Gale از شخصیت‌های کروماتیک براول پس و توانایی‌های بالقوه او

گیل یک مبارز کروماتیک براول پس است که می‌تواند به عنوان جایزه Brawl Pass در Tier 30 از فصل 1: Tara’s Bazaar باز شود یا از Brawl Boxes باز شود. او سلامت متوسط ​​و خروجی آسیب مداوم دارد. حملات گیل در براول پس با امواج گلوله های برفی مخرب. Gale’s Super یک وزش باد و برف گسترده و طولانی ایجاد می‌کند که دشمنان را به عقب می‌راند. اولین ابزار او، پرتاب کننده فنری، یک سکوی پرتاب در زیر خود ایجاد می‌کند که می‌تواند هر هدفی را پرتاب کند. گجت دوم او، Twister، گردبادی ایجاد می‌کند که از عبور دشمنان از آن جلوگیری می‌کند. اولین نیروی ستاره‌ای او، Blustery Blow، باعث می‌شود که دشمنانی که به عقب رانده می‌شوند، به طور لحظه‌ای مبهوت شوند. دومین قدرت ستاره او، برف انجماد، به طور خلاصه دشمنانی که توسط حمله او ضربه خورده اند را کند می‌کند.

گیل 6 گلوله برفی دوربرد را شلیک می‌کند که در یک خط مستقیم و گسترده حرکت می‌کنند و هر کدام آسیب کمی وارد می‌کنند. گلوله های برفی مستقیماً در کنار یکدیگر شلیک می‌شوند و پخش می‌شوند. برخلاف بسیاری از Brawlers که چندین پرتابه را به طور همزمان شلیک می‌کنند، گیل نمی‌تواند به دلیل پخش شدن، حداکثر آسیب را در محدوده نقطه خالی وارد کند، اما در نتیجه جارو کردن بوته ها و ضربه زدن به چندین دشمن برای او آسان تر است.

Gale’s Super در براول پس وزش باد و برف دوربرد ایجاد می‌کند که از موانع عبور می‌کند. دشمنان را دور می‌زند و حداکثر تا 8.33 کاشی می‌زند و اندکی به آنها آسیب می‌رساند.

 

پس از فعال‌سازی، یک سکوی پرتاب در زیر او پخش می‌شود و هر هدفی را در جهتی که رو به رویش است پرتاب می‌کند. توجه داشته باشید که پد می‌تواند در داخل بوته ها پنهان شود و مدت زمان نامحدودی دارد. با این حال، بالشتک پس از به ثمر رساندن یک گل در برول بال، یک امتیاز در مسابقه والی برول یا بسکت نزاع، یک راند در ناک اوت به پایان می‌رسد، یا اگر گیل دوباره از ابزار خود برای ایجاد سکوی پرتاب دیگری استفاده کند، ناپدید می‌شود. اگر سکوی پرتاب بازیکنی را که‌ایتمی مانند توپ یا جام را در دست دارد راه اندازی کند، آن را رها می‌کند. سکوهای پرتاب گیل برخلاف سکوهای پرتاب معمولی که قدرت پرتاب 12 کاشی دارند و از نظر ظاهری زرد هستند، دارای قدرت پرتاب 6 کاشی هستند. گیل نمی‌تواند یک پد پرش را روی یا در 1 کاشی از تله‌پورتر قرار دهد.

ایندکسر

آموزش سئو