ایران نامزد جوان کیم محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن ‘کونگ آنفولانزا نظر با نژاد مسائل تقسیم حزب

خواه جوان, کیم, کره ای آمریکایی که برای کنگره در 39 منطقه, انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در رسانه های اجتماعی یکشنبه برای تماس با کروناویروس “کونگ آنفولانزا” در طول مبارزات انتخاباتی خود تجمع این آخر هفته در تولسا.

برخی از جمهوریخواهان میانه تشکر شده لا هبرا اقامت برای صحبت کردن در برابر زبان آنها به عنوان نژادپرستانه در زمانی که نفرت در برابر حوادث آمریکایی های آسیایی تبار در ادامه به افزایش است.

اما صدها نفر از مردم از جمله بسیاری از خارج از دولت باید آب گرفتگی کیم Facebook و توییتر حساب خود گفت: او را “pandering” به رای دهندگان لیبرال و واقعی نیست جمهوریخواه اگر او ندارد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب “در هر مرحله از راه است.” یکی او را به نام یک “درام ملکه” در حالی که دیگران او را متهم بودن “عامل چینی” و به او گفت به “رفتن به خانه! آمریکایی ها رفع خواهد شد امریکا!”

روشن نیست که آیا اوباما نامزد صدور خفیف ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن کمک خواهد کرد و یا به او صدمه دیده و شانس آمده نوامبر در بسیار متنوع و دقت آبی 39th منطقه که شامل بخشهایی از شمال اورنج کانتی در جنوب غربی سن برناردینو کانتی و جنوب لس آنجلس.

اما ارز نشان می دهد آنچه که بسیاری از تحلیلگران می گویند یک برنامه به طور بالقوه موقعیت دشوار برای جمهوری خواهان که در حال به امید پیروزی بیش از متوسط منطقه در ماه نوامبر با مغلوب ساختن پیشی جستن در بالای بلیط.

“رئیس جمهور ایران لطمه می زند نامزدهای زمانی که او با استفاده از نژادی تهمت” گفت: جانباز pollster آدم Probolsky از نیوپورت بیچ. “رئیس جمهور سفید-اولین دستور کار تجدید نظر به برخی از رای دهندگان … اما اکثر رای دهندگان آن را رد کند.”

از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس تهمت و بسیاری از متحدان عربستان بارها آن را به نام “چینی ویروس” یا “ووهان ویروس” مرجع شهرستان در چین که در آن همه گیر است که اعتقاد به سرچشمه گرفته است. و آنها به رد پیشنهادات است که آن شرایط در حال نژادپرستانه و یا که آنها تغذیه تبعیض علیه آمریکایی های آسیایی تبار. (برخی از رسانه های جریان اصلی نیز استفاده می شود در این شرایط اما وقتی سازمان بهداشت جهانی ذکر شده آن را به عنوان “کوروناویروس” و همه گیر بود و نیمه رسمی نام و نام خانوادگی.)

اما این گروه متوقف AAPI نفرت است که ردیابی نفرت حوادث گفت: آنها را دیدم سنبله در گزارش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شده بارها و بارها با استفاده از عبارت “چینی virus.” سازمان ردیابی تقریبا 1,900 گزارش از تبعیض علیه آمریکایی های آسیایی تبار از شروع این ویروس از طریق May 13 گفت: “رئیس جمهور و حزب جمهوری خواه ضد چینی و بلاغت را تثبیت نژادپرستی و بیگانه ستیزی در درک عمومی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان نام تجاری خود را از این ویروس یک گام بیشتر, روز شنبه هنگامی که او آن را به نام “کونگ آنفولانزا” در طول اولین تجمع از زمان شروع این بیماری همه گیر.

دموکراتیک Rep. گیل کیسنرس — که ضرب و شتم کیم با 3.2 درصد در سال 2018 به تلنگر CA-39 که در آن PoliticalData.com نشان می دهد که آمریکایی های آسیایی تبار حساب 23.5 درصد از رای گیری جمعیت — به نام زبان “نژادپرستانه و مضر برای آسیایی آمریکایی ها است.” و در رسانه های اجتماعی در صبح روز یکشنبه او به نام کیم برای پیوستن به او در ساخت یک جبهه متحد در برابر “ضد AAPI فصاحت و بلاغت است.”

در شب یکشنبه کیم ارسال به Facebook و Twitter:

“رئیس جمهور ادامه داد: استفاده از قوانین و مقررات مرتبط COVID-19 با #AAPI جامعه مضر برای بسیاری از سراسر متنوع ما ملت است. به من گفته اند که در گذشته هیچ آمریکایی از هر گروه نژادی یا قومی است که مسئول این ویروس. رهبران ما باید کار برای متحد کردن آمریکایی ها به شکست این بی سابقه ای همه گیر و رئیس جمهور سخنان شب گذشته انجام نشده بود که.”

در ابتدا کیم نظر راه اندازی مختصری آنلاین dustup با ایران امیدوار.

گرگ Raths یک جمهوری خواه در حال اجرا در کشور همسایه 45 منطقه توییتی به کیم دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که او “بود نه بی احترامی به آسیایی آمریکایی جامعه است.”

“شما باید بدانید که جوان” Raths نوشت: در حال حاضر حذف صدای جیر جیر.

Raths’ نظر به خود جلب کرد سریع انتقاد از برخی از محلی خواهان.

“ما نباید استدلال با دیگر نامزدهای جمهوری خواه در توییتر (sic) گرگ” نوشت: کامرون Arcand محلی دانش آموز دبیرستانی است که یک محافظه کار وبلاگ و پادکست جوان احمق نیست. “ما در حال کار برای تلنگر OC قرمز و این بخش برای عموم بد نگاه برای ما است.”

اما زمانی که خواسته دوشنبه همین دلیل او را حذف صدای جیر جیر Raths گفت: نمی دانم وقتی که او می خواهم آن را که برنده شده بود گفت: “کونگ آنفولانزا” در طول رالی یا این که با عبارت باعث کیم پست. Raths گفت که او موافق است که “کونگ آنفولانزا” است نه یک “مدت مناسب.”

Raths در حال اجرا است در برابر Rep. کتی پورتر, D-ارواین که با صدور بیانیه ای خواستار عبارت نژادپرستانه و گفت: این نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن “نمی مراقبت در مورد ما آسیایی-آمریکایی جوامع است.”

در همسایه 48th منطقه که خم قرمز بیش از هر محلی منطقه Rep. هارلی Rouda D-لاگونا بیچ نوشت: “نژادپرستانه قوا” را به عنوان او توییتی یک مقاله در مورد تهمت نظر.

جمهوری میشل جراحی که به چالش کشیدن Rouda برای CA-48 صندلی نشده با صدور یک بیانیه عمومی در مغلوب ساختن پیشی جستن زبان. اما زمانی که تحت فشار قرار دادند برای نظر دوشنبه, او گفت:, “در حالی که این ویروس در چین نشات گرفته و با استفاده از شرایط نامناسب برای توصیف آن است که سودمند و تفرقه.”

در حالی که هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث زبان اتحادش را تغییر طول همه گیر منتقدان می گویند او دامن زده ضد مهاجر احساسات با تلاش برای کراوات مهاجران به بیماری است. به عنوان اوایل 2015, زمانی که او شروع به در حال اجرا برای رئیس جمهور گفت: بدون شواهد که مکزیکی ها بودند آوردن “فوق العاده ای بیماری های عفونی” در سراسر مرز.

در طول سال 2018 کمپین CA-39 کیم تحت فشار قرار دادند در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست ها و دیدگاه گفت: جدا کردن کودکان از پدر و مادر خود را در مرز به عنوان مثال نکرد با ارزش های آمریکایی.

اما از فوریه کیم هنوز گفت که او برنامه ریزی شده به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. مبارزات انتخاباتی او نمی پاسخ به درخواست روز دوشنبه در این که آیا آن تغییر کرده است.

در حالی که محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین نظرات ممکن است کمک به کیم با جمهوریخواهان میانه — و یا صدمه دیده است او را با کسانی که به شدت به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن — راب رابینسون یک استاد علوم سیاسی در Cal State فولرتون گفت: او را باور نمی کند این یک محاسبه سیاسی.

او همچنین فکر نمی کند که این قسمت خواهد شد که تاثیر زیادی در نتایج انتخابات نهایی است. وی با اشاره به سرعت سریع از اخبار چرخه به علاوه تغییر جمعیتی و نظر سنجی ها نشان می دهد که محلی دموکرات ها می تواند آویزان بر روی صندلی های خود در ماه نوامبر هر چقدر فاصله خود با رقبای جمهوری خواه سعی کنید بین خود و مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de