Hawthorne-بر اساس SpaceX را فضانوردان شروع سفر از ایستگاه فضایی

این تصویر از ویدئو در دسترس ساخته شده توسط ناسا نشان می دهد که SpaceX خدمه اژدها کپسول آن را به عنوان undocks

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 مرداد 1399
 • این تصویر از ویدئو در دسترس ساخته شده توسط ناسا نشان می دهد که SpaceX خدمه اژدها کپسول آن را به عنوان undocks از ایستگاه فضایی بین المللی روز شنبه, اوت. 1 در سال 2020 است. (ناسا از طریق AP)

 • ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken آماده دوشنبه به undock از ایستگاه فضایی بین المللی با هدف به سفر خانه به زمین روی یک SpaceX Dragon کپسول. عکس: SpaceX

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • این عکس ارائه شده توسط ناسا نشان می دهد از سمت چپ جلو, فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley طی مصاحبه ای در ایستگاه فضایی بین المللی روز شنبه, اوت. 1 در سال 2020 است. Behnken و هرلی در حال برنامه ریزی برای ترک ایستگاه فضایی بین المللی در یک کپسول SpaceX در روز شنبه و فرود در سواحل فلوریدا در روز یکشنبه. (ناسا از طریق AP)

 • ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken آماده دوشنبه به undock از ایستگاه فضایی بین المللی با هدف به سفر خانه به زمین روی یک SpaceX Dragon کپسول. عکس: SpaceX

 • این تصویر در دسترس ساخته شده توسط ناسا فضانورد باب Behnken در جمعه 31 ژوئیه سال 2020 نشان می دهد که او در داخل SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها لنگر انداخت به ایستگاه فضایی بین المللی. SpaceX و ناسا طرح را Behnken و داگ Hurley, بازگشت بعد از ظهر یکشنبه با هدف فرود در خلیج مکزیک درست کردن فلوریدا تکدی. (ناسا از طریق AP)

 • این 1 ژوئیه سال 2020 عکس در دسترس ساخته شده توسط ناسا نشان می دهد که SpaceX خدمه اژدها راست لنگر انداخت به ایستگاه فضایی بین المللی طی یک راهپیمایی فضایی انجام شده توسط فضانوردان باب Behnken و کریس کسیدی. در روز چهارشنبه 29 جولای سال 2020 SpaceX و ناسا پاک اژدها خدمه کپسول به ترک ایستگاه فضایی بین المللی و سر خانه پس از دو ماه پرواز. (ناسا از طریق AP)

 • یک SpaceX Falcon 9 آسانسور را از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه Fla., دوشنبه, جولای 20, 2020. موشک حمل ANASIS دوم تیم ملی ماهواره برای کره جنوبی. (Craig Bailey/فلوریدا امروز از طریق AP)

 • تسلا و SpaceX اجرایی Elon Musk صحبت می کند در ماهواره کنفرانس و نمایشگاه در واشنگتن دوشنبه, مارس 9 سال 2020 است. (سوزان والش/AP)

 • این تصویر از ویدئو در دسترس ساخته شده توسط ناسا نشان می دهد که SpaceX خدمه اژدها کپسول سمت چپ قبل از آن undocks از ایستگاه فضایی بین المللی روز شنبه, اوت. 1 در سال 2020 است. (ناسا از طریق AP)

 • در این تصویر از ویدئو در دسترس ساخته شده توسط ناسا, فضانوردان داگ Hurley چپ و باب Behnken آماده شدن برای undocking از ایستگاه فضایی بین المللی روی SpaceX خدمه کپسول اژدها در شنبه Aug. 1 در سال 2020 است. (ناسا از طریق AP)

یک جفت از فضانوردان ناسا undocked از ایستگاه فضایی بین المللی و میره برای مهم ترین بخش از آزمون خود را ماموریت طراحی شده توسط Hawthorne-بر اساس SpaceX: بازگشت به زمین با نادر فرود در یکشنبه, اوت. 2.

داگ هرلی و باب Behnken در بخشی از یک مراسم وداع شنبه, اوت. 1 در ایستگاه چند ساعت پیش از خروج خود را در یک SpaceX Dragon کپسول.

کپسول بود unhooked از آرایه ای از اتصال قلاب و "umbilicals" در 4:35 بعد از ظهر کالیفرنیا زمان — صنایع دستی عامل در قدرت و سیستم های پشتیبانی از حیات مستقل از ایستگاه فضایی — و سپس 12-دوم شلیک از آن پیشرانه کمک به حرکت اژدها به سمت زمین است. یک سری اضافی "خروج برنز" کمک کرافت حرکت پاک کردن ایستگاه و در راه خود به خانه.

"@AstroBehnken & @Astro_Doug در راه خانه خود را به سیاره زمین" ناسا مقامات ارسال شده در شنبه بعد از ظهر در توییتر.

با وجود نزدیک شدن طوفان Isaias ناسا گفت: آب و نگاه مناسب برای یک یکشنبه فرود در خلیج مکزیک در نزدیکی پنساکولا فلوریدا جدید نخست سایت. از آن خواهد شد برای اولین بار برای فرود فضانوردان در 45 سال است. آخرین بار بود زیر مشترک آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی ماموریت در سال 1975 معروف به آپولو-سایوز.

اژدها فضاپیما است که انتظار می رود به چلپ چلوپ کردن در اقیانوس اطلس در 11:42 صبح کالیفرنیا زمان یکشنبه پس از رسیدن یکی از هفت "هدفمند آب فرود سایت" با توجه به SpaceX.

فضانوردان' بازگشت به خانه را کلاه دو ماه که ماموریت به پایان رسید طولانی مدت راه اندازی خشکسالی در آمریکا است که با تکیه بر موشک به کشتی فضانوردان به ایستگاه فضایی پس از پایان شاتل عصر.

در راه اندازی هرلی و Behnken از ناسا در مرکز فضایی کندی در مه 30, Elon Musk, شرکت شد و اولین شرکت خصوصی به مردم ارسال به مدار. شرکت SpaceX در آستانه تبدیل شدن به اولین شرکت به مردم را از مدار.

"سخت ترین قسمت بود ما راه اندازی شد اما مهم این است که ما را صفحه اصلی" Behnken گفت.

موفق فرود, Behnken گفت بیاورد آمریکا-خدمه راه اندازی قابلیت "دایره کامل است."

ایستگاه فضایی فرمانده کریس کسیدی که باقی خواهد ماند در هیئت مدیره با دو روسها تا ماه اکتبر ارائه شده Hurley با پرچم ایالات متحده را پشت سر گذاشت قبلی فضانوردان به پرتاب به ایستگاه فضایی از خاک ایالات متحده آمریکا در ماه ژوئیه 2011. هرلی شد خلبان که نهایی ماموریت شاتل.

پرچم — که همچنین پرواز اولین پرواز شاتل در سال 1981 شد یک جایزه برای این شرکت است که راه اندازی فضانوردان برای اولین بار.

ایلان SpaceX به راحتی ضرب و شتم بوئینگ که نیست انتظار می رود برای راه اندازی اولین خدمه تا سال آینده خواهد شد و زمین در جنوب غربی ایالات متحده. پرچم دارای یک پرواز پس از این یکی: به ماه در ناسا آرتمیس برنامه در چند سال آینده.

"ما یک کمی غمگین به دیدن آنها بروید" کسیدی گفت: "اما بسیار هیجان زده برای آنچه در آن به معنی به ما فضایی بین المللی برنامه برای اضافه کردن این قابلیت" تجاری خدمه کپسول.

هرلی و Behnken نیز در حال بازگرداندن sparkly آبی و بنفش دایناسور به نام لرزش. فرزندان خود را در انتخاب اسباب بازی به همراه پدران خود در ماموریت تاریخی.

Behnken گفت که او و Hurley روز را صرف آماده شدن برای سفر "کاری از طریق پردازنده های آموزشی است که refamiliarize ما با فرود فعالیت های ما چه مسئولیت خواهد بود چیزهایی که ما نظارت داشته باشند."

اما حتی قبل از اینکه ماموریت خود را به اتمام است, SpaceX در حال حاضر به برنامه ریزی برای آینده است. با فرض وجود اشکالات با مانده از هرلی و Behnken تظاهرات ماموریت دوبله نسخه ی نمایشی-2 شرکت خواهد حرکت پیش رو با خدمه اژدها برای اولین بار "عملیاتی ماموریت است."

که ماموریت را راه اندازی چهار فضانوردان — ویکتور Glover, مایک هاپکینز Shannon واکر و Soichi Noguchi — به ایستگاه فضایی مدتی در اواخر ماه سپتامبر.

آسوشیتد پرس و شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارشtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن