آزادی در ویروس سن

آن را در طولانی نیست. تمایل آمریکایی ها برای اجتماعی-فاصله و خود قرنطینه شروع به شکستگی.

هفته گذشته 3,000 anti-stay-در-خانه معترضان ایستاده بود و شانه به شانه در لانسینگ, میشیگان, برای فشار علیه رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer سفت و سخت (در نظر آنان) مستند تقریبا هر جنبه ای از زندگی عادی در دریاچه بزرگ دولت است.

یک قاعده خاص نشان دهنده تقسیم: قایق و قایق خوب هستند اما قايق های موتوری بدنساز.

محافظه کاران این را به عنوان یک جناح چپ تغییر آب و هوا به عنوان يك دستور کار بهداشت عمومی ابتکار عمل. “چرا دو نفر در یک قایق رانی اما دو نفر در یک قایق موتوری نه؟” فرماندار می گوید چون موتور قایق نیاز به رمپ قایق و مارینا خدمات است که دست و پا-طراحی مخازن نیست و این بدان معناست که تعامل بیشتر و در معرض خطر بیشتری از COVID-19 گسترش یافته است. معترضان پاسخ داده Whitmer با شعار “قفل و او!”

رهبران بزرگ متقاعد کردن. آنها تغییر ذهن است. اما نه هر کس است persuadable. یک مرد حقایق دیگری نهفته است. این شده است هرگز صحت از امروز از قضا در اصطلاح “عصر اطلاعات.” سر صحبت, وب سایت ها و رسانه های اجتماعی پست های ما بمباران 24/7 با ضد و نقیض و یا عمدا گمراه کننده “حقایق” طراحی شده برای پیشبرد و یا دفع دستور کار است. آن را کمک نمی کند که رئیس جمهور روزانه جلسات بخشی مجدد انتخابات و بخشی-WWE. این یک جهنم از یک راه برای مبارزه با یک بیماری همه گیر.

مردمی که bemoaned از دست دادن وحدت ملی پس از 9/11 در حال حاضر به احتمال زیاد برای رد تماس برای وحدت هدف در مبارزه با گسترش COVID. در ضمن کسانی که مخالف قانون پاتریوت به عنوان یک “پلیس-دولت قدرت گرفتن” در حال حاضر تشویق آبی دولت فرمانداران مانند گاوین Newsom و اندرو کومو برای اعمال سختگیرانه تر مستند سفارشات از رئیس جمهور تهمت و قرمز دولت فرمانداران.

چه چیزی است که یک رهبر به انجام زمانی که وجود دارد هیچ کس از چپ به متقاعد کردن? تاریخ به ما می آموزد آنها مجازات شروع با دستکش-مشت جریمه و اجازه کشیدن و در نهایت abrogation از حقوق مدنی و حتی زندان.

آن اتفاق افتاده است قبل از.

آبراهام لینکلن معروف/infamously به حالت تعلیق حکم ازادی حقوق در طول جنگ داخلی. در دوران رکود بزرگ FDR داده شد شگفت آور قدرت برای تزریق دولت به تقریبا هر جنبه ای از زندگی ما است. پس از پرل هاربر آمریکایی ها به همراه داشت غیر قابل تصور قدرت به دولت ما حتی تسلیم کردن لاستیک اتومبیل های ما برای پیروزی در جنگ. ما با قبول این اقدامات به عنوان لازم برای بقا است.

“بپرسید نه آنچه که کشور خود را می تواند برای شما انجام دهد اما آنچه شما می توانید انجام دهید برای کشور خود گفت:” JFK در سال 1961. در سال 2020 ما می خواهیم کشور ما به انجام همه چیز را برای ما; محافظت از ما را از هر اقتصادی دست انداز در جاده ها از هر چرخان و طوفان و هر جوانه. اگر امریکا تغییر کرده است, آن را به خاطر ما تغییر کرده است.

نه هر کس و در هر موضوع است. اما بخش عمیق است و coronavirus همه گیر است و آن را عمیق تر. در حالی که مراکز شهری التماس برای کمک به روستایی امریکا می پرسد چرا اجتماعی فاصله زمانی که من نزدیکترین همسایه یک گاو است ؟

در حال حاضر ما در حال شنیدن از یک اقلیت که به اعتقاد دولت این است که رهبری ما را مانند گوسفند برای کشتار, مطبوع آمریکایی ها به رها کردن آزادی به بهانه ساختگی سلامت “اضطراری است.”

وجود دارد هیچ چیز ساختگی در مورد COVID-19. زمانی که آنفولانزا تا کنون منجر به در یخچال کامیون پارک شده در خارج از بيمارستان به فروشگاه مرده ؟ ما تا کنون دیده پلیس و امدادگران و پرستاران و حتی پزشکان مرگ در کنار مردم مبارزه با آنها را ذخیره کنید ؟ اگر امروز خاموش شدن ناگهانی نمایندگی توتالیتر کوپه آن را عجیب ترین تاریخچه ای نابکار دستور کار صرفه جویی در زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است.

هنوز حقوق ما موضوع تا حد زیادی و ارزش آن با توجه به آنچه در رویه در حال تنظیم.

ما نمی تواند نگه داشتن کشور (و بقیه جهان) تعطیل برای همیشه لطفا برای. از سوی دیگر بازگشایی زودتر از موعد تقریبا قطعا تولید موج دوم مرگ و طولانی بدبختی است. وجود دارد هیچ پاسخ خوب. ما برای ساخت مجسمه به طور کلی که برای نجات ما به جای این دیپلمات که مانع از جنگ.

احساس بد نیست اگر شما در اشتباه هستید. کارشناسان اشتباه هستند. ویروس جهش. آنچه ما فکر می کنیم درست است در ماه مارس ممکن است درست باشد در ماه آوریل است. که می داند که آنچه را که جهان را مانند نگاه در مه ؟

Witch-سوزاندن سازمان جهانی بهداشت و دکتر Anthony Fauci است که قصد ندارم برای بازگرداندن ما 401(k). پخش كردن, خل تئوری های توطئه که بیل گیتس اختراع COVID-19 فراتر از بی پروا آن را خطرناک است. بنابراین سرزنش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای هر مرگ است.

دانشمندان و مورخان هنوز هم مطالعه اسپانیایی پاندمی آنفلوانزا از یک قرن پیش; آنها بحث علل و عوارض بیماری واگیردار تب زرد از سال 1793 و مرگ سیاه از 1300s. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای پین سرزنش برای COVID-19. اول ما نیاز به درمان.

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد روزهای یکشنبه. او را می توان در رسید: Doug@DougMcIntyre.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو