Re “دیزنی است توقف پرداخت بیش از 100K از آن کارگران” (کسب و کار, مارس 21):

من امیدوارم که میلیون ها نفر از افرادی که به کمک والت دیزنی Co. ارزش دلار 187 میلیارد خواهد شد که افکار دوم در مورد هزینه های خود را سخت به دست آورده دلار که پارک رزومه عملیات خود را.

و 500 میلیون دلار در ماه برای چند ماه است یک قطره در سطل برای دیزنی و ارائه تاسیسات پشتیبانی بیشتر به دستمزد پایین کارگران است. والت دیزنی Co.: نه خوب شهروندان است.

سوزان صوت-Campos, تورانس

مغلوب ساختن پیشی جستن دانشکده افسری مخاطبان

چه غم انگیز است که رهبران ملی آمده اند در برابر این تصمیم توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشت دانشجویان به وست پوینت بنابراین او می تواند یک مخاطب است. رهبری است که مورد احترام است که در آن زندگی ارزش دارد و رهبر به نظر می رسد برای رفاه خود را به اتهام.

تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشت دانشجویان قرار می دهد و آنها را در راه آسیب است که نیاز به سفر بیش از احتمال زیاد با هوا قرار می دهد و آنها را در معرض خطر. آنها را به پرواز به نیویورک که در آن خطر ابتلا به این بیماری همه گیر بالاترین است.

به اخلال در زندگی فردی خود را به دلیل تهمت می خواهد مخاطبان به نمایش گذاشتن مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد آنقدر فاسد است که از آن سرپیچی توضیح. چرا قمار با زندگی از خدمات ما مردم ؟

ضمنا آنچه اتفاق افتاده است به وعده های مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور بهبود خدمات به جانبازان ما? در مورد او است متوجه وجود چند شماره از مشکلات VA در سازمان دیده بان خود را. به همین دلیل است که وجود دارد نه بیشتر از اعتراض به این مسائل ؟

تونی بهترین Nevarez سان گابریل

پاره کردن محرک بررسی کنید ؟

Re “سوسیالیسم fool’s gold” (حروف, آوریل 23):

نویسنده نامه پاتریک دمپسی می نویسد که او به تلخی مخالف سوسیالیسم. من کنجکاو هستم که آیا او در میان کسانی که خود را نابود محرک چک کنید یا او کسی است که قاب آن و آن آویزان بر روی دیوار به عنوان سوغات?

ریچارد Shafarman سانتا کلاریتا

کاهش دستمزد و furloughs

Re “Garcetti خواستار کردند روز” (اخبار, مارس 20):

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد او می تواند برش پرداخت تمام شهرستان کارکنان (از جمله خودش) 10٪.

با تشکر از شما شهردار Garcetti! البته سیاست های خود را مجبور میلیون ها نفر از Angelenos به 100% کاهش پرداخت اما این فقط یک کمی جزئیات.

کتی Bence جنوبی پاسادنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو