George MacKay, ستاره ‘1917,’ تبدیل استرالیا یاغی Ned Kelly به یک پانک شاعر

بازیگر بریتانیایی جورج مک کی در حال حاضر شده است به عنوان بازیگر Ned Kelly در “داستان واقعی از کلی باند” زمانی که مدیر Justin Kurzel به نام او و دیگر بازیگران جوان هم برای آخرین لحظه تغییر طرح.

“او مانند” ما در حال رفتن به اجازه رفتن از تاریخچه و ما در حال رفتن به آن را یک تجربه از این مردان'” مککی گفت: از Kurzel تصمیم به اضافه کردن یک خط تیره از نگرش مدرن به خوبی پوشیده افسانه قرن 19 یاغی است که استرالیا آنالوگ به رابین هود و یا بیلی بچه.

Kurzel گفت مککی و دیگر بازیگران جوان به تصور کلی باند به عنوان یک گروه پانک است. آنها نمی خواهد فقط آن را تصور کنید.

“او گفت:” من رزرو شما یک فرفره در ملبورن در یک نوار; میخوای نوشتن آهنگ ها و آواز خواندن آنها'” مک کی می گوید از طریق تلفن از جزیره موجود زنده که در آن او و پدر و مادر خود و خانواده تا به حال ماندم, به صورت همه گیر مستند.

“پس هر روز به مدت سه هفته ما قرار داده و بر روی لباس ما” — ما را به دوباره لباس — “متراکم punk آهنگ ها برای پیدا کردن که در گروه یک راه برای گوش دادن به هر یک از دیگر در راه شما نیاز به با, موسیقی,” او می گوید. “و آن را به شما می دهد این نوع از ناخودآگاه محیطی آگاهی از هر یک از دیگر.

“آن را نیز به شما می دهد یک نگرش و یک swagger” مک کی می گوید. “مانند آن ما در برابر جهان است.”

“جاستین به ما که تجربه ای در واقع بازی یک فرفره در یک نوار به دوستدار فوتبال و انجام این کار در لباس” — بله لباس توضیح داده خواهد شد — “و انجام آن بدون دانستن هر کسی که آن را با یک فیلم به شما می دهد این نگرش مانند” ما می تواند هر چیزی را انجام دهید,'” مک کی می گوید.

این گروه را تحت

“داستان واقعی از کلی باند” باز می شود بر روی سیستم عامل های دیجیتال در سهشنبه, مارس 24 و نادر این بار نیز موجود است برای دیدن در یک صفحه نمایش بزرگ باز همان شب در ماموریت ماورا رانندگی در تئاتر در مونتکلیر.

برای مککی این شاعرانه پانک غربی است که در پی دستیابی به موفقیت خود در سال گذشته به عنوان یک جنگ جهانی اول سرباز در نامزد جایزه اسکار فیلم “در سال 1917.” در حقیقت “داستان واقعی از کلی باند” بود و در واقع فیلم برداری برای اولین بار که به مککی تجربه او نیاز به ساکن نقش “1917”‘s سرجوخه اد گالو) ویلیام Schofield.

به صورت “کلی” از 28 ساله مک کی می گوید او در حال حاضر یک فن از Kurzel. مککی گفت: استرالیا کارگردان سال 2011 فیلم “Snowtown” چپ او احساس “بیشترین تاثیر را من تا کنون بوده است در سینما. من به یاد داشته باشید بیدار شدن از خواب غمگین روز بعد و من فقط دور توسط آن دمیده.”

در همان زمان مککی صحبت شده بود به استرالیا به دنیا آمد پدر خود را در مورد بچگی و این به او کمک کرد درک آنچه که یک مرد جوان مثل کلی ممکن است رفتن را از طریق.

“تنها بودن در این نوع مرحله دوم بزرگسالی من حدس می زنم بعد از سالهای نوجوانی خود را که در آن شما به دنبال چه چیزی من می خواهم به انجام و شما که هستید و به دنبال اطلاع رسانی به کسانی که همه چیز از طریق یک درک که در آن شما را از” او می گوید. “ند کلی است که در واقع درخواست خود را تمام کسانی که سوالات بسیار دردناک و شدید است.محیط زیست است.

“به بازی و رفتن به استرالیا برای انجام این کار و که در راس جاستین فقط احساس راست و من می خواستم آن را بیش از هر چیزی است.”

تبدیل شدن به ند

این فیلم در نهایت پر کردن آن بازیگران با بازیگران شناخته شده از جمله راسل کرو, Charlie Hunnam و Nicholas Hoult, Kurzel همسر Essie Davis, ستاره استرالیا فیلم ترسناک “The Babadook,” Thomasin مکنزی از سال گذشته “جوجو خرگوش” و تازه واردان مانند استرالیا خواننده و ترانه سرا Marlon ویلیامز و ارل غار که رینگر خود را برای نوازنده پدر نیک غار.

مککی به عنوان قلب این تصویر از نزدیک تحت Kurzel را سرپرستی به پیدا کردن راه خود را به قلب Ned Kelly یک شخصیت است که داستان فیلم برداری شده است بسیاری از بار — به عنوان دور برگشت به عنوان 1906 — توسط بازیگران که شامل Mick Jagger و هیث لجر.

مککی کردم یک لیست از مناطق به کار بر روی. “این من فکر می کنم بیش از یک صفحه از استرالیا فیلم برای تماشا و درک فرهنگ و زبان و شوخی و جهان از آن همه است. پس از آن وجود دارد بیش از یک صفحه از استرالیا بسیاری از موسیقی پانک و این لیست از چیزهایی که او می خواست مرا به انجام.

“وجود دارد یک تحول فیزیکی — یک تصویر (UFC fighter) Conor McGregor و یک تصویر از یک کوهنورد راک ، وجود دارد یک برنامه رژیم غذایی و تعهد جسمی به نقش.

“و پس از آن وجود دارد چیزهایی مانند ‘هر روز نوشتن به عنوان ند. این مرد wordsmith; من او را به عنوان یک شاعر'” مک کی می گوید. “او اساسا فکر درک کلی است که اغلب بسیار ازلی او فقط تبدیل به یک نماد و او می خواست به داخل که آن مرد بود.

“او می خواست برای پیدا کردن این نوع از آسیب پذیری و شعر و پختگی و پس از آن ، آنچه در بالا برای ایجاد این پوسته که بیشتر از لحاظ جسمی غالب شوم و نوع جنبه از شخصیت او.”

بنابراین مککی نوشت: هر روز به عنوان اگر او بودند Kelly — این فیلم است که بر اساس این مرد بوکر برنده جایزه رمان پیتر کری با استفاده از تصور خاطرات نوشته شده را برای پسر خود به عنوان یک فریم دستگاه — آهنگسازی و شعر آهنگ خاطرات نوشته است. او زندگی می کردند با Kurzel و دیویس در استرالیا هم تا زمانی که اعزام به نیمه وحشی چشم انداز برای بیشتر درس.

“من زخم تا کار بر روی یک مزرعه به صورت کوچولو و اسب سواری فقط به اطراف اسب,” او می گوید. “من رفتم به ایرلند” — این Kellys به عنوان مهاجران ایرلندی دچار تبعیض در دست مهاجران انگلیسی — “و من چوب خرد شده در تاسمانی.

“این فقط پرتاب همه چیز را در آن و چه حباب مرتب سازی بر اساس مقطر می گوید:” این بازیگر. آن را “نسخه ای از این فیلم و این شخصیت است که ما داریم.”

در نهایت این لباس توضیح داد

در این فیلم پس از, جوان ند کلی است که به زندان فرستاده می شود برای تیراندازی یک پلیس در پا — همان کسی است که آزار او مادر او به خانه برگشت یک قهرمان bare-knuckle باکسر — و مصمم به بازگشت به زندان است.

اما مادر خود را دوست و برادر نوجوان و دوستان را تبدیل به اسب-غارتگر و می خواهید او را برای پیوستن به. و پس از سوء استفاده بیشتر از پلیس محلی و دیگر ضربات کلی طول می کشد به عنوان رهبر این باند است.

از آنجا همه چیز از خونین به خونین باند سرقت زنان لباس برای پوشیدن در حملات خود از آنها کشف چگونه نگران کننده آن است که به مهاجران و پلیس در مستعمره ویکتوریا. (به طوری که توضیح می دهد که لباس ها و بیابان نیز پوشیده, در خانه, زره پوش.)

همه از این می سازد نهایی محاصره به صورت کلی باند.

“آن شدید بود” مک کی می گوید از احساسات کسانی نهایی صحنه هم زده. “من به یاد داشته باشید جاستین او به نام من بیش از یک روز و او گفت:, ‘دریافت پسران من می خواهم با شما صحبت کنم.’ بنابراین تمام چهار نفر از ما وجود دارد. همه ما بسیار حساس به دلیل آمدن ما به پایان شلیک کنید.

“و او گفت:” تو یک ساعت, و من می خواهم همه چیز را از شما'” مک کی می گوید. “”من نمی خواهم هر یک از شما برای خودتان احساس می کنید مانند شما می تواند توجه هر بیشتر در پایان این روز است. دو ساعت است که همه در آن است.’

“و با که در ذهن ما فقط خودمان را پرتاب کرد آن را از لحاظ احساسی و جسمی.”

خام استخدام

مککی به خانه بازگشت به انگلستان تخلیه توسط تجربه تنها به زودی استماع مدیر سام مندس و “1917.”

“واقعا من نمی تواند انجام داده اند ‘1917 و “ند” او می گوید. “من فکر می کنم من هرگز به عنوان عاطفی و جسمی کشیده در یک پروژه به عنوان من با ند. ند بسیار عمیق و تجربه شخصی.”

در این روزهای آخر در محل در استرالیا, مک کی می گوید: او اغلب احساس خام او خواست او می تواند صحبت Kurzel در مورد آن, اما به طور غریزی می دانست که اگر او صحبت کرد و از خود احساسات او می خواهم شکستن شخصیت و هرگز به عقب بر گردیم به جایی که او نیاز به.

“این بود که نوع احساس است که من کردم این انرژی برای انجام کار من اما اگر شما من را به صحبت در مورد خانه و یا شما می توانید به من آدرس چیزهایی که خارج از این وضعیت که من پیدا کردن خیلی سخت در این لحظه من ادامه خواهد داد بنابراین نمی را به من,” او می گوید. “برای من این بود که چگونه Schofield با نزدیک شدن به جنگ است.”

Band of brothers

و این گروه پانک کلی بازیگران تشکیل شده است ؟ و همچنین به عنوان رفاقت و ساختمان تیم و برخی از آنها آهنگسازی تلاش به پایان رسید تا در موسیقی متن فیلم. و که باعث می شود مککی مبارک.

“به که (موسیقی) پذیرفته شده و ارزشمند توسط رفقای خود را, و پس از بیان در این نوع از خشم پر پانک-مانند پشت سر هم آن را فقط به اطلاع خیلی از آنچه در این فیلم بود که” مک کی می گوید. “تا آنجا که وجود دارد بسیار خشونت در این فیلم وجود دارد این است که خیلی دوست دارم.

“عشق است چنین قدرتمند, عجیب, باور نکردنی, الهام بخش, چیز,” او می گوید. “حقیقت عشق نیست همیشه به عنوان بیان به عنوان تفاسیر دیده ایم. یا نه برای من شخصا هر حال.

“آن را بزرگتر از آن است که برای من چیزی بود که پانک از گروه مورد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو