مواد غذایی خروجی معامله در بازار افتتاح محل جدید جمعه در Winnetka آوردن 25 شغل به جامعه است.

فروشگاه در 19718 شرمن راه ارائه می دهد با نام تجاری محصولات دیده سنتی در فروشگاه های مواد غذایی, اما در قیمت های پایین تر.

مواد غذایی خروجی اقدام به خرید مازاد موجودی و فصلی closeouts از خرده فروشان ملی, به فروشگاه شهرت به عنوان یک “TJ Maxx از فروشگاه های مواد غذایی.” این بیش از حد اندوختن موجودی اجازه می دهد تا شرکت برای ارائه تخفیف عمیق در موارد اعم از کنسرو کالا تنقلات و نوشابه و ادویه به حبوبات و شیر و نان است.

$1,200 در مواد غذایی رایگان

مشتریان که بازدید از فروشگاه از طریق جولای 30 را یک شانس برای برنده شدن 1200 دلار در مواد غذایی رایگان. کسانی که مایل به وارد مسابقه آنلاین می توانید پیدا کردن اطلاعات در اینجا. تصادفی نقشه کشی انجام خواهد شد و یا در مورد چهار شنبه, جولای 31. خریداران باید 18 سال یا مسن تر را به شرکت.

مواد غذایی فروشگاه های خروجی به طور مستقل عمل توسط خانواده های محلی. این Winnetka فروشگاه مالک/اپراتور هستند والتر کالدرون و مارتا کامپوس.

مشارکت آنها می گویند اجازه خواهد داد که آنها را به “رشد کسب و کار و ایجاد مشاغل جدید و از همه مهمتر خدمت به جامعه محلی ما.”

درایو غذایی

همراه با Winnetka افتتاح مواد غذایی خروجی راه اندازی آن سالانه 10 استقلال از گرسنگی غذا درایو و متعهد برای بازی تا 1 میلیون دلار برای حمایت از بانک های مواد غذایی در سراسر کشور که در حال مبارزه با ناامنی غذایی.

شرکت مواد غذایی Outlet locations در حال جمع آوری کمک های نقدی و از پیش ساخته شده از کیسه های nonperishable مواد غذایی از طریق ژوئیه 31. آنلاین کمک های ساخته شده در GroceryOutlet.com/Donate پشتیبانی خواهد کرد این شرکت در منطقه خلیج شریک آالمدا کانتی جامعه بانک مواد غذایی.

در Emeryville مبتنی بر بقال بیش از 350 مکان های پراکنده در سراسر کالیفرنیا, آیداهو, نوادا, اورگان, پنسیلوانیا و واشنگتن است. بیش از 200 نفر از بازار هستند در کالیفرنیا در این مکان به لس آنجلس, Burbank, طولانی, ساحل, ردندو بیچ Azusa Whittier, Ontario, نارنجی و آناهایم.

رقابت در جنوب کالیفرنیا

مواد غذایی خروجی را در قیمت های پایین اجازه داده اند این شرکت برای رقابت در جنوب کالیفرنیا فوق اشباع بازار که شامل Aldi معامله گر جو, Ralphs, Vons, Albertsons هوشمند & نهایی, مواد غذایی, 4, کمتر, جوانه ها و غذاهای کل نه به ذکر است گسترش مواد غذایی در بخش خارج شده و هدف است.

در سال 2017, مصاحبه, متخصص صنعت فیل Lempert گفت: مواد غذایی خروجی موفقیت برای دلایل مختلف.

“آنها یک ارزش بزرگ و آنها نیز گرفته شده زمان را به مطمئن شوید که فروشگاه خود را نگاه خوب,” او گفت:. “اما سلاح های مخفی خود را این است که آنها صاحبان فرد — مردم از جامعه که دوستان و خانواده به اجرا فروشگاه ها. هر مواد غذایی خروجی من به احساس متفاوت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de