چگونه چین را استرالیا با برکات آن سیاستمداران

حدود 20 سال پیش در استرالیا یک کشور ثروتمند است که می تواند با افتخار تعداد آن در کشاورزی, کشاورزی و ماهیگیری آن منابع طبیعی غنی و متعدد محلی پر رونق فعالیت های تولیدی. در سال 2018 بیش از 10 درصد از استرالیا زمین متعلق به دولتهای خارجی آن آب و زغال سنگ و کیفیت تولید و بهره برداری و حمل به خارج از کشور را مهم و ضروری صنایع مهاجرت به خارج از استرالیا. امروز این رقم به تدریج افزایش یافته است. نتیجه این است که یک کشور است که از دست دادن استقلال خود و تبدیل شدن به یک گروگان از برخی از قدرت های بزرگ چین که یکی از بالا.

در سال 1998 زمانی که من برای اولین بار بازدید را تحت این کشور سالم و غنی زندگی مقرون به صرفه برای اکثر جمعیت آن بیکاری و فقر نرخ پايين بود. تولید محلی خوشمزه بود و فراوان است. با وجود اسراف مقدار از منابع طبیعی وجود دارد احساس مسئولیت آگاهی و احترام که در آن دولت خواهد گوش دادن به شهروندان خود نظرات.

پس از افزایش حرص و طمع بیش از حد بسیاری از کوته سیاستمداران و بازرگانان اجازه شاخکهای بزرگ ظالم supremacies مانند چینی رژیم نفوذ و فاسد استرالیا, اقتصاد, سیاست, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, زیرساخت های سیستم و فرهنگ است. پس از استرالیا شده اند به تدریج بی وقفه و سکوت خود را از دست دادن آزادی و ثروت اغلب متوجه نیست و یا دانستن است که کسانی که در قدرت که باید حفاظت از کشور هستند و اجازه می دهد آن را به خرید.

Yakka Munga Cattle Station in the Kimberley was acquired by Zenith, a Chinese company, which completely disregarded the eco system and with no permit or consultation with the local community, cleared 120 hectares of land, diverting rain water and starting excavation works. Image: https://pixabay.com/photos/animal-herd-nature-cattle-3292033/

Yakka Munga گاو ایستگاه در کیمبرلی به دست آورد توسط Zenith, یک شرکت چینی است که به طور کامل نادیده گرفته اکوسیستم و بدون اجازه یا مشورت با جامعه محلی پاک 120 هکتار از زمین های انحراف آب باران و شروع حفاری کار می کند. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در سال 2020 چین دست خود را در برخی از حاصلخیز ترین زمینهای کشاورزی بزرگترین گاو ایستگاه بزرگترین dairy farms, بهترین از wineries کیفیت, شیلات, معادن زغال سنگ, بهداشت و درمان و زیرساخت ها از جمله مالکیت یک فرودگاه در استرالیا اجاره بندر داروین تا پایان این قرن و مالکیت 20 درصد از بندر ملبورن.

با توجه به گزارش مورخ 30 ژوئن 2018 با ثبت نام از مالکیت خارجی در زمین های کشاورزی “11 درصد از استرالیا در زمین های کشاورزی بود و متعلق به خارجی با بالاترین جمعیت (24 درصد) در قلمرو شمالی’. ‘پادشاهی متحده باقی مانده است و بزرگترین کشاورزی اجاره دار (2.6 درصد از زمین های کشاورزی) و به دنبال آن چین (2.3 درصد از زمین های کشاورزی).”

چین همچنین دارای بزرگترین و سالم dairy farms. Mengniu Dairy این شرکت چینی مسئول مسمومیت حدود 300000 نوزادان خود را با شیر سمی در سال 2008 صاحب برندهای زیر از طریق کسب آن از شیر و مواد لبنی و نوشیدنی های بخش: لبنیات کشاورزان Pura, کشاورزان, اتحادیه, کارشناسی ارشد, Moove, جرات Vitasoy, Yoplait, Frûche الهی, کلاسیک, YoGo بزرگ, M بری فقط آب و روزانه آب. در سپتامبر 2019, Mengniu نیز خریداری نوزاد فرمول ساز Bellamy برای ما 1 میلیارد دلار با تصویب سرمایه گذاری خارجی نقد و بررسی هیئت مدیره (Firb).

اخیرا گزارش شد که 130 ساله و بزرگترین تولید لبنیات در غرب استرالیا, Brownes فروخته شد به یک کنسرسیوم به رهبری شانگهای زمین غذا با تکنولوژی.

In Tasmania, Cattle Hills Wind Farm is owned by a Chinese state-owned listed enterprise whereas in New South Wales, on September 1, 2017, Yancoal Australia Ltd (Chinese firm) acquired Rio Tinto's Coal & Allied Hunter Valley thermal coal business. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

در تاسمانی گاو تپه مزرعه بادی متعلق به یک چینی دولتی سازمانی ذکر شده در حالی که در نیو ساوت ولز در سپتامبر 1 سال 2017 Yancoal استرالیا با مسئولیت محدود. (شرکت چینی) به دست آورد ریو تینتو زغال سنگ & Allied شکارچی دره حرارتی زغال سنگ کسب و کار. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

ضروری ترین صنایع در همان موقعیت و حذف نمونه های برنج و تولید کنندگان لبنیات در موری حوضه رودخانه که به جای اینکه با حمایت دولت مجبور به بی اراده سازمان دیده بان در حالی که آب خود را دور گرفته شده است. آب, حقوق در واقع فروخته شده اند به بالاتر پیشنهاد یک بار دیگر چین است. به عنوان یک نتیجه, استرالیا, که می تواند به طور کامل خودکفا است واردات 95 تن برنج در هر سال است. مشابه سیاست های اتخاذ شده نیز در جنوب استرالیا که در آن آبراه بوده است منحرف و به مقصد به کسب و کارهای بزرگ ترک جوامع محلی به صورت خشکسالی و bushfires.

با توجه به دولت فدرال 10.4 درصد از استرالیا آب حقوق متعلق به افراد خارجی و یا شرکت ها و چین بزرگتر ذینفعان با آن 732 gigaliters, 1.89 درصد از آب بازار بیش از بندرگاه سیدنی که دارای 500 gigaliters. این داده ها نشان داد جدید در ATO (Australian Taxation Office) ثبت نام که وظیفه است برای نظارت بر مالکیت استرالیا منابع طبیعی است.

سایر مزارع از جمله Cubbie ایستگاه یکی از بزرگترین استرالیا پنبه تولید کنندگان واقع در کوئینزلند و نیو ساوت ولز مرز به فروش می رسد کسب و کار خود را. پنجاه و یک درصد از شناخته شده ایستگاه خریداری شد توسط چینی نساجی غول شاندونگ Ruyi در سال 2012.

Yakka Munga گاو ایستگاه در کیمبرلی به دست آورد توسط Zenith, یک شرکت چینی است که به طور کامل نادیده گرفته اکوسیستم و بدون اجازه یا مشورت با جامعه محلی پاک 120 هکتار از زمین های انحراف آب باران و شروع حفاری کار می کند. در 2019 در غرب استرالیا دولت دستور داد آنها را به بازسازی سایت, اما این را بسیاری از سال است.

در تاسمانی گاو تپه مزرعه باد در دست چینی دولتی سازمانی ذکر شده در حالی که در نیو ساوت ولز در سپتامبر 1 سال 2017 Yancoal استرالیا با مسئولیت محدود. (شرکت چینی) به دست آورد ریو تینتو زغال سنگ & Allied شکارچی دره حرارتی زغال سنگ کسب و کار.

In February, many CCP-backed organizations in Melbourne and Sydney, coordinated by Mr. Kuang, a former officer in the People's Liberation Army, arranged two airlifts of medical supplies from Australia to Wuhan. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

در ماه فوریه بسیاری از CCP-حمایت سازمان ها در ملبورن و سیدنی با هماهنگی آقای کوانگ یک افسر سابق در افراد ارتش آزادیبخش مرتب دو airlifts از تجهیزات پزشکی از استرالیا به ووهان. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در فوریه این سال, چینی ها, سرمایه دار خیلی مهم Qingnan ون در حال حاضر مالک از 2000 هکتار Lal Lal و مستغلات در نزدیکی بالار که به او پرداخت می شود US$20 میلیون دلار در سال 2014 قرار داده شده پیشنهاد خرید مشهور میراث پشم مزرعه Mawallok و مستغلات در نزدیکی بیوفورت در غرب ویکتوریا. معامله است که تایید شده توسط FIRB (سرمایه گذاری خارجی نقد و بررسی هیئت مدیره).

لیست دارایی های که استرالیا فروخته شده به چین در ادامه با برخی از معتبر ترین wineries در Barossa ولی برخی از بیمارستان های بزرگ و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی — که همچنین به چین دسترسی به اطلاعات پزشکی.

در سال 2017, مقدار استرالیا مراکز درمانی در دست چین مطرح شده به 35 بعد از بیمارستان خصوصی اپراتور مراقبت های بهداشتی — خریداری شده توسط چین Luye گروه پزشکی در سال 2016 برای $938 میلیون به دست آورد و 15 درمانگاه از پالس های بهداشتی در ایالات متحده$155 معامله پس از بیشتر از سه — Shellharbour بیمارستان خصوصی شمال, سواحل خصوصی سلامت روان بیمارستان و ولونگونگ بعد از عمل جراحی — همه در نیو ساوت ولز. با توجه به بررسی های مالیدر زمان خرید این گروه امن درآمد بیشتر از ما 700 میلیون دلار و در عمل بیش از 2500 تخت.

این و بسیاری از موافقت نامه را استرالیا چین ششم-بزرگترین شریک تجاری. بیست و پنج درصد از استرالیا تولید, واردات از چین آمده و 13 درصد از صادرات آن در حال حرارتی زغال سنگ به چین است.

به طور کلی در مکان های خرید آیتم های محلی تبدیل به سخت تر و سخت تر چرا که بیشترین ارزش تولید صادر شده است و استرالیایی اغلب مجبور به خرید کالا با کیفیت پایین تر منشاء تردید. برچسب هستند و اغلب گمراه کننده است; در واقع, برخی از کالاهای ساخته شده در کشور ما با مواد وارداتی/مواد تشکیل دهنده و یا آنها را به صورت محلی ساخته شده اما مالکیت خارجی باشد. با وجود زمین ما بودن احاطه شده توسط اقیانوس ها ما بهترین خرچنگ دریایی و ماهی ها منتقل می شود تازه در خارج از کشور در حالی که ما با چپ انتخاب دوم غذاهای دریایی.

Some days ago China expressed its interest in buying Virgin Australia, whose shares are already 90 percent-owned by state corporations (China, Abu Dhabi, Singapore). (Image: Pixabay / CC0 1.0)

به تازگی چین ابراز علاقه خود را در خرید ویرجین استرالیا که سهام در حال حاضر 90 درصد متعلق به شرکت های دولتی (چین ابوظبی و سنگاپور). (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

با وجود هشدارهای متعدد توسط ASIO (استرالیا امنیت سازمان اطلاعات) در مورد خطرات ناشی از رشد نفوذ دولت چین در کشور ما هر دو محلی و دولت فدرال همچنان به شدت تکیه بر این بی رحمانه رژیم که در طول زمان نشان داده است در مجموع فقدان اخلاق و همچنین ادامه نقض حقوق بشر و طرح خود برای گسترش آن در جهان تسلط در هر فرصت. در سال 2019, Daniel Andrews (ویکتوریا برتر) امضا کمربند و جاده ابتکار عمل توافق با حزب کمونیست چین که تعیین بالایی دخالت Red Dragon در توسعه ویکتوریا زیرساخت و حتی سخت تر از روابط با آن است.

اضافه کردن به مالکیت بی شماری دارایی های معنی دار و تاثیر مستقیم بر اقتصاد ما وجود دارد این است که چین از قدرت نرم خود در حال رشد و نفوذ در ما آزادی است که تأثیر سیستم آموزش و پرورش ما آزادی بیان و زندگی روزمره ما است. بیش از چند سال گذشته CCP دارای نفوذ فرهنگ ما به نقطه ای که وجود داشته اند مواردی از مردم جریمه برای انتقاد از CCP. یک نمونه اخیر این است که از یک فلسفه دانشجو در دانشگاه کوئینزلند که مانند بسیاری دیگر به شدت متکی به دانش آموزان چینی’ هزینه. درو Pavlou بود ضربه با اقدامات انضباطی از جمله امکان اخراج شدم و برای اینکه نرم افزار هنگ کنگ دموکراسی و انتقاد پکن رژیم برای سرکوب و آزار و اذیت آن اقلیت از جمله فالون گونگ Uyghurs و تبتی.

رویدادهای اخیر مرتبط با گسترش CCP ویروس (پنهان توسط دولت چین برای هفته) بیشتر از همیشه نشان داد ما وابستگی خطرناک در چین برای کالاهای ضروری و غیر مسئولانه فروش منابع ارزشمند ما است. در ماه فوریه بسیاری از CCP-حمایت سازمان ها در ملبورن و سیدنی با هماهنگی آقای کوانگ یک افسر سابق در افراد ارتش آزادیبخش مرتب دو airlifts از تجهیزات پزشکی از استرالیا به ووهان. این محموله شامل 10 تن از مواد ضد عفونی کننده, 35,000 مجموعه ای از محافظ های پزشکی مناسب و 200.000 جفت دستکش. آقای کوانگ همچنین با استفاده از یک پلت فرم به درخواست تجدید نظر به تمام چینی در استرالیا برای مشارکت در خرید تجهیزات و ملزومات و ارسال آنها را به میهن خود را همراه با پول و همه چیز آنها می تواند جمع آوری در استرالیا. نتیجه این شد که کشور ما فرار از لوازم زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز است.

Adding up to the ownership of countless meaningful assets and the direct influence on our economy, there is China’s soft power, its growing influence on our freedoms, which is impacting our education system, freedom of speech, and our everyday life.(Image: Pavel via Wikimedia CC BY 2.0 )

اضافه کردن به مالکیت بی شماری دارایی های معنی دار و تاثیر مستقیم بر اقتصاد ما وجود دارد این است که چین از قدرت نرم خود در حال رشد و نفوذ در ما آزادی است که تأثیر سیستم آموزش و پرورش ما آزادی بیان و زندگی روزمره ما است. (تصویر: پاول از طریق ویکیمدیا CC BY 2.0 )

با وجود این شواهد و پرونده های حقوقی متعددی در حال ثبت در سراسر جهان با هدف برگزاری CCP مسئول خسارت ناشی از COVID-19 برخی از سیاستمداران ما هنوز هم ستایش شایع رژیم و مایل به ادامه به ثبت نام در معاملات با آن است.

اژدها قرمز است و دوره نقاهت را به سرعت و از آن خواهد شد به احتمال زیاد سعی به استفاده از این وضعیت با خرید بهترین دارایی های خارجی در دسترس ساخته شده توسط بحران عمیق اقتصادی و از دست دادن ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

دولت استرالیا در تلاش برای محافظت از کسب و کار ما با وضع قانون به نفع فیلتر کردن همه ارائه می دهد به خرید از طریق FIRB. این گفت: تا کنون FIRB است که به معنای حفاظت از استرالیا منافع است و نه واقعا محدود فروش ما بهترین کسب و کار.

هفته گذشته ویرجین استرالیا به شدت تحت تاثیر قرار در حال حاضر بحران رفت و داوطلبانه دولت و تلاش برای شناور باقی می ماند و قادر به ذخیره 1600 شغل و حمایت بیشتر از دولت به نظر نمی رسد به عنوان یک گزینه.

استرالیا خود را از دست دادن آزادی و استقلال با همدستی آن کوته بینانه و حریص دولت است که تبادل دموکراسی و حقوق بشر برای پول و قدرت و منافع شخصی. معاملات با CCP است مانند امضای اسناد با شیطان: تحریک مردم با حرص زیادی فوری درآمد اما این لایحه واقعی می آید در زمان و آن را تا حد زیادی منجر به برتری اولیه پاداش.

امیدوارم این بیماری همه گیر خواهد شد تا در مورد خطرات رو به رشد ادامه به انجام کسب و کار و داشتن روابط با چین و متقاعد کردن کسانی که در قدرت شروع به معکوس کردن این وضعیت است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

بالا CCP ویروس تئوری های توطئه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو