اسب مسابقه: اخبار و یادداشت های

اخبار و یادداشت ها از اسب مسابقه جهان …

• سانتا آنیتا مقامات اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه آنها هنوز هم در انتظار کلمه از لس آنجلس در بخش بهداشت و درمان در مورد اینکه آیا آنها می توانند رزومه مسابقه. پیگیری مدیریت ملاقات با L. A. شهرستان سرپرست کاترین Barger در هفته گذشته به امید به دست آوردن ترخیص به سر مسابقه که متوقف شده است پس از 27 ماه مارس است. “سانتا آنیتا ادامه بحث با L. A. شهرستان در بخش بهداشت و درمان و (Barger) دفتر به عنوان آنها انجام کامل و متفکر بررسی پیشنهاد ارائه شده برای از سرگیری مسابقه زنده به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در سانتا آنیتا” بیانیه ای گفت:. سانتا آنیتا گفت: آن را 7-10 روز برای شروع اگر طرح خود را پذیرفته است.

• Churchill Downs با تاخیر در افتتاح آن پایدار مناطق در هر دو مسابقه پیگیری و مرکز آموزشی به حداقل ممکن 5. پیگیری مقامات در حال انجام بحث و مذاکره با دولت و مقامات محلی و کارشناسان بهداشت عمومی در مورد بازگشایی پایدار مناطق و انجام تماشاگر-رایگان مسابقه تحت دستورالعمل های دقیق. “ما همچنان امیدوار است که سواران ما با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار در اینجا در کنتاکی هر چه زودتر به جای بعد” Churchill Downs رئیس جمهور کوین Flanery در بیانیه ای گفت. افتتاح Churchill Downs’ بهار ملاقات برنامه ریزی شده بود برای شنبه ولی به طور نامحدود به تعویق افتاد.

• مجازی در حال اجرا از کنتاکی دربی که شامل 13 تاج سه گانه برندگان خواهد شد انجام شده توسط چرچیل فراز در مارس 2 و تلویزیونی NBC از ظهر تا 3 بعد از ظهر این برنامه تلویزیونی خواهد شد و در سنتی بعد از دربی که منتقل شده است به سپتامبر. 5 در این سال به دلیل coronavirus. مجازی نژاد به نام “کنتاکی دربی: تاج سه گانه مرحله نهایی مسابقات” یک کامپیوتر شبیه سازی شده نسخه از معروف ترین نژاد اسب. مسابقه را با استفاده از الگوریتم های داده از جمله تاریخی ناتوان اطلاعات در مورد هر یک از اسب برای تعیین احتمال پتانسیل خود را به اتمام موقعیت.

— هنر Wilson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو