اسب به نام M C Hamster معدوم پس از سانتا آنیتا آموزش آسیب

ARCADIA — 4-سال-دختر شوخ و جوان, پیر شکسته چپ خود را جلو مچ پا در حالی که آموزش در سانتا آنیتا آهنگ اصلی و معدوم شد به 11th اسب مرگ در مسیر این فصل مسابقه.

با توجه به پیگیری مقامات M C Hamster منتقل شد برای یک تشخیصی آزمون پس از مصدومیت روز شنبه زمانی که مشخص شد به unrecoverable. در توصیه از حضور دامپزشک این دختر شوخ و جوان معدوم شد.

M C Hamster تا به حال سه پیروزی و یک دوم-پایان محل در هشت شروع می شود و پنج در چمن بهشت دوره مسابقه در شهر فینیکس با درآمد حرفه ای از $36,730.

M C Hamster پنجم شد در شش اسب زمینه در مسابقه نهایی 5 1/2-فورلانگ مسابقه برای fillies و مادیان 4 سال و تا فوریه. 24 در چمن بهشت.

مرگ بود و برای اولین بار در سانتا آنیتا پس آوریل 2 زمانی که لبخند بر لب علی 2 ساله دختر شوخ و جوان که هرگز شتافت درگذشت از چه آهنگ رسمی به نام “احتمالی قلبی رویداد” در طول آموزش در مسیر اصلی است.

یک 12th, اسب, حقیقی ترین پاداش, a 3-year-old gelding بود معدوم بعد از شکستگی شانه چپ خود را بر روی آهنگ آموزش صبح Dec. 26 دو روز قبل از شروع زمستان دیدار که عقب رانده شد از آن اصلی Dec. 26 شروع بعد به دلیل بارش باران.

مسابقه در مسیر متوقف شد مارس 27 مطابق با سفارشات از لس آنجلس در بخش بهداشت و درمان به دلیل شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو