چگونه اقوام مقابله با آفت?

گذشتگان بر این باور بودند که برای فرار از طاعون لازم بود برای یکی صمیمانه اعتراف گناهان خود را به خدا و توبه. در دوران مدرن, مردم, صحبت از “بالا بردن ارتعاش خود.” و مراحل مورد نیاز برای رسیدن به چنین سطح شامل توسعه محبت, صداقت, صداقت, تحمل, از خود گذشتگی, خوش بینی و احترام به الهی است.

باستان نیز معتقد بودند که آفت قادر به شناسایی و هدف قرار دادن مردم در این امر اعتصاب کردن. به گفته آنها این بود مجازات فرستاده از بهشت, مجموعه شل در جمعیت به منظور از بین بردن اخلاقی افراد فاسد. تنها امید پس از طاعون شده بود انداخته بود برای مردم به ابراز تاسف برای چیزهایی که آنها انجام داده بود اشتباه در گذشته و به خدا دعا برای شانس را برای آنچه آنها انجام داده بود.

بدبختی از طاعون بزرگ در رم ساخته شده و مردم بیدار. مردم برگزار شد تا مسیح مقدس استخوان راهپیمایی در اطراف شهر صمیمانه اعتراف گناهان خود را به خدا. شگفت آور, طاعون از بین رفته حق دور.

(Image: Screenshot / YouTube)

بدبختی از طاعون بزرگ در رم ساخته شده و مردم بیدار. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در پایان سلسله مینگ مقامات دولتی فاسد بودند. این طاعون شایع بود در شهر پکن. در طول 17 سال سلطنت امپراتور Chongzhen وجود دارد کمتر از 7 شیوع طاعون رخ داده است که بیش از یک دوره از 15 سال باعث بیش از نیمی از کشور ‘s جمعیت به مرگ است. نزدیک به 60 درصد از ساکنان پکن درگذشت از طاعون و تنها 50,000 خارج از 230,000 خانواده ها جان سالم به در شهر سوژو.

اما دهقان ارتش Li Zicheng که به مخالفت با دولت بود که قادر به محافظت از مردم تا به حال تعداد بسیار کمی از موارد عفونت است. در واقع مهاجم چینگ ارتش تا به حال تقریبا هیچ عفونت آنها به عنوان مجموعه ای در مورد سرنگونی دولت فاسد و مقامات از سلسله مینگ. پس از سقوط سلسله مینگ و استقرار سلسله چینگ طاعون ناپدید شدند و مرفه دوره از امپراتور Kangxi و Qianlong وارد شده است.

باستانی امپراتوری روم خشونت در آزار و اذیت مسیحیان ناشی از چهار شیوع آفت عمدتا مربوط به طاعون (مرگ سیاه) و در نهایت منجر به حذف نیمی از جمعیت امپراتوری.

چه در شرق و یا غرب آفت تمایل به ناپدید می شوند بی درنگ پس از شیوع گسترده.

از زمان های قدیم در چین هر زمان که یک فاجعه در معرض خطر این کشور امپراتور را نگه دارید قربانی مراسم صمیمانه پرستش به آسمان و اعتراف گناهان خود را به خدا و انسان است.

(Image: Screenshot / YouTube)

امپراطوران چینی اعتقاد بر این آنها باید بررسی خود اعتراف به گناهان خود و دعا به آسمان زمانی که ملت رو یک فاجعه است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این بار CCP ویروس سرچشمه در ووهان چین. اگر ما مربوط به زمان فساد سیاسی با طاعون شیوع و مقایسه آن با تاریخ ما می توانید پیدا کردن که آنها خیلی مشابه هستند. وجود دارد کسانی که در محافل مذهبی نیز بر این باورند که این بهشت محکومیت CCP و متحدان آن است.

فقط متوقف به فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از اعمال بد مرتکب شده اند توسط CCP پس از تاسیس آن از جمله در دوران مدرن با آزار و اذیت فالون گونگ مسیحی زیرزمینی کلیساها تبتی و Uyghurs. چگونه بسیاری از مردم در جهان خریداری شده و توسط CCP و تبدیل شدن به شریک در آن شر ،

هنگامی که مواجه با CCP ویروس ممکن است آن را به ارزش فکر کردن در مورد اقوام’ چشم انداز آفت.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

بزرگنمایی خطر امنیتی هنوز هم بلندی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>