پاسادنا مواجه شده است و بسیاری دشوار و چالش برانگیز نیوز–این بیماری همه گیر ایدز, زلزله, هالووین قتل از سال 1993 9/11, 2008 مسکن و بحران مالی اختلاس از بودجه شهرستان—فقط به نام چند. هر زمان ما نورد جمعی ما باد و درگیر در بحث شدید در نظر گرفته تمام نقاط مشاهده کرد و این مشکل هم برای رسیدن به بهترین راه حل است. جامعه قوی تر بود در پایان.

اجماع سازی است پاسادنا در بهترین حالت آن با ایده های متلاطم از ساکنان محله انجمن های کمیسیون ها و کسب و کار جامعه.

اما فقط زمانی که ما رو به ما بزرگترین بحران COVID-19 همه گیر آن در بالای شهر رهبری را رها عمومی و فراگیر فرایند است که به ما خدمت کرده است تا به خوبی. با این بحران همه ما باید نگران آن است که پاسادنا است نه اولویت منابع آن و کار با هم.

از مارس 9, هنگامی که این شهر به تصویب شورای بهداشت عمومی بخش اورژانس اعلام, بالا شهر رهبری را لغو کرده است, چهار جلسات شورای و 12 شورای جلسات کمیته. بسیاری از ما در این شورا خواست برای حفظ شورا و کمیته های کاری. در پاسخ این شهر با هیات رهبری استدلال کرد که منابع محدود هستند و به ما گفت که این فن آوری بیش از حد به چالش کشیدن به شکل. اما پس از آن شهرستان هیات رهبری اقدام به برنامه ریزی جلسه کمیسیون به تصویب دو شاهدانه مجوز برای خرده فروشان بزرگ از خارج از پاسادنا. چگونه است که در وسط ما بزرگترین بحران تصویب دو شاهدانه مجوز اولویت دارد و بالاتر از همه کس دیگری ؟ ما نیاز به تنظیم مجدد اولویت های ما است.

ما نیاز به اقتصادی ما توسعه فن آوری کمیته (EDTech) کار به بحث در مورد چالش های ما به کسب و کارهای محلی که در مواجهه با اثرات ویرانگر. برای مثال EDTech باید بحث در مورد چگونه بسیاری از بازرسان بهداشت و سلامت آن را به حمایت از بازگشایی کسب و کارهای محلی.

ما باید به ما امنیت عمومی جلسه کمیته برای رسیدگی به مسائل مانند افزایش خشونت پس از اقامت در خانه سفارش دهید. ما نیاز به راه اندازی مجدد ما کمیته مالی به بحث در مورد خمیازه مالی کسری در بودجه سال جاری و حتی سوراخ بزرگتر در بودجه سال آینده آغاز می شود که در 1 ژوئیه به ذکر است تکمیل shut-down از رز باول و پاسادنا مرکز کنوانسیون.

کامل شورای شهر باید از این فرصت برای تمرکز بر نیازهای فوری از کسانی که در حال رفتن بدون چک و مواد غذایی و مراقبت از کودکان و مراقبت های بهداشتی برای خانواده خود را. من به تنهایی در این دیدگاه است. بسیاری از شورای شهر و همکاران و اعضای جامعه نیز خواستار همان.

به جای اعتماد همه ما به کار می کنند این مشکل هم به عنوان یک جامعه بالای شهر رهبری به نظر می رسد با استفاده از اورژانس به ایجاد یک جانبه تصمیم گیری بدون ورودی و یا نظارت. وجود دارد هیچ جایی برای یک جانبه تصمیم گیری در بخشی از هر یک یا دو نفر است. ما شورا انتخاب شده است به صدای مردم و باید تعامل با همه ذینفعان ما به حرکت شهر ما رو به جلو است. من می دانم که استعداد و تعهد از شورای همکاران. این زمان برای همه ما با هم کار کنند.

بیایید توسعه چارچوب به حرکت پاسادنا به جلو از طریق این بحران که آن را امن برای تغییر اقامت ما در خانه سفارش دهید. ما باید تعریف کنیم که چه خواهد شد مانند نگاه کنید چه اقداماتی باید رعایت شود چه نیروی انسانی را شبیه چه تغییرات باید به ما شهری کد برای حفظ جامعه ما امن در حالی که حمایت از نیازهای ما ساکنان و کسب و کار.

اقتصاد پاسادنا منحصر به فرد است—ما یک مقصد شهر با محله های متنوع جامعه و اقتصاد متکی بر گردشگری ناهار خوری و سرگرمی رز کاسه حوادث و پاسادنا مرکز کنوانسیون. به عنوان ما به آدرس این چالش ها ما نیز باید درک کنیم که ما بخشی از یک منطقه است. به خصوص در این بیماری همه گیر ما باید آماده به حرکت در کنسرت با ما همسایه و منطقه که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.

بیایید به عقب بر گردیم به کار با هم به عنوان ما همیشه انجام می شود در زمان بحران. این است که چگونه ما را در رسیدن به بهترین راه حل و پاسادنا قوی تر خواهد بود برای آن در پایان.

ویکتور گردو است پاسادنا و عضو شورای نامزد شهردار در ماه نوامبر انتخابات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو