Yogi Berra این سالن از شهرت گیر برای نیویورک یانکیز و سابق لیگ, مدیر, مدت ها قبل به این طنز آمیز پاسخ به یک سوال در مورد آینده بیس بال فصل: “آن را دشوار است به پیش بینی به خصوص در مورد آینده است.”

که احتمالا مبالغ تا احساسات عالی رتبه مدیران در CIF دولت و مقطعی دفاتر وقتی که می آید به 2020-21 ورزشی فصل است.

بدون یک چارچوب در محل در این زمان برای دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه با توجه به این رمان coronavirus همه گیر بخش کمیسیون کار کرده اند در های مختلف برنامه های احتمالی. همه از عدم اتحاد چپ جنوبی بخش کمیسر راب Wigod احساس کمی ناراحت.

“اگر شما به من یک تاریخ من می تواند به شما یک تقویم و خواهیم بود” گفت: Wigod خواهد شد که در آغاز نهمین سال به عنوان بخش کمیساریای این سقوط. “بخش سخت است که ما نمی دانیم که آنچه در تاریخ است. آن را می شود بسیار پیچیده است که مردم در حال رفتن به نیاز به درک.”

به کار گرفتن تمام بخش های در تراز خواهد بود یک چالش با توجه به موانع مختلف است که نیاز به پاک شود با توجه به CIF دولت, مدیر اجرایی, Ron Nocetti.

“ما چند فرعی که در حال گرفتن با ما بخش کمیسیون و در حال صحبت کردن در مورد برنامه های احتمالی اگر ما شروع به سقوط کمی بعد گفت:” Nocetti که جایگزین راجر بلیک به عنوان مدیر اجرایی در اوت. 1, 2019. “اگر ما شروع به در افتد و ما را به تامل ؟ ما باید یکی دیگر از فرعی صحبت کردن در مورد آئین نامه مسائل و هر گونه تغییر و یا چشم پوشی است که ما نیاز به نگاه است.”

یکی از مسائل پیچیده برای جنوب بخش کار این است که پیدا کردن یک اجماع جدول زمانی برای زمانی که مدارس خصوصی و مدارس را بازگشایی دانشگاه.

در حالی که CIF L. A. شهرستان بخش دفتر نظارت بر مدارس در L. A. Unified School District جنوبی بخش است برای جمع آوری اطلاعات از 13 شهرستانهای مختلف و تعداد قابل توجهی از مدارس و مدارس خصوصی قبل از اقامت در یک تقویم است که می تواند قرار داده و به عمل است.

“هر مدرسه و منطقه و مدرسه خصوصی را شروع تاریخ خود را برای سال تحصیلی برای شروع” Wigod گفت. “برخی مدارس در زمان شروع خواهد شد; دیگران را آموزش از راه دور. چالش ما این است که در یک بخش که دارای 562 مدارس ما باید برای پیدا کردن یک اجماع که در آن بخش است (وقتی که می آید به شروع سال تحصیلی جدید) و پس از آن ما با هم می توانید یک تقویم است.”

اگر شما را که در یک موضوع و بزرگنمایی آن توسط 10 شما می توانید ببینید که چگونه همه چیز کمی پیچیده تر برای Nocetti و کارکنان خود را در دولت ، اما Nocetti ابراز یک چشم انداز خوش بینانه وقتی که می آید به دست زدن به هر مانع است.

“این یکی از دلایل اصلی که چرا فدراسیون مدل به خوبی کار می کند” Nocetti گفت که به ذکر است که نیویورک است که دولت تنها دیگر از کالیفرنیا است که به تصویب فدراسیون مدل. “ما نمی تواند به تصمیم گیری در امور اداری است که شامل همه مانند بسیاری از کشورهای دیگر. بخش های ما در حال رفتن به می گویند و به حق ، آنها به نمایندگی های محلی خود را در مدارس و مناطق آموزش و پرورش.”

CIF دولت و بخش را تا به حال تجربه های اخیر در برخورد با اختلالات ناشی از آتش سوزی. هدف و سپس و در حال حاضر Nocetti گفت: برای پیدا کردن تنظیمات است که عادلانه و در بهترین منافع دانشجو-ورزشکاران است.

نیز وجود دارد که جنبه های مالی از بحران کنونی است. برخی از مدارس با تکیه بر پول های تولید شده توسط خود تیم های ورزشی به خصوص فوتبال است. شده است وجود دارد بحث در دبیرستان فوتبال بازی در حال بازی در خالی استادیوم این سقوط اما Wigod نمی بینم که اتفاق می افتد.

“کالج و نرم افزار, بازی, این بازی ها در دسترس هستند در برخی از فرمت” Wigod گفت. “در دبیرستان نداریم که همین قابلیت است. من نمی بینم ما ورزش دبیرستان سرگیری با هیچ کس در می ایستد.

“ما باید به ما اعتماد به نفس دوباره بازسازی شد. اگر دانش آموزان ما در حال رفتن به در یک اتوبوس و بازی والیبال یا فوتبال آنها در حال رفتن به تمرین های اجتماعی فاصله. شاید ما باید سعی کنید با محدود مردم در می ایستد.”

بخش های از دست رفته پول در زمستان با توجه به لغو آن حذفی و قهرمانی حوادث. جنوب بخش به تازگی تایید شده برای دریافت بودجه از آمریکا اداره کسب و کار کوچک را چک حفاظت از برنامه که Wigod گفت: حفظ خواهد کرد سازمان غیر انتفاعی در زمین جامد باقی مانده از آن سال مالی. با توجه به Nocetti دولت و بسیاری از بخش های دیگر در دولت اعمال خواهد شد برای همان وام است.

مدارس خصوصی نیز می تواند برای یک سال تحصیلی از منظر مالی.

با بسیاری از خانواده ها در دولت نهفته یا با furloughs کار کاهش و یا از دست دادن شغل وجود دارد می تواند افزایش تعداد دانشجو-ورزشکاران که انتقال این سال از خصوصی به عمومی مدارس به صورت های مالی در نظر میگیرد.

زمان انتقال قوانین اجازه نمی دهد یک بخش مالی فوری برای واجد شرایط بودن (نیم فصل نشستن از دوره امر برای بسیاری از دانشجویان ورزشکار که برآورده نمی, تغییر محل اقامت مورد نیاز) اما Nocetti و Wigod هر دو اشاره کرد که همه چیز را در جدول برای در نظر گرفتن.

“مشکلات مالی یکی از عمده سوالاتی که ما در کمیسیون در حال دریافت” Nocetti گفت. “در حالی که آن را خیلی زود به تصمیم گیری در این زمینه چون من فکر نمی کنم هر کسی می داند چه بعد از 4-6 هفته را در فروشگاه ما از آن خواهد شد یک موضوع برای گفتگو همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

با وجود این مسائل Nocetti را خوشحال با کار که تکمیل شده است در مقطعی دفاتر در سراسر کشور.

“در 10 بخش کمیسیون کار می کنند به خوبی با هم در زمان عادی. در حال حاضر با آنچه که ما در مواجهه با آنها گرد هم آمده اند و حتی بیشتر” Nocetti گفت. “تصمیم گیری های ما هرگز رانده مالی. آنها خواهید بود رانده سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو