دریافت گوجه فرنگی در و پشه ها از باغ های این هفته

1. گیاه گوجه فرنگی اگر شما در حال حاضر نیست آن را انجام داده. آنها شروع به تولید در دو تا سه ماه مگر اینکه شم

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 اردیبهشت 1399

1. گیاه گوجه فرنگی اگر شما در حال حاضر نیست آن را انجام داده. آنها شروع به تولید در دو تا سه ماه مگر اینکه شما خرید گیاهان بزرگتر که در حال حاضر گوجه فرنگی های سبز بر روی آنها. نا مشخص نوع مانند گوشت ران گاو بهتر است پسر اولیه دختر و گیلاس و گوجه فرنگی و خرس را از طریق پاییز و زمستان در حالی که معین انواع اساسا تولید تمام میوه خود را در حدود همان زمان و پس از آن گیاهان می میرند. افزایش بازده با اضافه کردن یک لایه مالچ ارگانیک تحت گیاهان. همه رقم آیا بهتر با پشتیبانی از بیش از حد.

2. شما می توانید کمک به حفظ کردن تعداد پشه ها در این فصل با در نظر گرفتن دور خود را در زمینه پرورش را در حیاط خود را. شما ممکن است تعجب برای پیدا کردن که لارو پشه می تواند زندگی می کنند در هر چیزی است که نگه می دارد هر مقدار از آب است. بنابراین مطمئن شوید برای بررسی در اطراف حیاط و خالی و یا به نوبه خود بیش از قوطی های پلاستیکی, ظروف, قدیمی, لاستیک, چرخ, استخر wading را نعلبکی زیر گیاهان و هر چیز دیگری که ممکن است نگه داشتن آب باز. و مطمئن باشید که برای تمیز کردن مسدود ناودان باران که می تواند پشه پرورش کارخانجات.

3. برای جلوگیری از کرم خورده سیب در زمان برداشت شروع سازگار اسپری برنامه در حال حاضر. تازه از تخم در آمده codling پروانه تخم در نابالغ میوه ها در طول تابستان است. لارو را وارد کنید میوه ها و خراب کردن آنها. اسپری برگ ها و میوه ها با carbaryl (مایع "Sevin") و یا مالاتیون هر ده روز طول بهار و تابستان است.

4. نازک تازگی تشکیل خوشه انگور به بزرگتر فردی میوه ها به جای استفاده از خوشه کوچک انگور. قطع هر خوشه اساسا در نیمی به عنوان به زودی به عنوان کمی انگور شروع به شکل. این راه تاک قرار می دهد انرژی بیشتر به باقی مانده انگور. آنها بزرگتر و کیفیت بهتر است.

5. ما هنوز هم می تواند گیاه و مرکبات و آووکادو و دیگر مناقصه باردهی گیاهان برای یک ماه دیگر یا بیشتر. در فراست-مناطق آزاد این شامل cherimoyas, guavas انبه و میوه شور انگور. اگر شما گیاه برای رشد درختان میوه خود را در ظروف مطمئن شوید که به انتخاب کوتوله انواع. را انتخاب کنید به طور فعال در حال رشد گیاهان با بسیاری از شاخه های قوی و صاف پیوند اتحادیه عمیق و برگ های سبز. آیا شما می خواهید درخت جدید خود را در زمین و یا در یک ظرف و موقعیت آن طوری خاک خط روی تنه باقی می ماند در همان سطح در محل جدید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن