گلدن استیت قاتل موافقت خود را با درخواست معامله برای 13, قتل های متعدد تجاوز

درخواست رسیدگی برای متهم طلایی دولت قاتل نیاز به او اعتراف به یک سری از تجاوز و قتل است که ترس و وحشت ساکنان در سراسر کالیفرنیا در 1970s و 1980s به ارمغان می آورد عدالت به کسانی که منتظر دهه برای یکی از دولت بدنام ترین قاتل به اعدام محکوم شد یک دادستان گفت: یک قاضی در روز دوشنبه.

جوزف دی آنجلو یک افسر سابق پلیس دستگیر شد و در سال 2018 پس از شناسایی او از طریق DNA به نظر می رسد قبل از بازماندگان قربانیان و بستگان کسانی که او متهم به قتل در جهت قبول درخواست معامله است که قطعات او اعدام خواهد شد اما مسلما ترک او را پشت میله های زندان برای بقیه عمر خود را.

 • در این آوریل 27, 2018, فایل, عکس, James Joseph DeAngelo می سازد اولین حضور خود را به صورت اتهامات عنوان شده است که شامل قتل و تجاوز به عنف در Sacramento County Superior Court. (AP Photo/غنی Pedroncelli فایل)

 • کیت و Patty Harrington, یک تازه داماد زن و شوهر زندگی می کردند که در دانا پوینت در سال 1980 اعتقاد به قربانیان جوزف دی آنجلو طلایی دولت قاتل.(حسن نیت ارائه میدهد از Harrington خانواده)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Janelle کروز مورد تجاوز قرار گرفت و bludgeoned به مرگ در ارواین در سال 1987. او معتقد به یک قربانی از جوزف دی آنجلو طلایی دولت قاتل.

 • مانوئلا Witthuhn 28 ساله بود مورد تجاوز قرار گرفته و bludgeoned به مرگ در اتاق خواب از یک خانه در کلمبوس در ارواین. او تنها بود. شوهرش دیوید بود که بستری برای یک عفونت ویروسی است. DNA گرفته شده در صحنه مربوط به “شرق منطقه متجاوز”. (عکس)

 • در آوریل 25, 2018, ساکرامنتو کلانتر اسکات جونز در گفتگو با رسانه ها پس از کنفرانس مطبوعاتی اعلام دستگیری جوزف جیمز دی آنجلو را به عنوان “دولت طلایی قاتل” در خارج از ساکرامنتو دفتر دادستان منطقه در ساکرامنتو ، وکلای منطقه از استان ها در سراسر منطقه خلیج پیوست FBI و جرم محققان در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام دستگیری جوزف جیمز دی آنجلو, 72. (فایل: لورا A. Oda/اخبار منطقه خلیج گروهی)

 • در این آوریل 27, 2018, فایل, عکس, James Joseph دی آنجلو همراه با Sacramento County مدافع دایان Howard راست می سازد اولین حضور خود را به صورت اتهامات عنوان شده است که شامل قتل و تجاوز به عنف در Sacramento County Superior Court در ساکرامنتو, کالیفرنیا. دادستان ها باید ثبت چهار اضافی به اتهام قتل در برابر افسر سابق پلیس که مقامات مظنون طلایی دولت قاتل. Santa Barbara County District Attorney جویس دادلی اعلام کرد اتهامات سهشنبه, مارس 10 سال 2018 در برابر دی آنجلو. (AP Photo/غنی Pedroncelli فایل)

 • در آوریل 25, 2018, بروس هارینگتون که برادر و خواهر در قانون گفته می شود کشته شده توسط “دولت طلایی قاتل” صحبت می کند در کنفرانس مطبوعاتی در خارج از ساکرامنتو دفتر دادستان منطقه در ساکرامنتو ، وکلای منطقه از استان ها در سراسر منطقه خلیج پیوستن به اف بی آی و جنایت محققان در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام دستگیری جوزف جیمز دی آنجلو, 72, اعتقاد به “دولت طلایی قاتل”. (لورا A. Oda/اخبار منطقه خلیج گروهی)

 • در مارس 12, 2020, James Joseph دی آنجلو شارژ با گلدن استیت قاتل به نظر می رسد در Sacramento County Superior Court در ساکرامنتو ، برتر قاضی دادگاه استیو سفید تایید دادستان’ درخواست خود را بیشتر نمونه DNA از DeAngelo بارها اعتراض خود را وکیل مدافع. (AP Photo/غنی Pedroncelli)

 • ران Harrington, برادر قربانی طلایی دولت قاتل خود را نشان می دهد عصبانی در کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom به عنوان اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر به نظر می رسد در طول اورنج کانتی قربانی تجمع در Santa Ana, CA, در دوشنبه 8 آوریل 2019. Harrington ناراحت شد توسط Newsom تصمیم به قرار دادن یک مهلت قانونی برای انجام مجازات اعدام در 737 نفر در حال حاضر در انتظار اعدام هستند. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • جیمز جوزف دی آنجلو. (حسن نیت ارائه میدهد عکس ساکرامنتو شهرستان کلانتر)

 • اجرای قانون منتشر شد نقاشی های مشکوک قاتل زنجیره ای شناخته شده به عنوان گلدن استیت قاتل اعتقاد به متعهد حداقل 12 قتل در سراسر کالیفرنیا در دهه 1970 و 1980. (حسن نیت ارائه میدهد از FBI)

یک ضعیف-به دنبال DeAngelo تلاش برای افزایش زمانی که Sacramento County Superior Court Judge Michael G. بومن وارد دادگاه.

او نشسته و با او سر لیست را به سمت دهان خود را باز برای خیلی از شنیدن جواب به سادگی “بله” یا “نه” که مورد سوال توسط قاضی.

Sacramento County معاون دادستان منطقه امی هالیدی به ذکر است که این جنایات هستند و همه بیش از 30 سال است که بسیاری از قربانیان و اجرای قانون مقامات درگیر در این تحقیقات بوده اند با برخی از کسانی که باقی می ماند در 80s و 90s.

او گفت قاضی که درخواست معامله را اجازه می دهد آنها را به شنیدن دی آنجلو اعتراف به ارتکاب جنایت و به در حال حاضر برای صدور حکم است.

“زمان برای عدالت می ایستد قبل از ما در حال حاضر” هالیدی گفت.

تحت تقاضای معامله دی آنجلو انتظار می رود که محکوم به 11 دوره متوالی از زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط. دی آنجلو به تایید قاضی که او را درک و توافق به این درخواست رسیدگی کند.

اواسط صبح دادستان آغاز شده بود خواندن جزئیات جرایم خاص به دنبال DeAngelo به صورت جداگانه شفاعت گناه به هر تعداد.

گلدن استیت قاتل – همچنین به عنوان شناخته شده اصلی Night Stalker و منطقه شرق متجاوز – است که مظنون به حمل ده سال موج جرم و جنایت ابتدا در سال 1974 که شامل کشته شدن حداقل 13 نفر و تجاوز به بیش از 50 قربانیان.

او اعتقاد بر این است که آغاز کرده اند به طور فزاینده جرایم خشونت آمیز در منطقه ساکرامنتو قبل از حرکت به دره مرکزی منطقه خلیج و در نهایت به جنوب کالیفرنیا.

او را شفاعت گناه اساسا به یکی از پرکار ترین قاتلان سریال در کالیفرنیا تاریخچه هر چند مطلق جغرافیایی گسترش ادعایی خود را slayings بدان معنی است که نمی شود آنها با هم گره خورده تا 2001.

Orange County قتل آغاز شد و در اوت 1980 با قتل کیت و Patty Harrington, یک تازه داماد زن و شوهر زندگی می کردند که در دانا پوینت. قاتل وارد زن و شوهر را قفل خانه برده و آنها را مورد تجاوز Patty و سپس تحت پوشش این دو با ملافه و bludgeoned آنها را به مرگ.

در سال 1981 یک قاتل شکست را به ارواین خانه مانوئلا Witthuhn در حالی که شوهرش در بیمارستان بستری شد با یک بیماری است. محققان به این باور که قاتل به معنای هدف و شد شگفت زده برای پیدا کردن Witthuhn تنها در خانه بلکه کشته شدن او به هر حال.

در سال 1987 همان قاتل مظنون به حمله به Janelle کروز به تنهایی در پدر و مادر خود را’ ارواین خانه در حالی که آنها در تعطیلات, تجاوز به او و bludgeoning او را به مرگ. محققان گفت: آنها معتقدند او حمله کردند و او مدت کوتاهی پس از دوست پسر او را در سمت چپ.

DNA گره خورده است اورنج کانتی slayings به یک ضارب پس از آن در نهایت به دیگر قتل و تجاوز در سراسر کشور.

برای دهه قاتل فراموش مقامات. لری استخر سابق نارنجی شهرستان کلانتر محقق بعد گفت که او تا به حال یک پایگاه داده از بالقوه مظنون است که رشد به بیش از 8000 نفر است.

گنجانده شده است که در پایگاه داده, بود, ریزش مو و jowly, 72 ساله سابق پلیس که در حال صرف سال زندگی در یک داستان گچ خانه با یک گاراژ اتومبیل در آرام ساکرامنتو حومه. نیروی دریایی کهنه که خدمت در ویتنام و به عنوان یک افسر پلیس در اکستر و Auburn قبل از اخراج برای دزدی از مغازه چکش و سگ دافع دی آنجلو تا به حال مطرح شده یک اشاره از سوء ظن است.

این یک DNA بازی آنلاین geneological سایت نسبت به DNA موجود در صحنه جرم که زمین DeAngelo در رادار از محققان.

قبل از درخواست معامله دی آنجلو را محاکمه شد و شکل دادن به یک تلاش با ورودی از دادستان های سراسر کشور بود که نشان داد آنها به دنبال مجازات اعدام. هر چند رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom قرار داده شده است یک مهلت قانونی برای اعدام در حالی که او در دفتر, مجازات اعدام هنوز قانونی در کالیفرنیا است.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی کنید در اینجا برای پوشش دادگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de