جورج فلوید مرگ یک یادآوری است که سیاه صداها هنوز هم نادیده گرفته

Female protesters chant with their hands at raised at their mouths

در نیویورک معترضان نشان دادن در برابر مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مارس 29. (AP photo by Mary Altaffer)

مشقت بار کشش هشت دقیقه زمانی که چهار مینیاپولیس افسران پلیس نادیده گرفته جورج فلوید را درخواست برای یکی از افسران را به زانو خود را خاموش فلوید گردن است و در تازه ترین اتفاق در یک تاریخ طولانی از مردم سیاه و سفید فوری گریه می کند برای کمک نادیده گرفته شده توسط آمریکا را سفید ساختار قدرت.

که با توجه به نیکی جونز یک دانشگاه برکلی و استاد مطالعات آفریقایی آمریکایی که به مدت 10 سال مشغول به کار با شرکای تحقیقات به جمع آوری و تجزیه و تحلیل صدها نفر از فیلم های ضبط شده از پلیس برخورد با مردم است.

“مقاومت برانگیخته توسط Floyd مرگ است که ما را در خیابان های امروز نه تنها شکلی از مقاومت رخ می دهد که” جونز گفت. “مقاومت در هر روز اتفاق می افتد.”

Nikki Jones wearing glasses smiling

UC برکلی آفریقایی آمریکایی مطالعات پروفسور نیکی جونز.

از طریق عدالت تعامل آزمایشگاه و با پشتیبانی از William T. اعطای پایه جونز و تیم تحقیقاتی به رهبری Brie McLemore و Peyton Provenzano دانشجویان تحصیلات تکمیلی در برکلی قانون فقه و سیاست اجتماعی برنامه با استفاده از فیلم های ضبط شده از پلیس محلی درگیری به بررسی محتوای دستياران شکایت از پلیس.

فیلم جمع آوری شده بود توسط یکی از تاریخی سیاه و سفید, سان فرانسیسکو, محله که ثبت همسایگان روال روزمره برخورد با پلیس است.

جونز امیدوار است این پژوهش کمک خواهد کرد بهتر درک سیاه مردم در تعامل با اجرای قانون و مبارزه برای آزادی است.

“ما در حال تلاش برای شناسایی آنچه میان تصور و بیان به عنوان یک شکل جدید از عدالت یک راه جدید به تصور سیاه و آزادی بر اساس تجارب سیاه مردم در جوامع خود گفت:” جونز که اقدام صندلی برکلی آفریقایی آمریکایی مطالعات گروه و دانشکده co-صندلی برای صدراعظم مستقل هیئت مشاوران پلیس در پاسخگویی و امنیت جامعه.

جونز نشستم با برکلی اخبار به بحث در مورد فلوید مرگ این تظاهرات که به دنبال و آنچه می تواند انجام شود برای شکستن چرخه خشونت علیه آمریکایی های سیاه و سفید.

Berkeley News: شما چه بود اولین واکنش به برخورد جورج فلوید بود و با کشته شدن او می گذشت ؟

نیکی جونز: این یک احشایی واکنش یک واکنش عاطفی و واکنش است که به عنوان یک فرد سیاه و سفید یکی در مورد خود حفظ: چگونه من روند این حوادث در حالی که همچنین حفاظت از روح خود در کار و مراقبت از خانواده ام ؟ من به این فکر کنید چرا که این نوع از حوادث غم انگیز اتفاق می افتد دوباره و دوباره.

تحلیلی که ما فکر می کنم در مورد تماس هایی که ساخته شده بود که پلیس در صحنه و چه اتفاقی افتاده است پس از آن این نوع از تماس این نسبتا سطح پایین و غیر خشونت آمیز جرائم هستند که در برخی از راه های فرار ترین و تشدید دوباره و دوباره به این خشونت مرگبار.

چه اجرای قانون را به شما بگویم این است که تشدید با چه غیر نظامی در حال انجام است. آنها می گویند غیر نظامی دیکته آنچه اتفاق می افتد در یک روبرو می شوند. اما این در واقع درست است. افسران کنترل به روش های مختلف و چیزهایی که آنها می گویند و یا می تواند تشدید برخورد. قطعا این افسر در کنترل و مورد آزار قرار گرفته و موقعیت خود را از قدرت بیش از جورج فلوید.

برای ما دیدن کسی که شفاعت برای زندگی خود و ما فکر می کنم افسران باید پاسخ دهند که ما خواهد بود. در واقع آنها باید. اما افسران ممکن است مشاهده آن درخواست در یک مشکوک به مقابله به آموزش خود را که به آنها می گوید که اگر کسی می گوید او نمی تواند نفس بکشد, او می تواند نفس کشیدن. افسر جوابگو نبود به هیچ وجه به فلوید را درخواست و این یکی از دلایلی است که بسیاری از مردم معترض در خیابان ها.

آیا شما فکر می کنم این اعتراضات در سراسر کشور در حال ساخت یک تفاوت ؟

آن سخت است برای پیش بینی چه اثر خواهد بود. موثر است به حدی که آن را بدست امریکا توجه و آن واز توجه جهان دوباره.

بنابراین این نوع از چیزی که من گمان خواهد دوباره اتفاق می افتد. در چه مقیاس ؟ ما نمی دانیم. اما آن را دوباره اتفاق می افتد چرا که آن را بخشی از یک مبارزه مداوم برای آزادی است.

چه چیزی به شما می گویند به کسانی که درک نمی کنند که چرا مردم معترض در خیابان ؟

من دانش آموزان من بگویید که یکی از هدیه از انجام کار و نوع تحلیل که من و همکاران من در وزارت آفریقایی آمریکایی مطالعات انجام دهید این است که در هنگام حوادث مانند این اتفاق می افتد شما نیست چرا که شما را در درک چرا و چگونه ما در اینجا به پایان رسید.

برخی از ما درک خوبی از ما چگونه به اینجا رسیدیم. اما من فکر نمی کنم این درست است که همه ما فراموش دلیل این که شما واقعا باید به مرکز سیاه و تجربه و ارزش سیاه ذهنیت به منظور درک آنچه اتفاق می افتد. سپس شما باید به درک ملت تاریخچه نژادی محرومیت و نژادی و ترور و که سابقه تدریس نمی شود و حتی در برخی از بهترین مدارس در کشور است.

درک است که رفتن به کار و جهل است که اغلب نامیده می شود و می رود بدون کنترل باعث می شود که کار حتی سخت تر است.”

– نیکی جونز

من می خواهم بگویم به کسانی که انتظار می رود به نوبه خود در تلویزیون و حس هر آنچه که آنها در حال دیدن آن (که نوع تفکر) یک امتیاز است. این بدان معنی است که آنها را تجربه نکرده درمان است که مردم معترض هستند. این چیزی است که آنها را به درک در مورد خود.

درک است که رفتن به کار و جهل است که اغلب نامیده می شود و می رود بدون کنترل باعث می شود که کار حتی سخت تر است. مردم سیاه و سفید نمی تواند آنهایی که آموزش همه. اگر شما واقعا واقعا علاقه مند به عنوان یک متحد و نسبت به جهانی که در آن آزادی سیاه در واقع می توان به دست آورد و سپس شما را مجبور به انجام این کار.

یادگیری از مردم در اطراف شما. این داستان ها همه جا هستند, آنها در کتاب هایی که نوشته اند برای عموم مخاطبان در موسیقی است که مردم در گوش دادن به. بنابراین وجود دارد نقاط ورود در همه جا. شما باید موقعیت خود را به طوری که شما در مجاورت نزدیک به آن مطلب امتیاز اگر شما واقعا می خواهید به درک آنچه اتفاق می افتد.

چه هستند برخی از راه های بتن برای حرکت به جلو ؟

من فکر می کنم که آنچه که ما دیده ایم پس از فرگوسن علاقه ای پلیس پاسخگویی. قبل از این لحظه زمانی که اجرای قانون بود و درگیر شدن با جامعه آن بسیار مفصل مشکل حل نوع از چارچوب است.

جامعه دعوت شده است و شرکت در آن چارچوب اما لزوما به چالش که در چارچوب حتی در صورتی که چارچوب مضر است برای مردم در محله خود.

ما شاهد یک تغییر از این نوع از نامزدی مدل برای پاسخگویی مدل که در آن اجرای قانون است در واقع پاسخگو به جامعه که به معنی افسران را تصدیق آنچه در آن است که جامعه می گوید به آن نیاز دارد و چه مشکلاتی دارد از جمله وقتی که پلیس ها مشکل است.

در این مدل اجرای قانون پاسخگو به جامعه در برخی از معنی دار نوع راه است. که پاسخگویی و آن را سخت تر نوع رابطه برای اجرای قانون را وارد کنید.

من مردم را تشویق به شروع که در آن آنها با تغییر. شروع با خودتان و کسانی که شما را دوست دارم کسانی که در خانه خود را, کسانی که در کار شما و کسانی که در جامعه خود را.”

– نیکی جونز

به جای جامعه اجتماعی به اجرای قانون جهان نمای جامعه است گفت: “ما می خواهیم شما را به معاشرت به جهان ما مشاهده. مهم نیست که اگر شما فکر می کنم یک عمل خاص توجیه بود, ما می خواهیم شما را به دیدن دنیا از ما چشم انداز.’

به طوری که کار به اتفاق می افتد. شما باید به پلیس پاسخگویی. شما باید به شفافیت است. شما باید به فشار به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید در این جهت است.

من فکر می کنم این لحظه نیز فشار مردم را طرفدار الغای برده داری جایگزین مانند defunding پلیس و سرمایه گذاری/سرمایه گذاری استراتژی های جدی تر. ما در حال حاضر دیده می شود این در تصمیم گیری دانشگاه مینه سوتا در مینیاپولیس عمومی سیستم مدرسه به پایان قرارداد خود با مینیاپولیس اداره پلیس.

برای عمومی بیشتر همیشه وجود دارد چیزی است که شما می توانید انجام دهید. اگر شما تغییر تصویب نیست در سطح جهانی است که نمی شود آن را کمتر مهم است. من مردم را تشویق به شروع که در آن آنها با تغییر. شروع با خودتان و کسانی که شما را دوست دارم کسانی که در خانه خود را, کسانی که در کار شما و کسانی که در جامعه خود را.

هنوز هم وجود دارد بسیار به انجام و این عهد به عمق مشکل است. من فکر می کنم که من آمده ام تا در تکامل خود را به قبول است که این مبارزه است. به فکر می کنم که چیزی است که رفتن به تغییر بلافاصله ساده است.

پس در فکر کردن در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید در این لحظه ما می تواند آماده برای شناسایی فرصت هایی که وجود دارد در این نوع از بحران. به تأمل و فکر می کنم در مورد که در آن شما باید با بیشترین تاثیر و سپس به انجام این کار است که ممکن است صرفه جویی در زندگی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de