تحویل تاکسی سوار-به اشتراک گذاری و دیگر حمل و نقل کارگران بدون علائم خواهد بود قادر به ثبت نام برای این شهرستان و شهرستان رایگان COVID-19 آزمون شروع روز شنبه, مارس 28 شهردار اریک Garcetti گفت.

کسانی که کارگران پیوستن به رشد اما هنوز هم محدود لیستی از افرادی که هم اکنون می توانید ثبت نام برای آزمون را حتی بدون علائم در بیش از 30 سایت آزمون پاشیده در سراسر شهرستان.

اعلام شده در طول دوشنبه شب جلسه آمد کمتر از یک هفته پس از Garcetti نیز گسترش بدون علامت تست دیگر “خط مقدم” کارکنان: مواد غذایی, بهداشت و درمان, اولین پاسخ و مهم دولت کارگران است. از جمله کارگران نیاز به پرس و جو با سرپرستان خود را در مورد تست.

دیگران از عموم مردم که می خواهند به ثبت نام برای رایگان COVID-19 آزمون هنوز هم نیاز به تجربه علائم. LA شهر و شهرستان ثبت نام آزمون سایت است که در اینجا.

Garcetti نیز گفت: این شهرستان در حال گسترش است ارشد وعده غذایی برنامه تحویل با کمک دولت و بودجه فدرال. او گفت: سالمندان علاقه مند به یادگیری اگر آنها واجد شرایط و ثبت نام برای تحویل غذا برنامه باید تماس بگیرید (213) 263-5226 و یا بازدید از وب سایت شهرداری.

این برنامه همچنین از به کارگیری کارگران از طریق یک برنامه رهبری یک اتحادیه کارگری متحد اینجا محلی 11 که قطار نوازی کارگران به استخدام رستوران و هتل کارگران که شده ضربه رمان coronavirus بهداشت عمومی اقدامات است که منجر به برخی از رستوران ها بسته شدن و یا پوسته پوسته شدن پشت کسب و کار خود را Garcetti گفت.

وی افزود: رانندگان تاکسی نیز شروع به ساخت و تحویل برای تحویل غذا برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو