گلندورا طولانی اهمیت JT Greep می شود پیشنهاد از آکادمی نیروی هوایی

[محتوای جاسازی شده]چند احتمالا می دانید وجود دارد پنج ستاره فوتبال دبیرستان بازیکن در گلندورا دبیرستان رتبه شم

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 اردیبهشت 1399

چند احتمالا می دانید وجود دارد پنج ستاره فوتبال دبیرستان بازیکن در گلندورا دبیرستان رتبه شماره 3 در سراسر کشور در موقعیت خود.

خواهد بود که ارشد-to-be JT Greep که ساخته شده است که این دور از بازدید از اردوگاه و ساخت تماس با امثال UCLA, USC, آلاباما, و دیگران.

اما در طول هفته گذشته او به دست آورده خود را برای اولین بار دانش را از آکادمی نیروی هوایی که می تواند برای اولین بار از بیشتر به آمده است.

"من در بستر تلفن کردم و واقعا انتظار آن را" Greep گفت: این پیشنهاد از یک نیروی هوایی استخدام مربی. "اما هنگامی که گفتگو آغاز شده و او به من گفت که آنها می خواهم به من و من متوجه شدم این بود پیشنهاد من قطعا هیجان زده است. تمام دانشکده های مورد علاقه به من و هر مدرسه ای که می رسد من قطعا در نظر بگیرید."

Arcadia بالا فوتبال طولانی اهمیت JT Greep گیرنده پیشنهاد از آکادمی نیروی هوایی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس).

چه چیزی باعث Greep سفر منحصر به فرد است که او را طولانی اهمیت یکی از با ارزش ترین متخصص موقعیت خود را در فوتبال کالج و در NFL.

Greep, 6-پا-1, 216 پوند صرف ساعت های بی شماری در طول چند سال گذشته تسلط بر مهارت های خود را با متخصص Chris روبیو از کریس روبیو طولانی خوراکی که تا به حال موفقیت های بزرگ کمک به بازیکنان است که باید آموزش دیده و با او در به دست آوردن کمک هزینه تحصیلی است.

این هیچ تفاوتی ندارد که تخصصی در محل kickers یا دوستدار فوتبال و Greep اغلب دیده می شود در رسانه های اجتماعی ویدئوها رفتن را از طریق تمرینات جدی است و در نهایت نزدیک شدن به نتیجه نهایی.

"پدرم مرا با آغاز تمرینات با یک مربی از مرتفع و من سقوط در عشق با آن" Greep گفت. "و سپس درگیر شدم با روبیو و رفتن به تمام اردوگاه ها و دیدن همه بچه ها از سراسر کشور هیجان انگیز بود و فقط انگیزه برای من است. آن را قطعا می پرداخت در بزرگ راه با جذب و گرفتن شانس به بازی فوتبال کالج است."

مدت زمان طولانی وجود دارد در حال حاضر و امضای دوره و Greep آماده است به نظاره نشست و صبر کردن گزینه های خود را.

"من انتظار برای دیدن آنچه در مدارس به جدول آمده و سپس تصمیم گیری" Greep گفت. "تا آن زمان من فقط نگه داشتن کار سخت و آماده شود."

تنها چیزی که می تواند از دست رفته است و در فصل آخر خود در فوتبال دبیرستان فصل یک وضعیت است که برگ های همه ورزشکاران دبیرستان در برزخ با توجه به COVID-19 همه گیر است که تهدید تاخیر و یا لغو احتمالی از فصل پاییز است.

"من قطعا عصبی در مورد آن" Greep گفت: احتمالا داشتن یک فصل است. "اما من فکر می کنم ما باید یک فصل است. آن را نمی ممکن است آنچه که ما فکر می کنم آن است که ممکن است کوتاه و یا بعد از آن در سال, اما من فکر می کنم ما باید یک فصل است.

و اگر نه ؟

"قطعا می تواند ناامید کننده برای من و هر کس در گلندورا," Greep گفت. "ما سخت در حال کار و در زوم جلسات مطمئن شوید که همه در حال کار کردن و انجام بخشی خود را."

باید وجود داشته باشد هیچ فصل فوتبال برای گلندورا و یا در شهرستان لس آنجلس Greep و خانواده اش در حال باز به انتقال که در آن گزینه های دیگر به یک ارشد سال در فوتبال ممکن است.

اما Greep امیدوار است آن را نمی کند به آن می آیند.

ST. فرانسیس' حداکثر پادگان می شود ارائه می دهد از USC و تگزاس

یکی از Southland بسیار تبلیغ 2022 فوتبال چشم انداز است که سنت فرانسیس' حداکثر پادگان که در حال آماده سازی برای تاریخ و فصل است.

هفته گذشته پادگان گیرنده پیشنهاد از USC که فقط چند روز پس از دریافت پیشنهاد از دانشگاه تگزاس است. پادگان همه منظوره عقب نیز ارائه می دهد از ایالت آریزونا و فلوریدا آتلانتیک.

پاسادنا پلی, نام مربی تیم بسکتبال دختران

پاسادنا پلی استخدام کریس راجرز به عنوان آن جدید دختران بسکتبال مربی پس از جرثقیل وانگ استعفا دادند این فصل است.

فارغ التحصیل از Bucknell University, راجرز بازی بسکتبال مردان برای چهار سال بود که به دنبال بازی ای حرفه ای در اروپا برای شش فصل است.

راجرز اخیرا دختران بسکتبال, مربی, Marlborough در دبیرستان در لس آنجلس و دو دهه تجربه مربیگری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن