چگونه دیزنی لند را اجرای اجباری ماسک قانون در هنگام بازگشایی پارک

دیزنی لند برنامه ای برای استقرار یک تیم که کار اصلی خواهد بود برای اجرای یک سیاست جدید نیاز به بازدید کننده به پوشیدن محافظ ماسک صورت همراه با دیگر COVID-19 سلامت و پروتکل های ایمنی که آناهایم پارک توچال بازگشایی پس از تمدید coronavirus بسته شدن.

اجباری ماسک سیاست را تبدیل به یک میله رعد و برق در فرهنگ آمریکایی در میان COVID-19 همه گیر و بحث بر سر پوشش صورت گسترش به دیزنی لند وفادار به عنوان به خوبی.

همچنین نگاه کنید به: خواهد دیزنی لند فروش در دقیقه زمانی که پارک بازگشایی?

برخی از طرفداران دیزنی لند در حمایت از پوشیدن ماسک اگر آن را کمک خواهد کرد که حفاظت از خود و دیگر بازدید کنندگان و اعضای بازیگران دیزنی زبان برای کارکنان.

“اگر با پوشیدن یک ماسک با استفاده از ضد عفونی کننده دست اغلب و متوسط بررسی می شود به این معنی است که من می تواند در دیزنی لند سپس من قطعا انجام می دهند که” Lesli Eisler از, آلبرتا, کانادا ارسال شده به توییتر.

دیگر طرفداران قول داد برای بازگشت به دیزنی پارک در حالی که اجباری ماسک سیاست در محل باقی می ماند.

“ماسک و متوسط اسکن مسطح را قطع معامله برای من و خانواده من” گفت: فرانسیس یک دیدگاه در دیزنی پارک های وبلاگ داستان در مورد دیزنی بهداشت و پروتکل های ایمنی. “من بازگشت در زمانی که این بی جا هیستری است. نه قبل از!”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند هلیکوپتر تصویر برداری هوایی فیلم از وهم آور ‘شهر ارواح’ در طول coronavirus بسته شدن

دیزنی آناهایم پارک و هتل باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته میان COVID-19 بیماری همه گیر. مرکز شهر دیزنی, هوای آزاد, مرکز خرید است مجموعه ای برای بازگشایی در تاریخ 9 ژوئیه.

دیزنی لند ماسک سیاست خواهد بود تا با حمایت دولت و دستور. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر کرده است اجباری جهت نیاز مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی زمانی که آنها نمی تواند حفظ مناسب اجتماعی فاصله.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند رزومه $200,000 نوسازی Frontierland دروازه

دیزنی لند کارکنان نگران سلامتی و ایمنی آنها اگر بازدید کننده رشد خسته از پوشیدن ماسک در تمام طول روز و یا حاضر به پیروی از پارک سیاست اجباری در پوشش صورت به گفته مقامات اتحادیه.

ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 324 ارسال نامه ای به دیزنی خواستار شرکت ایجاد پروتکل برای تقویت, ماسک, سیاست با بازدید کنندگان و توسعه روش برای دست زدن به درگیری با بازدید کنندگان خشمگین که حاضر به پوشیدن ماسک.

“ما شده اند واضح است که ما را در اجرای سیاست ما نیاز به پوشیدن پوشش صورت توسط بازیگران و مهمانان و ما رفت و آمد مکرر رهبران و پرسنل امنیتی را حمایت بازیگران از اعضای این جبهه” دیزنی کار مدیر روابط لایحه سرعت گفت: در نامه ای به اتحادیه های کارگری.

همچنین نگاه کنید به: چه انتظار هنگامی که دیزنی لند rethemes چلپ چلوپ کوه

دیزنی اعضای بازیگران در والت دیزنی در فلوریدا خواهد جواب بازدید کننده سوالات در مورد سلامت و پروتکل های ایمنی در دیزنی چشمه مرکز خرید در فضای باز. (دیزنی)

دیزنی لند برنامه ای برای استقرار یک مهمان جدید تجربه تیم در طول رفت و آمد مکرر است که توضیح جدید ایمنی و بهداشت پروتکل های پاسخ به سوالات و بازدید کنندگان را تشویق به پیروی از قوانین.

این “کار اصلی” مهمان تیم تجربه خواهد بود به “تعامل با یادآوری مهمانان با رعایت همه ما سلامت و ایمنی پروتکل” سرعت گفت: در این نامه است.

برای کمک به گسترش پیام دیزنی راه اندازی یک کمپین جدید بازیگران شگفتانگیزان را تشویق می کند که بازدید کنندگان به دنبال COVID-19 سلامت و دستورالعمل های ایمنی. در یک پوستر فوق العاده قهرمان طراح مد ادنا حالت التماس بازدید کنندگان برای پوشیدن یک ماسک: “پوشش dahling. این فقط شیک — آن هوشمند است.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند خواهد بود آخرین دیزنی پارک به بازگشایی در سراسر جهان

ShopDisney نیز پرده برداری از یک خط از ماسک محافظ با دیزنی, پیکسار, مارول و شخصیت های جنگ ستارگان است که به شما اجازه دیزنی لند بازدید کننده اضافه کردن کمی دربارهی شاهزاده خانم و یا بین کهکشانی استعداد خود را به Disneybounding لباس. آن باقی مانده است دیده می شود اگر 24 پارچه جدید پوشش صورت های میکی موس, کشتی سنگین و کندرو کودک Yoda و شخصیت های دیگر در دسترس خواهد بود در دیزنی لند توچال پس از بازگشایی پارک.

دیزنی لند برنامه را به یک چند جانبه رویکرد به بازگشایی پس از monthslong coronavirus بسته شدن با یک مجموعه جدید از COVID-19 سلامت و ایمنی پروتکل های طراحی شده برای آن را امن تر برای بازدید از دیزنی آناهایم پارک.

جدید دیزنی لند COVID-19 سلامت و پروتکل های ایمنی برای بازدید کنندگان عبارتند از:

 • کاهش ظرفیت در پارک ها
 • مورد نیاز پوشش صورت برای بازدید کنندگان 2 سال به بالا
 • متوسط چک برای بازدید کنندگان قبل از ورود به پارک
 • فیزیکی فاصله سراسر پارک ها
 • افزایش تمیز کردن و ضد عفونی به خصوص در مناطق پر ترافیک
 • اضافی دست شستن و ضد عفونی کننده دست مکان
 • پرداخت تماس در مغازه ها و رستوران ها

سلامت و دستورالعمل های ایمنی برای کارکنان دیزنی خواهد شد عبارتند از:

 • مورد نیاز پوشش صورت و متوسط چک
 • تنظیم شیوه کار به ترویج فیزیکی فاصله
 • افزایش تمیز کردن در مناطق
 • تشویق به ماندن در خانه هنگامی که بیمار

“ایمنی و رفاه ما اعضای بازیگران و مهمانان در خط مقدم برنامه ریزی ما و ما به جلو نگاه به ادامه گفتگو با ما اتحادیه های کارگری گسترده ای ایمنی و بهداشت پروتکل های زیر راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی است که ما برای اجرای برنامه همانطور که ما حرکت به سمت ما پیشنهاد شده مرحله به مرحله بازگشایی مجدد” دیزنی لند رسمی در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de