در حالی که برخی از منطقه دبیرستان تیم های فوتبال داده شده است چراغ سبز برای شروع تابستان مطبوع تمرینات تحت دستورالعمل های دقیق به دلیل COVID-19 همه گیر وجود دارد برخی از مدارس هنوز هم بدون سر مربیان است.

Nogales عبور نام خود را از لیست زیر نامگذاری گاس مارتینز به عنوان بعدی خود را مربی فوتبال در روز دوشنبه پس از تصویب هیئت مدیره مدرسه و مارتینز اجازه Sonora مسئولان مدرسه می دانم همان روز ترک بزرگ مربیگری درجه اعتبار ساقط برای Raiders برای پر کردن به عنوان ژوئیه روش.

گاس مارتینز چپ Sonora (تصویر زیر در سال 2019) برای تبدیل شدن به سر مربی تیم فوتبال در نگلس. (حسن نیت ارائه میدهد عکس, انفجار دو و میدانی).

مارتینز بود co-سر مربی در فولرتون بالا برای پنج فصل قبل از استعفا در سال 2017. او در زمان یک سال خاموش شد و سپس سر مربی در Sonora فصل گذشته.

او فقط یک فصل با اظهارات رفتن 3-7 و از چپ به نگلس چرا که در علاوه بر این به فوتبال او را دوست دارد امنیت شغلی موقعیت ارائه شده است.

“علاوه بر مربیگری آن می آید با یک کار تمام وقت 12 ماه هشت ساعته موقعیت و آن را یک چالش هیجان انگیز, من به دنبال به جلو به آن گفت:” مارتینز که در لا پونت و با حضور St. Paul دبیرستان.

برجسته از مارتینز مربیگری روی لئامت دادن در فولرتون آمد و در سال آخر خود را در سال 2017 زمانی که سرخپوستان رفت 7-5 و به لشکر 7 یک چهارم نهایی.

وقتی مارتینز استعفا داد و پس از فصل و فولرتون موقعیت موجود شد از قضا آن نگلس مربی ریچارد سالازار که به تازگی به رهبری اشراف به یک 10-2 ضبط و Montview لیگ قهرمانان اروپا که از چپ به فولرتون در سال 2018 است.

Nogales استخدام اسکار روبلز به جای سالازار و روبلز بود قادر به رفتن 6-6 و به اشتراک گذاری این Montview لیگ قهرمانان اروپا در سال 2018 اما اشراف کف فصل گذشته در پایان 1-9 و آخرین بار در لیگ و روبلز استعفا داد.

مارتینز گفت: زمانی که او در زمان بیش از Sonora آن را در بازسازی فاز و که نکو است مشابه به چالش بکشد.

“ما را ندارد جهش بزرگ در برنده و ضرر و زیان در Sonora, اما ما به ارمغان آورد در سال اول کلاس و برخی از هیجان و تعداد آنها” مارتینز گفت. “این چیزی است که ما به دنبال انجام در نگلس دریافت ما کارکنان با هم و هیجان دوباره رفتن.”

مارتینز نیست نگران مصرف بیش تا اواخر تابستان از آنجا که هر کس در برخورد با عدم قطعیت از ماه مارس زمانی که مدارس و ورزش بودند خاموش شدن به دلیل بیماری همه گیر.

“از همه سال به فوتبال بیش از این در اواخر تابستان این است که احتمالا رفتن به حداقل مخل” مارتینز گفت. “هیچ کس نمی داند زمانی که ما در حال رفتن به شروع و یا بسیاری دیگر. مدرسه منطقه نیست به ما اجازه برای شروع تمرینات در نگلس در عین حال تا زمانی که ما رفتن ما نمی خواهد بیش از حد به مراتب پشت سر. پس از همه سال شروع به اواخر این است که احتمالا سال آن را انجام دهد و وقتی که آن زمان به بازی ما آماده خواهید بود.”

با نگلس پر کردن سر خود را مربیگری خالی Gabrielino و لا پونت بالا هستند و تنها مدارس در دره سان Gabriel هنوز هم در حال انتظار برای پر کردن آن سر مربی تیم فوتبال دهانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو