باید یک برنامه برای وارد شدن دوباره به جهان به عنوان COVID-19 موارد سطح

ما در حال ورود به یک مرحله از دوباره باز کردن ما و ملت ما و دولت ما محلی استان ها و شهرستانها.برخی از محل های

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 اردیبهشت 1399

ما در حال ورود به یک مرحله از دوباره باز کردن ما و ملت ما و دولت ما محلی استان ها و شهرستانها.

برخی از محل های کار, هوای آزاد, موزه ها و پارک ها و سواحل و قبلا غیر ضروری خرده فروشی خواهد بود — البته با تماس با وانت در فروشگاه ها در این نقطه است. و در پایین جاده می شنویم, شخصی, خدمات, سالن های ورزشی و رستوران ها باز خواهد شد -- با اجتماعی فاصله و ماسک صورت هنوز هم در حال استفاده است.

برخی از ما نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به حالت عادی با وجود این عادات جدید به دست آورد که ما در خانه بمانند و بیرون رفتن تنها برای کارهای ضروری.

دیگران برنامه ریزی برای ادامه ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به خصوص کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

به عنوان محدودیت شروع به شل و وجود مکان های بیشتر به, چند سوال به من رخ می دهد که چگونه برای رفتن به آرامی انجام کارها بازگشت به کار و بازگشت به پیدا کردن یک خانه جدید.

شما باید پوشیدن پاک کردن ماسک را هر بار که شما بازدید از محل دیگری? برای مثال اگر شما به کار و پوشیدن ماسک خود را در تمام طول روز حتی پس از شستن دست های خود را قبل از اینکه شما سر کردن باید شما را در پاک کردن ماسک قبل از رفتن به فروشگاه مواد غذایی?

به طور مشابه هنگامی که روز می رسد زمانی که شما می توانید موهای خود را قطع مطمئنا شما پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود را قبل و بعد از. اما شما باید پوشیدن پاک کردن ماسک هنگامی که شما سر به ورزشگاه پس از آن?

نکته این است: یک برنامه زمانی که شما شروع به گسترش قلمرو خود را. اگر شما در حال رفتن مکان های مختلف در یک تفرج چگونه شما را کاهش امکان انتقال میکروب ها از یک سایت به بعد ؟

و در صورتی که چند توقف تفرج شامل گرفتن یک فرد در چندین خانه شما با توجه به چگونه شما را کاهش امکان حمل این میکروب ها از کار آرایشگاه یا باشگاه به شخص دیگری ،

مانند کارگران خط مقدم که فکر جدید PPE با هر فرد آنها را درمان ممکن است ما نیاز به تغییر ما ماسک در هر توقف قرار دادن بر روی یک جفت دستکش و یا شستن دست و بین هر توقف و قطعا لمس کردن به عنوان کوچک که ممکن است.

چند ماه آینده خواهد بود یک نقطه عطف در دوباره باز کردن کسب و کار ما و اقتصاد ما. آخرین چیزی که هر کسی می خواهد برای دیدن است که شیوع یک یا بیشتر در نقاط گرم و افزایش COVID-19 موارد است.

بنابراین اگر شما در حال سفر خانه در فرد است که شما قطعا قادر به انجام حتی امروز فقط آگاه باشید که در آن چیز دیگری شما بوده ام و چه می توانید انجام دهید برای امن نگه داشتن همه از جمله خودتان.

ما را از این طریق دریافت کنید.

لسلی سارجنت Eskildsen است یک عامل با ملک یک گروه. او را می توان در 949-678-3373 یا leslie@leslieeskildsen.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن