کارلوس سانتانا را ارائه سخنرانی در UCLA آلپرت مدرسه موسیقی را در ژوئن 19 شروع خواهد شد که این دانشگاه اعلام کرد: جمعه, ژوئن 8.

“من احساس افتخار به صحبت کردن با نوازندگان جوان و نسل جدید موسیقی علمای” سانتانا گفت: در بیانیه منتشر شده توسط UCLA. “کلاس 2020 انعطاف پذیر است و صدای خود را در حال حاضر مورد نیاز بیشتر از همیشه. من می خواهم آنها را به استفاده از موسیقی خود را به عنوان یک پلت فرم برای توانمند سازی و متحد به عنوان ما به دنبال عدالت و راه حل های خلاق در طول این زمان به چالش کشیدن.”

ماه گذشته 72 ساله گیتاریست-رهبر گروه و همسرش, مدل لباس Blackman سانتانا منتشر شده خود را به تفسیر جان لنون و یوکو اونو “به تصور کنید.” زن و شوهر اهدای درآمد حاصل از فروش تنها از طریق SongAid به WhyHunger غیر انتفاعی مبارزه با گرسنگی در سراسر جهان است.

در سال 1998 سانتانا و خانواده اش تاسیس Milagro بنیاد که اعطا کرده است بیش از 8 میلیون دلار برای برنامه های غیر انتفاعی است که حمایت از مردم محروم جوانان در زمینه هنر آموزش و پرورش و بهداشت و درمان.

10-زمان Grammy برنده جایزه هنرمند به فروش بیش از 100 میلیون رکورد در سراسر جهان است و تولید تعداد بی شماری از نمودار-شکوه بازدید از جمله “سحر و جادو سیاه زن” “Oye Como Va” و “صاف است.” خود را از Santana القاء شد به Rock and Roll Hall of Fame در سال 1998 است.

متولد در مکزیک سانتانا مهاجرت با خانواده اش به ایالات متحده زمانی که او یک نوجوان بود. قبل از کار خود را-راه اندازی عملکرد در وودستاک جشنواره در سال 1969 او به عنوان یک ماشین ظرفشویی در سان فرانسیسکو در حالی که تسلط نوازنده گیتار مهارت که او را تبدیل به شناخته شده است. سانتانا در آغاز فروتن هموار راه را برای یک تعهد مادام العمر به عدالت اجتماعی و انسانی کار می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو