رفتن به ساحل برای چهارم جولای تعطیلات یک سنت دیرینه برای جنوب کالیفرنیا خواهد بود پیچیده در این سال است.

برخی از سواحل بسته خواهد شد برخی از کفش و دیگران – مانند اورنج کانتی دولتی سواحل – در حال بستن پارکینگ به تلاش برای محدود کردن جمعیت است.

این تعطیلی و محدودیت به معنای محدود کردن تعطیلات آخر هفته جمعیت در ساحل که در آن مردم خودرا برای امتحان اماده بر روی ردیف هایی از شن و ماسه را پر کنید و در خیابان ها به جشن می گیرند. اما خاموش کردن سواحل مسئله پیچیده با بسیاری از مردم به احتمال زیاد به دنبال آرامش در خارج از منزل در میان coronavirus بیماری همه گیر. با برخی از بخش هایی از سواحل تعطیل دیگر مناطق که هنوز هم باز می توانید ببینید و حتی بیشتر جمعیت.

با درجه حرارت رود به آمار 80s در نزدیکی ساحل و به 90s داخلی چهارم جولای گرفتم وسوسه خواهد شد را به یک شیب در اقیانوس در هنوز باز سواحل است.

اضافه کردن در بزرگترین تورم از تابستان است که به ارمغان خواهد آورد 5-8-پا گشت و گذار و فراگیر جریان های پاره و حتی بیشتر از یک حس خطر این آخر هفته – و نه فقط یک خطر غرق شدن اما همچنین نگرانی در مورد نجات غریق ابتلا به کروناویروس در طول نجات. دو نجات غریق آزمایش مثبت این هفته باعث نیوپورت بیچ به تعطیل آن ساحل در چهارم.

آیا ما به ذکر است وجود دارد همچنین می تواند جاری شدن سیل در برخی از امتداد ساحل ؟

چه باز و چه چیزی نیست:

آن را مانند deja vu در این هفته به عنوان مقامات شروع به اعلام آتن در امتداد خط ساحلی جنوب کالیفرنیا در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

برای اولین بار در لس آنجلس و لانگ بیچ مقامات گفتند که تعطیل برای کل تعطیلات آخر هفته از جمعه, جولای 3 تا 5 ژوئیه. سپس Ventura County مقامات دنبال کرد و لاگونا بیچ شورای شهر در روز سه شنبه شب رای به تعطیل خود را در سواحل است.

نیوپورت بیچ مقامات رای دادند اضطراری بسته شدن روز چهارشنبه, جولای 1, پس از یادگیری دو فصلی نجات غریق حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و حدود دو دوجین بودند تهدید و نگرانی در مورد نازک کارکنان در یک آخر هفته با گشت و گذار می رود.

شهردار خواهد اونیل که به نام جلسه اضطراری گفت که او نگران لوس آنجلس و لاگونا بیچ بسته و پارک دولت سواحل خاموش کردن پارکینگ به طور بالقوه ارسال حتی بیشتر جمعیت به نیوپورت بیچ. و با میله و داخلی رستوران تعطیل مردم به احتمال زیاد خود را از سفارشات به ساحل.

پس از آن وجود بزرگ و متورم می شود.

“ما در حال اضافه کردن افراد در یک زمان ما در حال حاضر کشیده نازک” اونیل گفت. “من نمی توانم در وجدان خوب به اضافه کردن بیشتر به ما نجات غریق. ما فقط نمی تواند. که امنیت عمومی مشکل داریم. که نگرانی من از رفتن به این آخر هفته.”

هانتینگتون بیچ را شورای شهر نیز رای دادند و روز شنبه را تعطیل آن ساحل اسکله ها و پارکینگ ها در چهارمین, با گزینه ای را برای گسترش بسته به جمعه و یکشنبه اگر مورد نیاز است. مهر و موم ساحل مقامات ملاقات و نیز تصمیم به تعطیل این شهر در ساحل اسکله و ساحل پارکینگ در چهارم جولای.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom چهارشنبه اعلام کرد او را تعطیل پارکینگ در دولت عمل سواحل در اورنج کانتی در حالی که به طور کامل بسته دولت در سواحل لس آنجلس و ونتورا به دنبال تعطیلی مقامات محلی تصمیم گرفته بود پس پیش از آن در هفته.

در اورنج کانتی که به معنی پارکینگ خواهد شد در سواحل محبوب مانند Bolsa Chica, Huntington, دولت, ساحل, کریستال یارو و Doheny دولت ساحل و سن کلمنت دولت ساحل. کامل, ساحل, تعطیلی در لس آنجلس شامل لئو Carrillo State Park, مالیبو تالاب خارجه ساحل مالیبو اسکله نقطه Dume و Robert H. Meyer یادبود دولت ساحل.

با State Parks’ پارکینگ بسته اعلام دانا پوینت تصمیم به لغو آن محبوب آتش بازی نشان می دهد Doheny دولت ساحل و بندر.

آخرین ساحل محدودیت یادآور آنچه اتفاق افتاده است در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر که برخی از سواحل باز بود و دیگران بسته و باعث سردرگمی در امتداد ساحل.

پس از cooped تا جمعیت نشان داد تا در اعداد بزرگ در طول یک آخر هفته در ماه آوریل Newsom تعطیل همه اورنج کانتی خط ساحلی – یک حرکت که منجر به اعتراضات و برخی از شهرهای ساحلی گرفتن فرماندار به دادگاه.

این معلوم نیست که آیا کسانی که تا آخر این هفته در بسته به پایین امتداد ساحل خواهد بود لگد کردن و یا اشاره کرد. لس آنجلس در ایالت اوهایو گفت که او نمی خواهد اجرای فرماندار منظور با توجه به یک گزارش خبری در اوایل این هفته شبیه به یک بیانیه ساخته شده توسط اورنج کانتی کلانتر زمانی که مقامات خواسته شد برای به اجرا درآوردن فعال تفریح و سرگرمی.

مقامات در لس آنجلس در حال حاضر تصمیم به تعطیل شهرستان در سراسر سواحل جنوبی خلیج و خلیج سانتا مونیکا بسیار شبیه به آنها را برای بیش از شش هفته در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر به دلیل افزایش گسترش coronavirus گفته مقامات جمعه, ژوئن 29.

L. A. County وزارت بهداشت دستور داده است تا تمام شهرستان سواحل اسکله پارکینگ ساحل, مسیرهای دوچرخه سواری در شن و ماسه بخشی از ساحل و ساحل دسترسی امتیاز به طور موقت به روی عموم بسته از جمعه, جولای 3 تا 5 صبح دوشنبه, جولای 6.

تعطیلات بزرگ جمعیت بیشتر می تواند افزایش انتقال COVID-19 باربارا فرر این شهرستان مدیر بهداشت عمومی در بیانیه ای گفت: اواخر وقت روز دوشنبه.

“فاصله فیزیکی نیست اختیاری پوشیدن صورت را پوشش نمی اختیاری صرف زمان تنها با کسانی که با شما زندگی نمی اختیاری — این الزامات” فرر گفت.

در Hermosa ساحل که به طور معمول به تساوی 100,000 در طول تعطیلات آخر هفته مقامات تشویق رعایت بهداشت سفارش به خصوص به عنوان COVID-19 مورد افزایش یافته است به طور قابل توجهی در ماه گذشته. محبوب Hermosa ساحل مرد آهنین که تساوی چهارم جولای جمعیت با یک مسابقه و آبجو chugging, لغو شده است, با توجه به سازمان رابرت “Burgie” بنز.

“به طور معمول ما باید یک روز به خلاص شدن از شر ما باقی مانده است و راه آن این است که” بنز گفت. “اما 14 روز به خودمان جدا و پس از انجام مراسم آن را فقط به ارزش آن نیست.”

ساحل طولانی که صاحب آن شهر ساحل نیز دنبال خواهد شد لس آنجلس’ سفارشات و از روز جمعه به شنبه.

در لاگونا بیچ مقامات همچنین نمی در نظر گرفتن شانس. آنها تصمیم گرفتند سه شنبه شب به تعطیل در چهارم جولای و برنامه ریزی برای محافظت از این شهر حدود سه ده نقاط دسترسی با نجات غریق و پلیس ایستاده در امتداد سواحل و راه پله ها به نوبه خود مردم را دور.

دیرین لاگونا بیچ surfer جیمز پرژیبرام گفت: با سرسام آور coronavirus اعداد در روزهای اخیر بسته است یک گام ضروری است.

“هنگامی که یک county بسته آن بیش از اثرات کشورهای همسایه,” او گفت:. “لاگونا در حال حاضر بیش از نهفته… یک بار یک شهرستان باعث می شود که تصمیم من فکر می کنم دیگر استان ها را به سقوط در خط. شما فقط باید به آن نزدیک است.”

بزرگ تورم مشکل بزرگ:

بزرگ و متورم خواهد شد کوبیدن جنوب کالیفرنیا در طول تعطیلات آخر هفته, آوردن خطرات ناشی از قوی گشت و گذار تبدیل جریان و پتانسیل ساحلی جاری شدن سیل.

گشت و گذار در پیش بینی Surfline.com ارسال یک هشدار است که بیشترین تورم از تابستان است انتظار می رود با اوج ضربه شنبه با 4 تا 7 پا گشت و گذار کوبیدن جنوب کالیفرنیا.

برخی از جنوبی سواحل به خصوص در اورنج کانتی می تواند امواج در 5 – 8-محدوده پا گاه با 10-پاورقی.

گوه در نیوپورت بیچ می تواند تا 20 فوت با توجه به پیش بینی کوین والیس.

سنگین گشت و گذار شده است هدف قرار دادن ساحل در طول هفته و حتی بزرگتر امواج انتظار می رود در روز جمعه. امواج را به آرامی سهولت در روز یکشنبه اما هنوز هم خطرناک است.

Surfline همچنین هشدار داد ساحلی جاری شدن سیل در کم ارتفاع جنوبی-روبرو مناطق به خصوص در روز جمعه و شب شنبه در نزدیکی 7-پا جزر و مد بالا در ترکیب با امواج بزرگ.

مناطقی که رفته زیر آب در جزر و مد بالا و گشت و گذار حوادث شامل Balboa شبه جزیره و جزیره Balboa هر دو محبوب در چهارم جولای که هنوز هم می تواند دیدن جمعیت با وجود ساحل تعطیلی و همچنین در امتداد بزرگراه ساحل اقیانوس آرام در غروب ساحل و هانتینگتون بیچ.

SCNG خبرنگاران لیزا Jacobs and Michael Hixon کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو