چگونه قدردانی می تواند کمک به شما در مقابله با بحران

هنگامی که مردم با آن مواجه هستند نامشخص موقعیت های استرس زا است برای آنها را به وحشت و تصور کنید که بدترین. این خواهد زندگی خود را حتی بیشتر استرس زا بدتر از خود بیماری روانی است. در حال حاضر CCP coronavirus مستند بسیاری از مردم در سراسر جهان بر روی لبه. احساس قدردانی می تواند کمک به این افراد ثابت زندگی خود را.

خوب با دیگران

در سال 2012 مطالعه انجام شده توسط دانشگاه کنتاکی, محققان, نگاه, چگونه حس قدردانی شکل راه مردم در واکنش به دیگران است. آنها دریافتند که “سپاسگزار مردم بیشتر احتمال دارد به رفتار نفع اجتماعی شیوه ای حتی زمانی که دیگران رفتار می کنند کمتر با مهربانی… شرکت کنندگان در مطالعه که رتبه بالاتر در قدردانی مقیاس کمتر به احتمال زیاد به مقابله به مثل در برابر دیگران و حتی هنگامی که با توجه به بازخورد منفی. آنها با تجربه بیشتر حساسیت و همدلی نسبت به افراد دیگر و کاهش تمایل به دنبال انتقام” با توجه به روانشناسی امروز. ترس از CPP ویروس می تواند یک فرد اجتناب دیگران به طور کامل که ممکن است روابط خود را در درون جامعه است. این می تواند مانع داشتن یک حس قدردانی.

تأمل در مرگ و میر

CCP ویروس ما به ارمغان می آورد چهره به چهره با امکان مرگ است. این می تواند بسیار ترسناک است. اما اگر شما در حفظ آرامش شما همچنین می توانید با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای تأمل در زندگی خود و ارزیابی چه مرگ و میر به معنای دقیقا به شما. در یک مطالعه محققان شرکت کنندگان خواست تا با تصور یک وضعیت که در آن آنها در حال سوختن ساختمان افزایش بالا و در نهایت می میرند.

تأمل در مرگ و میر می تواند کمک به شما در ایجاد حس قدردانی است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

آزمایش “منجر به افزایش قابل توجهی در قدردانی سطح به عنوان محققان کشف کردند زمانی که آنها در مقایسه با این گروه به دو کنترل شرایط بودند که مجبور به تصور خود مرگ. در این راه به خاطر سپردن بد می تواند به ما کمک کند به درک خوب” با توجه به خوب بیشتر.

در راه همان, فکر می کنم در مورد این بد است که می تواند اتفاق می افتد اگر شما به دنبال مقررات قرنطینه. حداقل شما زنده هستند در حال حاضر و قادر خواهد بود به زندگی می کنند زندگی خود را به کمال هنگامی که محدودیت ها برداشته. سپاسگزار است که شما باید چنین فرصتی بر خلاف هزاران نفر هستند که متاسفانه مرده است.

خواب بهتر

برخی از افراد پیدا کردن آن را دشوار است به خواب. آنها همیشه نگران است که آنها ممکن است به نوعی با این ویروس آلوده. این را نگه می دارد آنها را در اواخر شب. حتی اگر آنها را تا پایان خواب آن قطع می شود و سپس به هر حال. اگر این همچنان برای چند روز شما شروع به احساس تحریک و ذهنی خسته به علت کمبود خواب. داشتن یک احساس قدردانی می تواند کمک به شما در گرفتن یک شب خوب استراحت.

داشتن قدردانی می تواند کمک به شما خواب بهتر است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

“مطالعات نشان داده اند که دریافت و نمایش ساده اعمال محبت به فعال شدن هیپوتالاموس و در نتیجه تنظیم تمام بدن مکانیسم های کنترل شده توسط هیپوتالاموس که خواب است یک حیاتی. هیپوتالاموس تنظیم باعث قدردانی ما کمک می کند تا عمیق تر و سالم خواب به طور طبیعی در هر روز است. یک مغز پر از قدرشناسی و محبت است به احتمال زیاد به خواب بهتر و بیدار احساس تجدید و, پر انرژی, هر روز صبح” با توجه به روانشناسی مثبت.

کمتر اضطراب و افسردگی

هنگامی که شما توسعه قدردانی احساس اضطراب و افسردگی را به آرامی کاهش دهد. قدردانی است که توانایی به کاهش هورمون های استرس و مدیریت عملکرد خودکار خود سیستم عصبی است. قشر مغز مرتبط است به احساسات منفی مانند شرم و گناه و خشونت است. قدردانی می تواند باعث افزایش مدولاسیون عصبی این منطقه در نتیجه مردم بیشتر مثبت اندیش و همدلانه است. این کیفیت است که به شما کمک خواهد کرد بادبان را از طریق یک بحران مانند CPP شیوع ویروس با سهولت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

Bokator: هنر رزمی شکل مبارزه برای باز گشت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو