توسط اریک هاینز شهرستان, اخبار سرویس

شهردار اریک Garcetti گفت: پنج شنبه, آوریل 1 COVID-19 امن تر در صفحه اصلی سفارشات لس آنجلس تحت نخواهد بود به طور کامل برداشته مارس 15 و محدود کردن دستورات می تواند یک فرایند تدریجی از طریق بقیه سال.

Garcetti گفت که او می خواهم برای دیدن یک دو هفته روند کاهش coronavirus مربوط به مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان قبل از امید بستن برای استراحت سفارشات اما او گفت: او همچنین می خواهد اجماع بر اقدامات با شهرستان و شهرستانها همسایه’ سازمان بهداشت و درمان.

“وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می دانید من می خواهم عشق را به (باز) اگر آنها چراغ سبز به رفتن و حتی زودتر” Garcetti گفت که او فکر می کند ممکن است 15 می تواند روز در آن شهر می تواند “گام های کودک” به بازگشایی برخی از دارایی های خود را.

“اما برای روشن آنها در حال رفتن به مراحل بعد. همه در حال آماده شدن برای یک مهمانی بزرگ که در آن درهای پرواز باز. که کشتن بسیاری از مردم در این شهرستان است.”

Garcetti ذکر یک دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مطالعه که حدود 95 درصد از ساکنان قادر هستند از ابتلا به این ویروس حتی اگر آنها ندارد و علائم آن. او همچنین اشاره کرد که یکی از پنج نفر در لس آنجلس که قرارداد coronavirus تا به حال در بیمارستان بستری شود.

“که بدان معنی است که اگر ما این کار را انجام نمی به راه راست همه از پیشرفت و تمام وقت ما صرف در خانه خواهد بود برای هیچ چیز, و ما می بینیم ده ها هزار نفر از مرگ و میر به طور بالقوه در اینجا,” او گفت:.

Garcetti گفت: ظرف دو هفته وجود دارد می تواند آرامش و امن تر در خانه سفارشات و دوباره دو هفته بعد و به همین ترتیب تا همه گیر فروکش.

چندین تظاهرات به امن تر در صفحه اصلی سفارشات برداشته گرفت امروز در نزدیکی تالار شهر که در آن مردم خواستار پایان دادن به وضعیت اضطراری اعلان شده اند که در اثر پس مارس 19.

بسیاری از مردم برای دفاع از کسب و کار برای بازگشایی نمی شد با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی و ضد معترضان مواجه آنها را در حالی که با پوشیدن ماسک و دستکش.

“ورزش حقوق اساسی خود را. که مهم است. که بخشی از بودن یک آمریکایی” Garcetti, گفت:, و اضافه کرد که او دیده نشده و یک روز نیز به عنوان شناخته شده بین المللی کارگران روز در شهر بدون نوعی از اعتراض.

“اما لطفا آن را یک شهردار نه گفتن شما را به انجام این کارها. آن است که دکتر گفتن شما را به انجام این کارها. این متخصصان پزشکی به شما گفتن شما با قرار دادن خودتان شما عزیزان کسی در اطراف شما و غریبه ها در خطر است.”

Garcetti نیز خواست از مردم برای جمع آوری در گروه و یا سفر به مقصد محبوب بیش از آخر هفته. در همبستگی با معترضان Garcetti گفت که او بیش از حد نا امید است مورد نیاز به ماندن در خانه ایستاده بود اما او تصمیم به بلند کردن امن تر در خانه ،

“ما باید هوشمند و این است که نمی توان بیش از حد به زودی. بنابراین هر آنچه که ما انجام … آیا آن را در یک راه هوشمند و لطفا گوش دادن به پزشکان که می دانند و کسانی که دیده اند نتیجه.

“اگر ما اصلا به این معنی که مردم می میرند. اگر ما می تواند به حفظ این حقوق است و ما ورزش می تواند از آزادی های ما بهتر است.”

Garcetti همچنین اعلام کرد کاپری Maddox مدیر اجرایی این شهرستان در بخش مدنی و حقوق بشر به عنوان “رئیس COVID-19 دیدگاه حقوق صاحبان سهام” برای پاسخ به مناطق به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

به عنوان سیاه و سفید, لاتینی و مردم از نظر آماری باید یک زمان سخت تر به کار از خانه تعداد زیادی از مردم در حال مرگ در آن جوامع شده است بالاتر از دیگران است.

Garcetti گفت: Maddox را با کار کم درآمد و جوامع از رنگ به کروناویروس تست و مراقبت های بهداشتی برای افرادی که علائم ویروس.

Maddox خواهد شد و همچنین سعی کنید برای جلوگیری از بیماری از میان محله که به او پاسخ Garcetti گفت: اما ارائه هر گونه جزئیات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

آموزش سئو