که تنها ناهموار پیشرفت در صورتی که. در دهه گذشته به تنهایی پلیس سراسر کشور قرار گرفته اند مقصر در خشونت و شکنجه و قتل اما اغلب بدون مجازات.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا به رسمیت شناخته شده نیاز به اصلاحات Glaser گفت و نیروی کار در قرن 21 پلیس معرفی تعدادی از طرح ها برای تضعیف خشونت های پلیس از جمله محدودیت در انتقال مازاد تجهیزات نظامی به پلیس. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وارونه شده است بسیاری از کسانی که سیاست های.

هنوز Glaser خوشبین است. او می بیند امیدوار سیگنال در یک نسل جدید از روسای پلیس — هنر اکودو در هوستون ویلیام اسکات در سان فرانسیسکو و کریس مگنوس قبلا در ریچموند کالیفرنیا و در حال حاضر در توسان — و در رهبری شهرستانها عمده روسای انجمن.

پیاده روی با ما! پیاده روی با ما!’

مشترک نسخه ای برای سوء رفتار پلیس است آموزش برای مقابله ضمنی و تعصب اما Glaser می بیند هیچ مدرکی وجود ندارد که چنین آموزش کار می کند.

او نشان می دهد که هر دو جنگجو و نگهبان مدل policing توان با یک مدل که در آن پلیس خود را حافظان امنیت عمومی. او طرفدار سیاست های عملی است که بخش می توانید در آغوش برای جلوگیری از سوء رفتار و ساختن جامعه اعتماد در حالی که شناخت چالش های اجرای قانون است. استخدام زنان بیشتر خواهد بود و یک استراتژی ارزشمند است.

افزایش اعتراض جنبش خواسته است که ادارات پلیس بود “defunded” و در حالی که Glaser به نام مفهوم “دشوار” او می بیند مزایای بالقوه است.

“تا آنجا که من می توانم بگویم بسیاری از مردم خواستار این معنی است که تنها به کاهش بودجه پلیس و به reallocate آن وجوه به دیگر خدمات اجتماعی” او گفت:. “اگر این چیزی است که بدان معنی است که برای تلفن های موبایل محتاطانه. پلیس رهبران به شما خواهد گفت که افسران خود را صرف زمان بیش از حد انجام کارهایی مانند خرید و فروش با سلامت روانی و خشونت بحران که آنها مجهز به رسیدگی است. تخصیص مجدد و بازسازی امنیت عمومی بودجه می تواند کمک کند.”

از جمله تغییرات ساختاری را در زمان. اما امروز Glaser گفت: در هر روز پلیس “وجود دارد همه نوع از دستورالعمل ها است که پلیس سرپرستان را می دهد که آن را آسان تر برای افسران برای قرار دادن احساسات خود را کنار گذاشته و فقط به انجام آنچه آنها گفته شده است.” در میان آنها: نگه داشتن یک فاصله از معترضان. صحبت می کنند در یک صدای آرام. آیا پوشیدن چکمه های مبارزه با.

تحت حکم دادگاه شهر نیویورک است به طرز چشمگیری کاهش تعداد اختیاری متوقف شده توسط پلیس که اغلب افراد هدفمند از رنگ. در اوکلند پلیس در حال حاضر ممنوع از درگیر شدن در سرعت بالا تعقیب است. سان فرانسیسکو و توسان را اجرا تمام هشت سياستهای کمپین صفر استفاده از نیروی پروژه.

Glaser بیشتر تشویق تعدادی از موارد پس از قتل فلوید است که در آن پلیس و سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور ابراز کرده اند برای حمایت از کسانی که در اعتراض به چنین خشونت.

“وجود دارد بسیار تند و تلخ تصویری از فلینت” او به یاد می آورد. “شهرستان کلانتر, کریس سوانسون در زمان خاموش کلاه خود قرار داده و باتوم او و از او خواست معترضان, ‘چه می خواهید از من؟’ و گفتند: راه رفتن با ما! پیاده روی با ما!’ و او انجام داد.

“البته که خود به خود نمی خواهد حل بسیاری از مشکلات پلیس در جوامع خود,” او گفت:. “اما این یک مدل خوب برای پلیس در زمان جنگ: یک گام به عقب. باز کردن. یک گفت و گو. اگر ادارات پلیس می تواند در نهادینه کردن این شیوه آن را خواهد ساخت اعتماد و واقعا کمک به آنها برای کاهش تهاجمی پلیس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de