دولت حکم نقض آزادی های ما: نامه

Re “تهدید حکومت فرمان” (به نظر مه 3):

استیون Greenhut بازدید ناخن مربع بر روی سر. دولت مقررات در حال تخطی از ما حقوق فردی و آزادی.

ثابت و موثر راه برای سالم ماندن است که مادران ما به ما گفت “برو بیرون و بازی.” وجود دارد که اثبات علمی است که ورزش بودن در خارج از منزل در اقیانوس و بر روی شن و ماسه است که سالم و حفاظت از بیماری است.

اشعه ماوراء بنفش کشتن میکروب ها است. که تازه یونیزه اقیانوس هوا سالم است. دولت حکم ناامن هستند و آسیب روانی و سلامت جسمی و رفاه است.

آنها همچنین آسیب حق ما برای حمایت از ما selves و ورشکسته کسب و کار. ما مردم از ایالت کالیفرنیا می تواند قابل اعتماد برای محافظت از خودمان شکل بیماری بدون یک دیکتاتوری.

کنراد vonBlankenburg, تورانس

کارکنان دولت

به نظر می رسد هر کس در اطراف من است یا گذاشته شده و یا به حال خود ساعت کار و کاهش پرداخت بازگشت. اما به نظر نمی رسد واقعی برای کارکنان دولت. این است که چرا ؟ با وجود این واقعیت است که در حال انجام کار کمتر و کمتر از آنها مورد نیاز آنها ایمنی بدن را از درد از نیروهای بازار. که فقط عادلانه نیست.

Ron Guilbert, Tarzana

COVID-19 واکسن

من با بی میلی چند نامه تمجید نظرات اخیر توسط شهردار لاس وگاس به سرعت بازگشایی برای کسب و کار در حالی که انتقاد از شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti برو آهسته رویکرد است.

گذشته از هولناک عدم نگرانی برای بیشتر اعضای آسیب پذیر جامعه ما که سریع بازگشایی طرح نشان دهنده آن نیز درگیری با مشاوره های مختلف دولت فدرال و سازمان بهداشت و درمان.

شخصا, من تمایل به تکیه بر ما رهبران سیاسی برای توصیه های پزشکی هر بیشتر از من مشورت دکتر من در سیاست های مالیاتی. تنها زمانی که ما باید موثر و به راحتی در دسترس واکسن را ما امن برای یک بار دیگر آزادانه حرکت می کند.

اسکات بون پاسادنا

محافظت از عزیزان ما

متحده بازگشایی برای کسب و کار اواسط همه گیر مانند تماشای مسافران در انتهای دیگر خود را به قایق نجات تیراندازی سوراخ در پایین قایق.

ما امن باقی خواهد ماند و یا نزول با هم. شما ممکن است زنده ماندن COVID-19 اما شما نباید حمایت از تلاش های خود را برای محافظت از پدر و مادر و کودکان ؟

— Wayne Widner San Pedro

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>