حداقل ما نمی توانیم متهم لیگ اصلی بیس بال بودن hidebound به سنت است. دیگر نه. سه هفته از هم اکنون سال 2020 فصل آغاز خواهد شد با:

  • 60-بازی فصل به طور منظم برنامه
  • هیچ طرفداران در حضور و غیاب در برخی از پارک ها اگر نه همه
  • یک دونده در پایه دوم برای شروع 10 زمین باز یافته از بسته بازی
  • تعیین شده hitters در هر دو لیگ
  • “Unsportsmanlike انجام” مجازات برای استدلال در ظرف شش پا از داوری
  • بازیکنان با پوشش صورت اختیاری در این زمینه و در ستاره شرق اجباری در اتاق آموزش
  • منع تف
  • قوانین هتل ها – همه چیز از سرویس اتاق پروتکل تهویه مطبوع تنظیمات که در آن تیم بماند در طول سفرهای جاده ای
  • جزئی leaguers که در دسترس هستند برای تماس-اما هیچ جزئی بازی های لیگ

برای چنین موقر موسسه به عنوان MLB این اساسنامه برابر خم شدن به عقب انجام backflip سپس یک چرخ ارابه و سپس یک پشتک همه به نام ابهت یک پرسود تفریح و سرگرمی بر یک قاره داغ منطقه. قوانین گسترده و شدیدی. آنها همچنین لازم است برای گرفتن بازیکنان در زمین – اگر نه آنها را امن نگه داشتن.

چهار شنبه, یک, لیگ برتر فوتبال تیم گفت: شش نفر از بازیکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از گزارش خود را به مسابقات حباب در اورلاندو است. که حامل حداقل دو یادآوری برای بیس بال. یکی که پیش نویس اولیه 2020 فصل است که در آن تیم در رقابت های جداگانه فلوریدا و آریزونا “حباب” به دور از مهر و موم شده. دو که رمان coronavirus را آلوده می توانید یک پنجم از یک تیم را در فهرست بدون توجه به آن تف پروتکل.

آن را سخت به تصور کنید که کمتر معقول محل به بازی بیس بال در حال حاضر از یک شهر در ایالات متحده است. برخی از این شهرستانها ثبت یک افزایش ناگهانی در مثبت COVID-19 آزمون در طول هفته گذشته. سپس دوباره آن ممکن است مهم نیست که در آن بازی هستند. بهترین گذاشته طرح از صاحبان و بازیکنان اغلب به چپ چپ.

یک ویروس مرگبار مراقبت می کند اگر سه خمیر حداقل حکومت برای رهایی کوزه بود به یک موضوع داغ شش ماه پیش. ما باید در نظر .400 طور متوسط پنبه حلاجی شده در 60 بازی فصل مشروع ؟ ما باید ضمیمه ستاره به جهان سری قهرمان در ثبت رسمی کتاب ؟ ما باید خیلی خوش شانس بود, اگر این نگرانی ها در جلو و مرکز در نوامبر. 1.

در حال حاضر وجود دارد بزرگتر سوالات در دست است. چگونه مشروع است فصل اگر یک تیم از دست می دهد و تمام آن صف شروع به coronavirus? چه اگر آن را نمی تواند زمینه 25 بازیکن حداقل مورد نیاز توسط MLB را 2020 عملیات کتابچه راهنمای کاربر? این کتابچه شامل 33,286 کلمات, اما آن را شامل نمی شود یک فاجعه طرح خاص به کوروناویروس.

که ظاهرا برگ لیگ که قبلا تاسیس فاجعه برنامه ریزی در محل است. این برنامه به طور خاص به تشریح پروتکل برای یک “اپیدمی بیماری” است که باعث “مرگ تجزیه و یا آسیب دائمی از بازی بیس بال حرفه ای” حداقل پنج بازیکن پس از باز کردن در شب. آن را اجازه کمیسر راب مانفرد به توقف و یا لغو یک تیم را در فصل بعد از مشاوره با بازیکنان MLB انجمن. آن را نیز اجازه “29 قانون پیش نویس” است که در آن یک تیم می تواند تحت تاثیر قرار restock فهرست خود را با انتخاب به پنج بازیکن از تیم دیگری را فهرست.

این ایده از یک فاجعه طرح معمولا conjures کابوس یک رویداد پیش بینی نشده مانند سقوط هواپیما و یا اتوبوس تصادف. پتانسیل برای یک COVID-19 شیوع ضعف یک مرد ریه ها به مدت سه ماه به طور کامل قابل پیش بینی در یک تیم-در مقیاس گسترده اجازه دهید به تنهایی در میان پنج بازیکن. شرایط طرح هرگز مهم تر بوده است.

اما فقط به این دلیل که کمیساریای می توانید نگه دارید از یک پراکندگی پیش نویس در اواسط ماه اوت به این معنی نیست که باید. اگر داجرز و فرشتگان را به تسلیم شدن پنج بازیکن هر تیم دیگری به سادگی زیرا آنها اجتناب ویروس و دیگر تیم نبود ؟ در میان چنین خلاصه فصل کند که به نظر می رسد عادلانه است ؟

تاریخچه بیس بال نیست بهترین لنز برای پاسخ دادن به این سوال. فکر می کنم از آن را بیشتر شبیه به یک نمونه NFL season. بالقوه برای به دست بازیکن کامل فصل بسیار بالا می شود بازی بعدی انسان (به عنوان قرض از جان فایننشتاین کتاب در مورد 2004 Baltimore Ravens). این هیچ جای تعجب است که چهار بازیکن – ایان دزموند جو راس رایان زیمرمن و مایک Leake – به طور داوطلبانه تصمیم گرفتند از فصل قبل از چهارشنبه لیگ “اردوگاه تابستانی” گزارش تاریخ. برای برخی از هزینه های بازی را بیشتر از سود است.

زمانی که بازیکنان تصمیم گرفتند روند crowning یک قهرمان آغاز شد. بیس بال است که یک بازی مهارت, اما در این فصل خواهد بود یکی از بقا – یکی از بازیکنان موثر توافق به زمانی که آنها به مانفرد حق تحمیل یک فصل از هر طول. در رادیو ملی مصاحبه روز شنبه, مانفرد گفت: “ما نمی خواهید به بازی بیش از 60 بازی مهم نیست که چگونه مذاکرات با بازیکنان رفت.” این که آیا آن را به دلیل نگرانی های اقتصادی و یا نگرانی های سلامت یک مسئله در حال حاضر است. این بازی در.

خواهیم دید 60 بازی بیشتر از هر جزئی-لیگ تیم بازی خواهد کرد در سال 2020 است. خواهیم دید 60 بیشتر از اینجا در مکزیک; 16-تیم مکزیکی لیگ بیس بال قرار داده و ایمنی برای اولین بار یکشنبه و لغو یک فصل است که برنامه ریزی شده بود برای شروع Aug. 7. و که ممکن است یک چیز خوب است.

ما می توانیم در مورد رویای نزد Mookie بتی در یک داجرز یکنواخت و Shohei Ohtani بر روی تپه برای فرشتگان هنگامی که زمان می آید. در حال حاضر CDC توصیه های عمومی و جمع آوری محدودیت های در حال تغییر ، آن را هنوز هم احساس می کند بیش از حد به زودی.

60-بازی فصل احساس خواهد شد ، خالی ballparks را نگاه عجیب و غریب. شما ممکن است حتی از دست دادن بینایی از بازیکنان تف و مدیران جر و بحث با داوران. اما همین حالا برای درختان جنگل. اگر یک سری جهانی قهرمان است تاج در سال 2020 آن را به معنی بیس بال یا موفق به حفظ یک ویروس در خلیج و یا تحمل بیشتر در معرض خطر به انسان امرار معاش از آن باید.

وجود خواهد داشت مقدار وسط زمین. که بیش از حد به شامل در یک تک ستاره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de